Page 87 of 93
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 5:02 pm
by Shade3
Budeš, ale propukne vzpoura a vzbouřenci tě popraví na gilotině.
Přeji si vlastnit Gryfí meč (doopravdy).
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 5:55 pm
by Josef IV
Dostaneš ho, ale ztratíš ho a oběsíš se.
Přeji si být Králem Švédska
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 6:41 pm
by Lucas Gryf
Budeš, ale umrznou ti koule, budeš mluvit jako holka a za to tě národ bude nenávidět.
Chci zemřít.
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 7:24 pm
by Shade3
Dobre...zemres na rakovinu konecniku.
Chci zit poklidny a primerene dlouhy zivot.
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 7:25 pm
by Josef IV
Jenže na tebe přijde exekuce a ty zešílíš
přeji si být pirátským kapitánem
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 7:28 pm
by Shade3
Budes, ale zabije te kraken.
Preju si umet dychat pod vodou.
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 7:47 pm
by Josef IV
Budeš, ale taky tě slupne kraken a budu tě otravovat do konce světa
přeji si být ... dvorním šaškem
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 8:01 pm
by Lucas Gryf
Budeš, ale příjde Shacko (League of Legends) a ty můžeš jít na párek.
Chci být vládcem svého mozku.
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 8:06 pm
by Josef IV
Tak si ho rozrežeš a už nevíš jak ho složit zpátky
přeji si mít ledový palác někde v Arábii
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 8:11 pm
by Shade3
Budes ho mit, ale roztopi se.
Pral bych si konecne zjistit, jak ziskat hul Sar-Aggretha do H6.
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 8:16 pm
by Josef IV
Najdeš 1000 let starou tabulku kde to je napsaný ale neumíš to písmo přečíst
Přeji si mít 666 bratranců
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 8:19 pm
by Lucas Gryf
Budeš tolik mít, ale 1 ti zemře.
Přeji si, abych měl všechny zbraně dynastie.
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 8:20 pm
by Josef IV
Budeš, ale klekne ti počítač
Přeji si vést poklidný život na Mt. Everestu
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 8:24 pm
by Shade3
Budes ho zit...hodinu. Pak ti dojdou kyslikove bomby a ty nebudes moci dychat.
Preji si vedet, co se stane 21.12.2012.
(opraveno)
Re: Přeji si... - HRA
Posted: Tue Jul 03, 2012 8:26 pm
by Josef IV
nechtěl jsi napsat 2012?
Nic jen ti přijede na návštěvu tvoje příbuzenctvo a dostanš infarkt
Přeji si být katem v Dánsku