Page 84 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Jul 07, 2011 9:06 am
by Phoenix
Dave_Jame wrote:Vtip je v tom, že oni si to vážně mysleli.
Obecně bych řekl že toho hráči a fanouškové nechtějí moc. Stačí jím jedno hezký, klidně jen 2D kreslený obrázek který se bude interaktivně měnit spolu s jejich vlastním postupem. Musím přiznat, že zatím nejlepší Obrazovky byly ty, Kde jako vyobrazení města fungovaly Samotný Artwork města nekropole, a když jeden z fanoušků namísto lidského města vložil obrázek lidského hradu z Heroes II
Naprosto souhlasím. Obyčejné malované 2D město jako bylo v III by bylo naprosto dostačující. Pokud tam nebude tak mi bude hooodně chybět. Například ty animace v HV se mi nikdy neokoukali. I v HIII, když jsme hráli hot seat, tak jsme si nechali s kámošema zahrát pár taktů při otevření okna města. To byla atmoška. Dodnes, když jsme někde na čundru a vstaneme ráno v horách, kde je mlha říkáme, "To je ale Rampart".

Myslím že to atmosféru hodně shodí.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Jul 08, 2011 5:46 pm
by MINOTAUR
No tak ja som vyskúšal tých nagov a musím povedať že ako nový národ by som si nevedel predstaviť nikoho iného, čiže sedia tak akurát xD. Ale neoslovili ma vôbec. Na hranie sú pre mňa príšerní, no čo už každý má to svoje.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Jul 09, 2011 7:58 am
by Rejthis
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Jul 09, 2011 10:27 am
by MINOTAUR
Že ako nový národ sa tam hodia k tým ostatným ale mne sa nepáčia (vzhľad atď...) už chápeš

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Jul 09, 2011 12:01 pm
by Rejthis
Ja nevim co dotad

tak si nestezuj a hrej ty svoje heroes 3 a 5

a heroes 6 nech pro profiky

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Jul 09, 2011 5:16 pm
by Vayshan
Co si myslíš že každý komu sa nepáči jeden národ tak to nemá hrať podla mňa si riadny k.k.t nemusí sa každému páčiť každý OMG

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Jul 09, 2011 5:26 pm
by MINOTAUR
Rejthis wrote:Ja nevim co dotad

tak si nestezuj a hrej ty svoje heroes 3 a 5

a heroes 6 nech pro profiky

Ako si si asi nevšimol tak som povedal že sa mi nepáčia iba nagovia a nie celý H6 takže nebudem hrať "ten svoj H3 a H5". Je to moja vec čo sa mi páči a čo nie. V H5 sa mi nepáčia elfovia takže ani to nemôžem hrať či čo
P.S.: Ja som sa nesťažoval len som povedal svoj názor tak tie pripomienky si nabudúce odpusť, lebo mám pocit že toto fórum je tu práve preto aby si každý povedal svoj názor a nikto ho za to nebude buzerovať.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Jul 09, 2011 6:07 pm
by Rejthis
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Jul 09, 2011 7:19 pm
by MINOTAUR
Tak to ťa musím sklamať lebo aj pre mňa je H6 najlepší zo série.Takže neviem skade berieš že sa mi najviac páči H3 ale je to riadna chujovina. H6 je úplná pecka len nagovia mi niesu sympatickí a ty to tu riešiš ako keby mal byť koniec sveta,tak tu na mňa nevyskakuj hneď.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Jul 09, 2011 7:50 pm
by Rejthis
Na nikoho nevyskakuju,ani nechci jen hajim tvurce tod vse ale dlouho se tu zas neukazu radsi budu chodit do roboty nez na tohle forum na ketrem si furt jenom nekdo stezuje

Uz at je zari 9 na moje narozeniny to vyjde takze pecka mej te se vsichni hoj

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Jul 09, 2011 9:20 pm
by HellFirr
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jul 10, 2011 7:32 am
by MINOTAUR
Tie tri misie z bety boli fakt vydarené ak budú všetky kolá také dobré tak sa máme na čo tešiť. Konečne je kampaň na 1. mieste

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jul 10, 2011 5:22 pm
by Elreth
Mám tady docela dobré videjko, hlavně se tam objeví FÉNIXOVÉ
http://www.youtube.com/watch?v=vdCP4GCb ... re=related
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jul 10, 2011 6:35 pm
by MINOTAUR
Títo fénixovia sú oveľa silnejší aj krajší ako v predošlom diely.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jul 11, 2011 12:16 pm
by BoB
všechny jednotky jsou mnohem vic silnější