Page 10 of 13

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Aug 21, 2008 1:31 pm
by StreetX38
Cože? Findan jim pomohl vícekrát a taky proti démonům bojovali lidi a elfové dohromady. Takž víc lidem pomáhali Elfové než TE!

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Aug 21, 2008 1:40 pm
by Ylaya
Findan,pokuĎ vím v Homam5 bojoval proti démonům jenom jednou.ZAtímco Ylaya v hof a toe.TAkže dvakrát.Jestli umíš počítat.a já neříkám že lefové,ale findan.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Aug 21, 2008 1:59 pm
by StreetX38
Jo ale Fidan se objevil v základu, HoF i ToE zatímco Ylaya se ve standartu neukázala.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Aug 21, 2008 3:56 pm
by Ylaya
A co jako?To je špatně?

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Aug 21, 2008 4:31 pm
by StreetX38
Ne jen že pomáhal lidem víckrát než ty.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Thu Aug 21, 2008 5:42 pm
by Ylaya
Jak to?Já jím pomohla dvakrát ve dvou dílech a on jenom jednou v jednom díle.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Aug 22, 2008 5:22 am
by StreetX38
Jenže on porazil Vládce démonů!

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Mon Sep 01, 2008 10:32 am
by Ylaya
Ne,ne.většinu práce udělal Raelag a Zehir!(A mimochodem v prvním díle jsem byla taky!Strážkyně zákona.)

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Mon Sep 01, 2008 11:37 am
by StreetX38
to byla mini role a on ho porazil taky.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Mon Sep 01, 2008 12:24 pm
by Ylaya
Kdyby tam byla Ylaya s raelagem a zehirem taky by to dokázala!

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Mon Sep 01, 2008 12:29 pm
by Biara12
Byli to srabi!4 na jednoho!A 4 na mně!

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sun Nov 16, 2008 5:14 pm
by Raelag
Argument pro rovnoprávnost temných elfů: Jakpak se asi krvavá panna mění na krvavou fůrii/sestru :lol: :lol: :lol:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sun Nov 16, 2008 5:27 pm
by Ornella
Raelag wrote:Argument pro rovnoprávnost temných elfů: Jakpak se asi krvavá panna mění na krvavou fůrii/sestru :lol: :lol: :lol:

hm převlíkne se,obarví vlasy,změní zbraň?

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sun Nov 16, 2008 5:29 pm
by Raelag
Nevynechals něco :?:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sat Nov 22, 2008 10:35 pm
by Ornella
Raelag wrote:Nevynechals něco :?:

no nwm poraď
EDIT:jo aha až teď mi to došlo :lol: :lol: :lol: