Page 85 of 93

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Sat Oct 16, 2010 9:13 am
by Kentus
dobře ale barbaři si tě dají k večeři

chci aby už vyšlo SW TOR

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Wed Jan 12, 2011 4:50 pm
by Gorkan
Vyjde jenze To bude strilecka

Preju si za zenu zamilovanou [do mne] Biaru

Tak jsem zvedavej jakou udelate exotiku :D

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Wed Jan 12, 2011 6:41 pm
by Bušák
Biara se do tebe zamiluje , ale budeš společně s ní zavražděn Ocelovými rytíři.

Přeji si být pánem vesmíru :)

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Thu Jan 13, 2011 4:16 pm
by Gorkan
Stanes se jim jenze v te chvili strazci vesmiru pujdou na dovolenou a ty vybuchnes

preji si aby dark messiah mel dalsi pokracovani

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Thu Jan 13, 2011 4:58 pm
by Alarik
Bude, ale bude to neskutečný propadák, který se nikomu nebude líbit.
Chci zařízení na dilataci času.

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Thu Jan 13, 2011 5:21 pm
by Gorkan
dostanes ho ale bohuzel to bude jen kulicka co nic nedala

chci nesmrtelnost

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Thu Jan 13, 2011 5:27 pm
by Bušák
Budeš nesmrtelný , ale stárnout budeš dál a ve 180 letech už budeš pouze kůže plazící se po zemi.

Chci vyplnit takové přání , ketré mi nikdo z vás nedokáže zkazit :D

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Thu Jan 13, 2011 7:57 pm
by necro
Dobře nikdo z fora ti to přání nezkazí ,ale třeba učitelka ano .

Přeji si pít ožralí Findan.

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Fri Jan 14, 2011 3:05 pm
by Gorkan
Dobre budes pit stejne jako findan ale zkazi se ti jatra

preji si byt na miste kha beletha

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Fri Jan 14, 2011 8:14 pm
by jakubcha
Budeš ale nezvládneš ovládat svoji armádu a ta se ti vzbouří a zabije tě.

Přeji si abych měl všechny schopnosti na světě a nikdo se ke mě nedokázal přiblížit a nijak mi to nedokázal zkazit.

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Sat Jan 15, 2011 11:19 am
by Gorkan
dobre nikdo ti nic neudala zkazis si to sam :twisted:


preji si byt nejchusim obyvatelem zemekoule kdo mi to pokazi ? :D

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Sun Jan 16, 2011 11:17 am
by necro
Brzy pojdeš hlady , protože rohlík bude stát 90 kč. :lol:



Přeji si ukončit to to fórum.

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Sun Jan 16, 2011 5:15 pm
by Bušák
Ukončíš ho , ale tím , že se z něj na dobro odhlásíš.

Přeji si testovat M&M:H VI s jeho programátory :)

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Sun Jan 23, 2011 12:54 pm
by Khengi
dobře budeš, ale bude ě to stát 10 000 euro

přeji si, abych byl mstr FMX

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Sun Feb 13, 2011 1:34 pm
by jakubcha
Budeš ale potom upadneš a navždy ochrneš

Přeji si aby už vyšlo MaM:H6