Page 85 of 93
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Sat Oct 16, 2010 9:13 am
by Kentus
dobře ale barbaři si tě dají k večeři
chci aby už vyšlo SW TOR
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Wed Jan 12, 2011 4:50 pm
by Gorkan
Vyjde jenze To bude strilecka
Preju si za zenu zamilovanou [do mne] Biaru
Tak jsem zvedavej jakou udelate exotiku

Re: Přeji si... - HRA
Posted: Wed Jan 12, 2011 6:41 pm
by Bušák
Biara se do tebe zamiluje , ale budeš společně s ní zavražděn Ocelovými rytíři.
Přeji si být pánem vesmíru

Re: Přeji si... - HRA
Posted: Thu Jan 13, 2011 4:16 pm
by Gorkan
Stanes se jim jenze v te chvili strazci vesmiru pujdou na dovolenou a ty vybuchnes
preji si aby dark messiah mel dalsi pokracovani
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Thu Jan 13, 2011 4:58 pm
by Alarik
Bude, ale bude to neskutečný propadák, který se nikomu nebude líbit.
Chci zařízení na dilataci času.
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Thu Jan 13, 2011 5:21 pm
by Gorkan
dostanes ho ale bohuzel to bude jen kulicka co nic nedala
chci nesmrtelnost
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Thu Jan 13, 2011 5:27 pm
by Bušák
Budeš nesmrtelný , ale stárnout budeš dál a ve 180 letech už budeš pouze kůže plazící se po zemi.
Chci vyplnit takové přání , ketré mi nikdo z vás nedokáže zkazit

Re: Přeji si... - HRA
Posted: Thu Jan 13, 2011 7:57 pm
by necro
Dobře nikdo z fora ti to přání nezkazí ,ale třeba učitelka ano .
Přeji si pít ožralí Findan.
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Fri Jan 14, 2011 3:05 pm
by Gorkan
Dobre budes pit stejne jako findan ale zkazi se ti jatra
preji si byt na miste kha beletha
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Fri Jan 14, 2011 8:14 pm
by jakubcha
Budeš ale nezvládneš ovládat svoji armádu a ta se ti vzbouří a zabije tě.
Přeji si abych měl všechny schopnosti na světě a nikdo se ke mě nedokázal přiblížit a nijak mi to nedokázal zkazit.
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Sat Jan 15, 2011 11:19 am
by Gorkan
dobre nikdo ti nic neudala zkazis si to sam
preji si byt nejchusim obyvatelem zemekoule kdo mi to pokazi ?

Re: Přeji si... - HRA
Posted: Sun Jan 16, 2011 11:17 am
by necro
Brzy pojdeš hlady , protože rohlík bude stát 90 kč.
Přeji si ukončit to to fórum.
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Sun Jan 16, 2011 5:15 pm
by Bušák
Ukončíš ho , ale tím , že se z něj na dobro odhlásíš.
Přeji si testovat M&M:H VI s jeho programátory

Re: Přeji si... - HRA
Posted: Sun Jan 23, 2011 12:54 pm
by Khengi
dobře budeš, ale bude ě to stát 10 000 euro
přeji si, abych byl mstr FMX
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Sun Feb 13, 2011 1:34 pm
by jakubcha
Budeš ale potom upadneš a navždy ochrneš
Přeji si aby už vyšlo MaM:H6