Page 87 of 93

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 5:02 pm
by Shade3
Budeš, ale propukne vzpoura a vzbouřenci tě popraví na gilotině.

Přeji si vlastnit Gryfí meč (doopravdy).

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 5:55 pm
by Josef IV
Dostaneš ho, ale ztratíš ho a oběsíš se.

Přeji si být Králem Švédska

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 6:41 pm
by Lucas Gryf
Budeš, ale umrznou ti koule, budeš mluvit jako holka a za to tě národ bude nenávidět.

Chci zemřít.

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 7:24 pm
by Shade3
Dobre...zemres na rakovinu konecniku.

Chci zit poklidny a primerene dlouhy zivot.

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 7:25 pm
by Josef IV
Jenže na tebe přijde exekuce a ty zešílíš

přeji si být pirátským kapitánem

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 7:28 pm
by Shade3
Budes, ale zabije te kraken.

Preju si umet dychat pod vodou.

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 7:47 pm
by Josef IV
Budeš, ale taky tě slupne kraken a budu tě otravovat do konce světa

přeji si být ... dvorním šaškem

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 8:01 pm
by Lucas Gryf
Budeš, ale příjde Shacko (League of Legends) a ty můžeš jít na párek.

Chci být vládcem svého mozku.

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 8:06 pm
by Josef IV
Tak si ho rozrežeš a už nevíš jak ho složit zpátky

přeji si mít ledový palác někde v Arábii

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 8:11 pm
by Shade3
Budes ho mit, ale roztopi se.

Pral bych si konecne zjistit, jak ziskat hul Sar-Aggretha do H6.

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 8:16 pm
by Josef IV
Najdeš 1000 let starou tabulku kde to je napsaný ale neumíš to písmo přečíst

Přeji si mít 666 bratranců

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 8:19 pm
by Lucas Gryf
Budeš tolik mít, ale 1 ti zemře.

Přeji si, abych měl všechny zbraně dynastie.

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 8:20 pm
by Josef IV
Budeš, ale klekne ti počítač

Přeji si vést poklidný život na Mt. Everestu

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 8:24 pm
by Shade3
Budes ho zit...hodinu. Pak ti dojdou kyslikove bomby a ty nebudes moci dychat.

Preji si vedet, co se stane 21.12.2012.
(opraveno)

Re: Přeji si... - HRA

Posted: Tue Jul 03, 2012 8:26 pm
by Josef IV
nechtěl jsi napsat 2012?

Nic jen ti přijede na návštěvu tvoje příbuzenctvo a dostanš infarkt

Přeji si být katem v Dánsku