Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Jul 30, 2011 9:56 am
A kto ste hrali betu, ako je to vlastne s tými prostrediami, zostávajú typy ako púšť, sneh, lávová zem, planina atď?
Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
https://forum.heroes-centrum.com:443/
BoB wrote:města jsou hnusny a žadny video natom nic nezmění.
GoodMan wrote:http://cs10404.vkontakte.ru/u109363702/125247615/w_27a0f20c.jpg
Michale a Ti bez tváře. Netuším, zda to tu už někdo dal.
http://vkontakte.ru/album-15833182_125247778
Všichni hrdinové...
http://vkontakte.ru/album-15833182_129599004
Všechno zboží...
http://vkontakte.ru/album-15833182_136541019
Všechny potvory...
http://vkontakte.ru/album-15833182_124977596
Azyl
http://vkontakte.ru/album-15833182_124977789
Peklo
http://vkontakte.ru/album-15833182_124977969
Nemrtví
http://vkontakte.ru/album-15833182_124978180
"Pokusy mágů"
http://vkontakte.ru/album-15833182_129485263
A "Vodní lid"
Elreth wrote:GoodMan wrote:http://cs10404.vkontakte.ru/u109363702/125247615/w_27a0f20c.jpg
Michale a Ti bez tváře. Netuším, zda to tu už někdo dal.
http://vkontakte.ru/album-15833182_125247778
Všichni hrdinové...
http://vkontakte.ru/album-15833182_129599004
Všechno zboží...
http://vkontakte.ru/album-15833182_136541019
Všechny potvory...
http://vkontakte.ru/album-15833182_124977596
Azyl
http://vkontakte.ru/album-15833182_124977789
Peklo
http://vkontakte.ru/album-15833182_124977969
Nemrtví
http://vkontakte.ru/album-15833182_124978180
"Pokusy mágů"
http://vkontakte.ru/album-15833182_129485263
A "Vodní lid"
Moc pěkné-ty arkefakty jsou hezké a v těch potvorách se objevují i neznámé....
HellFirr wrote:Elreth wrote:GoodMan wrote:http://cs10404.vkontakte.ru/u109363702/125247615/w_27a0f20c.jpg
Michale a Ti bez tváře. Netuším, zda to tu už někdo dal.
http://vkontakte.ru/album-15833182_125247778
Všichni hrdinové...
http://vkontakte.ru/album-15833182_129599004
Všechno zboží...
http://vkontakte.ru/album-15833182_136541019
Všechny potvory...
http://vkontakte.ru/album-15833182_124977596
Azyl
http://vkontakte.ru/album-15833182_124977789
Peklo
http://vkontakte.ru/album-15833182_124977969
Nemrtví
http://vkontakte.ru/album-15833182_124978180
"Pokusy mágů"
http://vkontakte.ru/album-15833182_129485263
A "Vodní lid"
Moc pěkné-ty arkefakty jsou hezké a v těch potvorách se objevují i neznámé....
Neznámé?
Elreth wrote:Jinak koho by zajímala mini-recenze bety H6 od Re-play... http://www.youtube.com/watch?v=LUle5PL0 ... r_embedded (5:30-9:00)
estla wrote:Elreth wrote:Jinak koho by zajímala mini-recenze bety H6 od Re-play... http://www.youtube.com/watch?v=LUle5PL0 ... r_embedded (5:30-9:00)
Tá recenzia to celkom fajn zhrnula. Celkove mám dojem, že sú tu viacmenej dva tábory: Jedny hru úplne odsudzujú a druhí sú nadšení. Sa mi zdá, že sa začínam prikláňať k druhému táboruFakt si to človek musí zahrať a ja som tomu prišla na chuť.