Page 85 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jul 11, 2011 12:52 pm
by Phoenix
Mě teda ti Phoenixové totálně zklamaly. Jednak ta modrá barva mi k nim tedy vůbec nejde a pak se mi nelíbí že choděj po zemi jak slepice. Při posunu aspoň letí, ale při útoku klovnou jak slípka pipka.

Velké zklamání.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jul 11, 2011 1:06 pm
by Elreth
Phoenix wrote:Mě teda ti Phoenixové totálně zklamaly. Jednak ta modrá barva mi k nim tedy vůbec nejde a pak se mi nelíbí že choděj po zemi jak slepice. Při posunu aspoň letí, ale při útoku klovnou jak slípka pipka.

Velké zklamání.
To "klonutí slípky" je, bohužel u více jednotek..(vlci, lamasu, gryfofé..atd.) ,doufám, že to ještě změní...

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Jul 12, 2011 5:27 pm
by MINOTAUR
Ja toto nepochopím. Každý tu niečo má proti H6, jednému sa to nepáči,druhému to a ja iba raz napíšem že mi niesu nagovia sympatický a už je pohroma. Akože to čo

A inak tie pohyby sú v pohode.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Jul 12, 2011 7:10 pm
by Caius
Ahoj,
vím, že je to dost stupidní dotaz, ale to, že beta trvá tři týdny znamená, že za tři týdny od 28.6. nepůjde stáhnout, nebo že po třech týdnech od nainstalování zmizí/zablokuje se?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Jul 12, 2011 7:37 pm
by Snaphid
spíš to druhé
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Jul 12, 2011 8:10 pm
by EuroMarkos
Mě osobně se zatím tento díl líbí taky ze všech nejmíň.Nechápu,proč každý díl jde jiným směrem.Trojky byli vynikájící,hlavně WOG,čtyřky nic moc a pětky jsou bomba.
Podle mě,kdyby upravili pětky,udělali by nejlépe.Něco z trojky,něco z pětky a byl by to díl jak řemen.V pětkách mi dost chyběli zkušenosti bojovníků a jak koukám,tak už se jich zřejmě v žádném dílu nedočkám.I graficky se mi pětky líbí víc.
Ale zatím nehážu flintu do žita,je to jen betatest,který je očasaný jako sviňa.Uvidí se v září,ale cítím pro mě zklamání,jako už ve většinu nově vycházejících her.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 13, 2011 7:33 am
by Dave_Jame
EuroMarkos wrote:Mě osobně se zatím tento díl líbí taky ze všech nejmíň.Nechápu,proč každý díl jde jiným směrem.Trojky byli vynikájící,hlavně WOG,čtyřky nic moc a pětky jsou bomba.
Podle mě,kdyby upravili pětky,udělali by nejlépe.Něco z trojky,něco z pětky a byl by to díl jak řemen.V pětkách mi dost chyběli zkušenosti bojovníků a jak koukám,tak už se jich zřejmě v žádném dílu nedočkám.I graficky se mi pětky líbí víc.
Ale zatím nehážu flintu do žita,je to jen betatest,který je očasaný jako sviňa.Uvidí se v září,ale cítím pro mě zklamání,jako už ve většinu nově vycházejících her.
Můžu se zeptat co je v heroes III a není v heroes V? Jen tak pro zamyšlení. pětky jsou kompletně překopírované trojko a to včetně 90% jednotek většina národů se liší pouze 2-3 jednotkami. příběh je sám o sobě taky z velké části zkopírovaný.
A otázku proč jde každý díl jiným směrem
Protože kdyby nešel bude tady vlna kritiky která zase bude nadávat že vlastně nic neudělali jen převedli starou hru do nového kabátu, protože herní svět se mění a jeho s ním i nároky a potřeby hráčů, a protože Heroes je hra která má tak neskutečně roztříštěnou, nevděčnou a remcající komunitu, že krom faktu že ta hra na sebe vydělá není jiná motivace pro to tu hru vůbec vytvářet. A přesně tvé chování je to o čem mluvím, Nesnažíš se najít to pozitivni na heroes VI, jenom si stěžuješ a jsi zaseklý 13 let v minulostia hraj si ty své WOGy které třeba jiní hráčí považují za nesmyslně megalomanský bazmekt a odpornou skloubeninu příšerných 4 a hratelných 3 (ano ta poslední část je můj osobní názor, už chápeš proč roztříštěná?)
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 13, 2011 8:11 am
by MINOTAUR
Je ešte niečo čo je na H6 super. Konečne príbeh pokračuje z predošlého dielu (alebo mu skôr predchádza xD). Svet Ashan je najlepší zo všetkých Heroesových svetov a urobili veľmi dobre že ho nechali.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 13, 2011 2:54 pm
by BoB
EuroMarkos wrote:Mě osobně se zatím tento díl líbí taky ze všech nejmíň.Nechápu,proč každý díl jde jiným směrem.Trojky byli vynikájící,hlavně WOG,čtyřky nic moc a pětky jsou bomba.
Podle mě,kdyby upravili pětky,udělali by nejlépe.Něco z trojky,něco z pětky a byl by to díl jak řemen.V pětkách mi dost chyběli zkušenosti bojovníků a jak koukám,tak už se jich zřejmě v žádném dílu nedočkám.I graficky se mi pětky líbí víc.
Ale zatím nehážu flintu do žita,je to jen betatest,který je očasaný jako sviňa.Uvidí se v září,ale cítím pro mě zklamání,jako už ve většinu nově vycházejících her.
Nelze než souhlasit.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 13, 2011 3:12 pm
by Phoenix
BoB wrote:EuroMarkos wrote:Mě osobně se zatím tento díl líbí taky ze všech nejmíň.Nechápu,proč každý díl jde jiným směrem.Trojky byli vynikájící,hlavně WOG,čtyřky nic moc a pětky jsou bomba.
Podle mě,kdyby upravili pětky,udělali by nejlépe.Něco z trojky,něco z pětky a byl by to díl jak řemen.V pětkách mi dost chyběli zkušenosti bojovníků a jak koukám,tak už se jich zřejmě v žádném dílu nedočkám.I graficky se mi pětky líbí víc.
Ale zatím nehážu flintu do žita,je to jen betatest,který je očasaný jako sviňa.Uvidí se v září,ale cítím pro mě zklamání,jako už ve většinu nově vycházejících her.
Nelze než souhlasit.
Já s tím zas tak nesouhlasím. Udělat jen HOMAM 3 v nové grafice by byl jen repas. Na co tam mít pořád dokola stejné. Třeba Sanctuary se mi vzhledově hodně líbí. Nevadí mi nové národy, ani nové skilly nebo možnosti získávání nových skillů. Například přidaný systém iniciativy v HOMAM V a třeba skillwheel oproti předchozím dílům, mě dost dostali. Mě spíš vadí to zjednodušování. (betu jsem nehrál jen sleduju diskuze). Není nutné zabírat doly po dobití hradu (proooč?). Jsou jen 3-4 suroviny (proooč?). Tohle všechno podle mě hru zjednodušuje a zbytečně přivádí k střednímu proudu a k masám. Hlavně nad ničím nepřemýšlet, hlavně když nás to baví.

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 13, 2011 3:58 pm
by EuroMarkos
Můžu se zeptat co je v heroes III a není v heroes V? Jen tak pro zamyšlení. pětky jsou kompletně překopírované trojko a to včetně 90% jednotek většina národů se liší pouze 2-3 jednotkami. příběh je sám o sobě taky z velké části zkopírovaný.
Co tam není.Nejsou tam třeba zkušenosti bojovníků,chybí mi tam bojující velitel.Zase v pětkách mě štvou stále opakující se artefakty,nevyrovnané hrady (hlavně černý Elfy pěkně odrbali),v multiplayeru mi vadí,že se nevrací souběžné tahy po oddálení nepřítele.
Rozdíly mezi pětkou a trojkou jsou obrovské už jen v učení kouzel a na ně navazující schopnosti.
Z části jsou okopírované všechny díly,to není nic špatného.Ta hra má svojí tradici a svůj půvab,tak proč to měnit každým dílem.Takhle dopadla čtyřka,snažily se nesmyslně měnit základní věci a za odměnu Ubisoftu byla nejméně prodávaná série.
Bojím se,aby tak nedopadla i šestka.Mě tam osobně taky budou chybět suroviny,proč tam nejsou?Nebylo krásný ze začátku bojovat o každou surovinu a dopředu přemýšlet,jakou vlastně potřebuji dřív
No prostě,mám ze šestého dílu špatný pocit
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 13, 2011 4:13 pm
by Phoenix
[quote=Co tam není.Nejsou tam třeba zkušenosti bojovníků,chybí mi tam bojující velitel.Zase v pětkách mě štvou stále opakující se artefakty,nevyrovnané hrady (hlavně černý Elfy pěkně odrbali),v multiplayeru mi vadí,že se nevrací souběžné tahy po oddálení nepřítele.
Rozdíly mezi pětkou a trojkou jsou obrovské už jen v učení kouzel a na ně navazující schopnosti.
Z části jsou okopírované všechny díly,to není nic špatného.Ta hra má svojí tradici a svůj půvab,tak proč to měnit každým dílem.Takhle dopadla čtyřka,snažily se nesmyslně měnit základní věci a za odměnu Ubisoftu byla nejméně prodávaná série.
Bojím se,aby tak nedopadla i šestka.Mě tam osobně taky budou chybět suroviny,proč tam nejsou?Nebylo krásný ze začátku bojovat o každou surovinu a dopředu přemýšlet,jakou vlastně potřebuji dřív
No prostě,mám ze šestého dílu špatný pocit[/quote]
Já nemůžu říct, že mám ze 6ky špatný pocit. Graficky vypadá hezky, základní kameny jsou tam dodrženy a něco snad doženou datadisky, jen některá "vylepšení" se jim moc nepovedla. Zatím se mi nepodailo nikde zjistit, jestli tam budou karavany?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jul 13, 2011 5:08 pm
by HellFirr
Na otázku: (Není nutné zabírat doly po dobití hradu (proooč?),proč bych zabíral doly,když už jsem zabral hrad,a pak se jěště je to úplná ztráta času.
Na otázku:(Jsou jen 3-4 suroviny (proooč?)),více taktiky,co si koupím a najmu ve hradu .A tu hru vůbec nezjednušuje,naopak,člověk potom musí hodně přemýšlet,co si vezme bud peníze nebo zkušenosti,za dovednosti,ono je něco hrát proti pc a něco proti člověku,a to je sakra rozdíl.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Jul 14, 2011 6:23 am
by Robertosom
Dave_Jame wrote:EuroMarkos wrote:Mě osobně se zatím tento díl líbí taky ze všech nejmíň.Nechápu,proč každý díl jde jiným směrem.Trojky byli vynikájící,hlavně WOG,čtyřky nic moc a pětky jsou bomba.
Podle mě,kdyby upravili pětky,udělali by nejlépe.Něco z trojky,něco z pětky a byl by to díl jak řemen.V pětkách mi dost chyběli zkušenosti bojovníků a jak koukám,tak už se jich zřejmě v žádném dílu nedočkám.I graficky se mi pětky líbí víc.
Ale zatím nehážu flintu do žita,je to jen betatest,který je očasaný jako sviňa.Uvidí se v září,ale cítím pro mě zklamání,jako už ve většinu nově vycházejících her.
Můžu se zeptat co je v heroes III a není v heroes V? Jen tak pro zamyšlení. pětky jsou kompletně překopírované trojko a to včetně 90% jednotek většina národů se liší pouze 2-3 jednotkami. příběh je sám o sobě taky z velké části zkopírovaný.
A otázku proč jde každý díl jiným směrem
Protože kdyby nešel bude tady vlna kritiky která zase bude nadávat že vlastně nic neudělali jen převedli starou hru do nového kabátu, protože herní svět se mění a jeho s ním i nároky a potřeby hráčů, a protože Heroes je hra která má tak neskutečně roztříštěnou, nevděčnou a remcající komunitu, že krom faktu že ta hra na sebe vydělá není jiná motivace pro to tu hru vůbec vytvářet. A přesně tvé chování je to o čem mluvím, Nesnažíš se najít to pozitivni na heroes VI, jenom si stěžuješ a jsi zaseklý 13 let v minulostia hraj si ty své WOGy které třeba jiní hráčí považují za nesmyslně megalomanský bazmekt a odpornou skloubeninu příšerných 4 a hratelných 3 (ano ta poslední část je můj osobní názor, už chápeš proč roztříštěná?)
Heroes 5 ja vidím ako evolúciu Heroes 3. Zmenili trocha hrady, dosť zmena mágie. Pridané unikátne rasové schopnosti a ešte by sa dalo menovať. A myslím že veľa starších hráčov by prijalo skôr ďalšiu poriadnu evolúciu ako takúto revolúciu. Veď keď to nebude mať s pôvodnými Homamami nič spoločné, tak prečo by sa to malo stále volať Homam? (čo sa vlastne už ani nevolá)
Navyše keď spravili takúto revolúciu vrámci jedného sveta (Ashan), tak to vyzerá dosť divne ako sa zmenili niektoré rasy behom pár storočí, alebo že Upírom sa zrazu vracia úder, nedáva to zmysel.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Jul 14, 2011 6:27 am
by Robertosom
Phoenix wrote:BoB wrote:EuroMarkos wrote:Mě osobně se zatím tento díl líbí taky ze všech nejmíň.Nechápu,proč každý díl jde jiným směrem.Trojky byli vynikájící,hlavně WOG,čtyřky nic moc a pětky jsou bomba.
Podle mě,kdyby upravili pětky,udělali by nejlépe.Něco z trojky,něco z pětky a byl by to díl jak řemen.V pětkách mi dost chyběli zkušenosti bojovníků a jak koukám,tak už se jich zřejmě v žádném dílu nedočkám.I graficky se mi pětky líbí víc.
Ale zatím nehážu flintu do žita,je to jen betatest,který je očasaný jako sviňa.Uvidí se v září,ale cítím pro mě zklamání,jako už ve většinu nově vycházejících her.
Nelze než souhlasit.
Já s tím zas tak nesouhlasím. Udělat jen HOMAM 3 v nové grafice by byl jen repas. Na co tam mít pořád dokola stejné. Třeba Sanctuary se mi vzhledově hodně líbí. Nevadí mi nové národy, ani nové skilly nebo možnosti získávání nových skillů. Například přidaný systém iniciativy v HOMAM V a třeba skillwheel oproti předchozím dílům, mě dost dostali. Mě spíš vadí to zjednodušování. (betu jsem nehrál jen sleduju diskuze). Není nutné zabírat doly po dobití hradu (proooč?). Jsou jen 3-4 suroviny (proooč?). Tohle všechno podle mě hru zjednodušuje a zbytečně přivádí k střednímu proudu a k masám. Hlavně nad ničím nepřemýšlet, hlavně když nás to baví.

Ty budeš asi moja krvná skupina
Ja očakávam že pozdejšie ohlásia Hoamam 6 aj na konzoly a hra aj preto funguje ako funguje.