Page 83 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 12:54 am
by estla
To je presne to, čo som čítala "medzi riadkami" v odpovediach vývojárov aj ja

Skrátka, nemienia nič meniť na vzhľade miest, majú iné "priority", schválne som zvedavá, čo to bude za zmenu oproti bete. Kašlem na dáke zástupné symboly neviem čoho, to sú drobnosti, ale v zásade sa toho asi moc nezmení. Keby som sa mýlila, budem rada

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 8:31 am
by MINOTAUR
Keby mali prerábať tie mestá tak vydanie hry by zase museli presunúť takže ja som rád že to už nechajú tak. V datadisku to možno zmenia tak si treba len počkať. Ale dá sa zvyknúť aj na tieto mestá.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 9:46 am
by Lord Michal
Tak vzhledem k tomu, že mě bude zajímat výhradně multiplayer, tak mě vzhled nějakých obrazovek měst vůůbec netrápí

Vše co pomůže urychlit hru je u mě vítáno. Jen co vyjde hra, tak s kámošema rozjedem mulťák

Ale každý na to má názor jiný a každý od hry požaduje něco jiného, to je normální. Nelze se zavděčit všem. Mě osobně beta dostala, až na pár malých nedostatků, který určitě doladěj do vydání nebo datadiskem později. Sem třeba docela zvědav, kdo bude hrát (hlavně v multi) bez dovednosti taktika - tedy možnosti rozestavení jednotek podle libosti

Těšim se na September

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 12:20 pm
by KAMIK4ZER
obrazovka měst mě až tak netrápí, hlavní je, že města vypadají dobře na mapě
nejvíc se těším jak budou probíhat souboje s bossama a na kampa, protože zatím to vypadá hoodně dobře ..
jaký je zatím váš nejoblíbenejsi hrad? mne se nejvíc líbí nekropolis, ty pavoučí ženy jsou prostě kruté

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 12:39 pm
by MINOTAUR
U mňa je to jednoznačne peklo. Vôbec ma nesklamali a najviac ma prekvapil Maniak. Toho reťazového típka milujem

A potom samozrejme Pit Lord ktorý opäť postúpil v kariére oproti minulému dielu a už je veľký šéf

A ešte sa mi páči hudba z Dark Messiah v pekelnom meste. Dúfam že bude aj keď vyjde plná hra.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 2:01 pm
by zdenek000
No mě asi nejvíc zaujala svatyně.Hrad vypadá úplně úžasně a jednotky patří taky mezi moje oblíbené.Dobrá je spring water(vodní elementál) a nebo sněhurka když je vylepšená tak ta její ledová past je super a dobrej je taky kensei.je docela silnej a někdy útočí vícekrát za sebou.jedinej kterej neni moc silnej je ten žraločí válečník.ostatní rasy mě taky zaujaly hlavně orkové,lidi a nemrtví a poslední je peklo.Maj dobrý jednotky ale ten kerberos mi pijde docela slabej a jinak by to ušlo
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 3:10 pm
by KAMIK4ZER
Svatyně je dobrá, co se týče těch žraločích válečníků tak ti mi připadli docela silní. -2 rychlost se hodí vždycky a medúzám a sněhurkám to dá aspon jeden výstřel navíc a když to skombinuješ s ledovýma kouzlama hrdiny tak to se k tobě neutralové ani nedostanou

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 5:29 pm
by MINOTAUR
Ja si nagov idem vyskúšať teraz lebo ešte som na nich nemal čas ale proti ich vojakom som už bojoval a jediný kto stojí za niečo je kenshi.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 6:12 pm
by KAMIK4ZER
medúzy jsou taky hodně dobré s tím léčením jsem na začatku hry neměl žádné ztráty

.. "sněhurky" a kenshiové jsou hodně dobří..oproti tomu mně trošku zklamal kirin, ale ještě jsem za ně pořádně nehrál a neznám všechny schopnosti , tak možná ještě překvapí. Celkově jsem si svatyni oblíbil

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 6:26 pm
by Rejthis
Lord Michal wrote:Tak vzhledem k tomu, že mě bude zajímat výhradně multiplayer, tak mě vzhled nějakých obrazovek měst vůůbec netrápí

Vše co pomůže urychlit hru je u mě vítáno. Jen co vyjde hra, tak s kámošema rozjedem mulťák

Ale každý na to má názor jiný a každý od hry požaduje něco jiného, to je normální. Nelze se zavděčit všem. Mě osobně beta dostala, až na pár malých nedostatků, který určitě doladěj do vydání nebo datadiskem později. Sem třeba docela zvědav, kdo bude hrát (hlavně v multi) bez dovednosti taktika - tedy možnosti rozestavení jednotek podle libosti

Těšim se na September

Tak to mě určitě taky,s kámošem to rozjedem přes hamachi a taktika tu budu mít určitě po každé u každého hrdiny,jen musím obětovat jeden point z levlu a zvolit si ji
A ty města
jen mě to zaskočilo že hra vypadá našlapaně i ty souboje jsou super,až právě na ty města,přijde mi to takové stručně udělané,moc se na touhle věcí nezabývaly,mysleli si totiž,že to není podstatná věc.Hráč přece jenom jestli kutí strategii proti protivníkovy a řeší veškeré bitvy a suroviny,by ho nemělo moc rozhodit,že ty města vypadaj zrovna takhle
určitě by to samozřejmě dodalo atmosféru této hry
Možná,že většina z nás čekala něco podobného jak to bylo v Heroes V,ale nevadí mi to
trhat žíly si kvůli tomu nebudu
A jestli to opraví potom nějakým tím patchem mají u mě bezvýznamné plus
Ale co,já osobně jsem se hrou Heroes 6 spokojený už ted
a už se těším až vyjde 
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 7:27 pm
by KAMIK4ZER
http://www.betasjournal.com/medias/img/ ... 5th_Fi.jpg co si myslíte o tomhle artworku ? je to čístě heroes VI nebo směs všech jednotek a hrdinů ze všech heroes ? je tam Godrik,Raelag,Zehir a další kampanoví hrdinové ze minulých dílu.. bylo by přinejmenším dvné kdyby všichni přežili 4 století..

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 7:37 pm
by KAMIK4ZER
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 7:58 pm
by Dave_Jame
KAMIK4ZER wrote:http://www.betasjournal.com/medias/img/2011/06/UBISOFT_MightMagic_25th_Fi.jpg
co si myslíte o tomhle artworku ? je to čístě heroes VI nebo směs všech jednotek a hrdinů ze všech heroes ? je tam Godrik,Raelag,Zehir a další kampanoví hrdinové ze minulých dílu.. bylo by přinejmenším dvné kdyby všichni přežili 4 století..

Chlapče chlapče.. (bez urážky) ty si asi dobře nečteš co odkud kdesi kopíruješ
Ten Artwork nemá z heroes VI moc společného.. krom toho že jsou v něm jeho prvky. Je to "Narozeninový" Artwork ukazující výjevy z mnoha přechozích her Might and Magic. A nejsou to zdaleka jen heroes. Většinu postav by člověk který hrál III a V měl poznat.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 10:15 pm
by HellFirr
Beztváří vs. anděl :http://files.uloziste.com/2731fa1e90df0e45/hero.jpg
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 06, 2011 11:06 pm
by Lord Michal
Tak to mě určitě taky,s kámošem to rozjedem přes hamachi a taktika tu budu mít určitě po každé u každého hrdiny,jen musím obětovat jeden point z levlu a zvolit si ji
A ty města
jen mě to zaskočilo že hra vypadá našlapaně i ty souboje jsou super,až právě na ty města,přijde mi to takové stručně udělané,moc se na touhle věcí nezabývaly,mysleli si totiž,že to není podstatná věc.Hráč přece jenom jestli kutí strategii proti protivníkovy a řeší veškeré bitvy a suroviny,by ho nemělo moc rozhodit,že ty města vypadaj zrovna takhle
určitě by to samozřejmě dodalo atmosféru této hry
Možná,že většina z nás čekala něco podobného jak to bylo v Heroes V,ale nevadí mi to
trhat žíly si kvůli tomu nebudu
A jestli to opraví potom nějakým tím patchem mají u mě bezvýznamné plus
Ale co,já osobně jsem se hrou Heroes 6 spokojený už ted
a už se těším až vyjde 
Tak doufám v to, že bude liga pro H6, tak až vás to přestane s kámošem bavit hrát jenom proti sobě, tak se přihlašte taky
Jinak pravda je, že do toho vymakanýho H6 tahle obrazovka města moc nesedne, ale jak sem řek - I do not care... Jako poprvý co sem to videl tak sem se trochu zarazil - čekal sem jak se rozjede něco podobnýho H5, ale nic
