Page 88 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Jul 30, 2011 9:56 am
by Robertosom
A kto ste hrali betu, ako je to vlastne s tými prostrediami, zostávajú typy ako púšť, sneh, lávová zem, planina atď?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Jul 30, 2011 2:04 pm
by Dave_Jame
Pokud vím současné prostředí jsou:¨
Pláně letní (Lidé)
Pláně podzim (Skřeti)
Pustina/bažiny (Nemrtví)
Džungle (Nagy)
Láva (Inferno)
Sníh (bonus)
Možná nějaké pobřeží.
Ale betu jsem nehrál takže jich možná je víc

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 31, 2011 2:21 am
by Rejthis
BoB wrote:města jsou hnusny a žadny video natom nic nezmění. :|


Bobe a zase jsme u toho jak minule :lol: ty mesta bylo psano tvurci nekde na netu,ze se budou snazit je co nejvic opravit,ale uz se toho na nich moc nezmeni,ze uz to nestihnou,museli by posunout vydani hry a to oni nechcou ani ja nechci :!: to si radsi pockam na nejakej patch nebo ja nevim,zas az tak me to netlaci :wink:
Ve meste jsem stejnak jen chvilku postavim budovu nebo koupim jednotky a ficim pryc dobijet a bojovat :P
Jen to sem chtel rict a z venku ty hrady vypadaj ze vsech hradu co byli v heroes nejlip.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 31, 2011 8:04 am
by Dave_Jame
Popravdě, tohle je otázka vkusu, Myslím si že to šlo udělat lépe.
Ano jsou tam města(dobrá město) které vypadá perfektně, a to jsou Nagy. Ostatním v mých očích ale něco chybí.
Peklo a Tvrz ještě celkem ujde
ale lidský hrad se mi zoufale nelíbí už na mapě

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 31, 2011 10:03 am
by GoodMan

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 31, 2011 11:40 am
by Elreth
GoodMan wrote:http://cs10404.vkontakte.ru/u109363702/125247615/w_27a0f20c.jpg
Michale a Ti bez tváře. Netuším, zda to tu už někdo dal.
http://vkontakte.ru/album-15833182_125247778
Všichni hrdinové...
http://vkontakte.ru/album-15833182_129599004
Všechno zboží...
http://vkontakte.ru/album-15833182_136541019
Všechny potvory...

http://vkontakte.ru/album-15833182_124977596
Azyl

http://vkontakte.ru/album-15833182_124977789
Peklo

http://vkontakte.ru/album-15833182_124977969
Nemrtví

http://vkontakte.ru/album-15833182_124978180
"Pokusy mágů"

http://vkontakte.ru/album-15833182_129485263
A "Vodní lid"

Moc pěkné-ty arkefakty jsou hezké a v těch potvorách se objevují i neznámé....

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 31, 2011 12:42 pm
by HellFirr
Elreth wrote:
GoodMan wrote:http://cs10404.vkontakte.ru/u109363702/125247615/w_27a0f20c.jpg
Michale a Ti bez tváře. Netuším, zda to tu už někdo dal.
http://vkontakte.ru/album-15833182_125247778
Všichni hrdinové...
http://vkontakte.ru/album-15833182_129599004
Všechno zboží...
http://vkontakte.ru/album-15833182_136541019
Všechny potvory...

http://vkontakte.ru/album-15833182_124977596
Azyl

http://vkontakte.ru/album-15833182_124977789
Peklo

http://vkontakte.ru/album-15833182_124977969
Nemrtví

http://vkontakte.ru/album-15833182_124978180
"Pokusy mágů"

http://vkontakte.ru/album-15833182_129485263
A "Vodní lid"

Moc pěkné-ty arkefakty jsou hezké a v těch potvorách se objevují i neznámé....

Neznámé?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 31, 2011 3:46 pm
by Elreth
HellFirr wrote:
Elreth wrote:
GoodMan wrote:http://cs10404.vkontakte.ru/u109363702/125247615/w_27a0f20c.jpg
Michale a Ti bez tváře. Netuším, zda to tu už někdo dal.
http://vkontakte.ru/album-15833182_125247778
Všichni hrdinové...
http://vkontakte.ru/album-15833182_129599004
Všechno zboží...
http://vkontakte.ru/album-15833182_136541019
Všechny potvory...

http://vkontakte.ru/album-15833182_124977596
Azyl

http://vkontakte.ru/album-15833182_124977789
Peklo

http://vkontakte.ru/album-15833182_124977969
Nemrtví

http://vkontakte.ru/album-15833182_124978180
"Pokusy mágů"

http://vkontakte.ru/album-15833182_129485263
A "Vodní lid"

Moc pěkné-ty arkefakty jsou hezké a v těch potvorách se objevují i neznámé....

Neznámé?

Myslím toho bílého anděla...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 31, 2011 6:03 pm
by Elreth
Jinak koho by zajímala mini-recenze bety H6 od Re-play... http://www.youtube.com/watch?v=LUle5PL0 ... r_embedded (5:30-9:00)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 31, 2011 7:00 pm
by HellFirr
Myslím toho bílého anděla...[/quote]
To je Archanděl Uriel

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 31, 2011 8:21 pm
by Dekker
koukám, že tam je drak :) .... aspoň jeden

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Aug 01, 2011 12:45 am
by estla
Elreth wrote:Jinak koho by zajímala mini-recenze bety H6 od Re-play... http://www.youtube.com/watch?v=LUle5PL0 ... r_embedded (5:30-9:00)

Tá recenzia to celkom fajn zhrnula. Celkove mám dojem, že sú tu viacmenej dva tábory: Jedny hru úplne odsudzujú a druhí sú nadšení. Sa mi zdá, že sa začínam prikláňať k druhému táboru :lol: Fakt si to človek musí zahrať a ja som tomu prišla na chuť. :wink:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Aug 01, 2011 3:44 am
by Rejthis
estla wrote:
Elreth wrote:Jinak koho by zajímala mini-recenze bety H6 od Re-play... http://www.youtube.com/watch?v=LUle5PL0 ... r_embedded (5:30-9:00)

Tá recenzia to celkom fajn zhrnula. Celkove mám dojem, že sú tu viacmenej dva tábory: Jedny hru úplne odsudzujú a druhí sú nadšení. Sa mi zdá, že sa začínam prikláňať k druhému táboru :lol: Fakt si to človek musí zahrať a ja som tomu prišla na chuť. :wink:


Přesně jak říkáš je třeba si ji zahrát.Až na pár chybiček si myslím to,že z toho hraní beta verze jsem měl špičkovej dojem ,ale té můj názor :wink:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Aug 01, 2011 9:00 am
by Dave_Jame
Co se týče komunity Heroes, jakékoliv komunity heroes, ta se vždycky u každého tématu rozdělí na dva tábory které nedokážou pochopit nebo přiznat tábor toho druhého. Jediné co se mění je sestavení těchto táborů, protože lidi mají v různých oblastech různé názory, ale vždy jen jeden ze dvou.:-P

Jinak už se nám to blíží...začneme nějakou odpočítávací soutěž?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Aug 01, 2011 10:35 am
by Montezuma3
Už jsou venku dva draci,
Dragon of Light - Elrath - boss lidí
Dragon of Darkness - Malassa - boss temných elfů