Page 10 of 45

Re: H6 technická podpora

Posted: Wed Oct 19, 2011 9:36 am
by lufik12
ahojky :)
jsem tu čerstvě zaregistrovaná a mám takový problém...
nevím zdali jeto grafickou kartou nebo čím byto mohlo být... ale místo klasické vody ve hře vidím pouze bílou záři. Všechno ostatní jede v naprostém pořádku... hra se nekouše (jen sem tam občas chvilinku trvá než se načte) grafické efekty jsem zkoušela dát výsoký i nízky ale nepomohlo to... místo vody je neustále vidět jen pouho pouhá bílá záře...
nevíte čím byto mohlo být?
Předem děkuji za odpověď :)

někdo prosím? :(

Re: H6 technická podpora

Posted: Wed Oct 19, 2011 10:00 am
by MINOTAUR
Problém bude v grafike hry, pretože skoro toto isté sa mi robilo v Gothic III a keď som si tam dal správny patch tak to už išlo v pohode.

Re: H6 technická podpora

Posted: Wed Oct 19, 2011 10:08 am
by KillerShot
Tak já nevím, nainstaloval jsem patch 1.1.1 a hra mi na notebooku stejně nefunguje.

Re: H6 technická podpora

Posted: Wed Oct 19, 2011 10:10 am
by Vesy
KillerShot wrote:Tak já nevím, nainstaloval jsem patch 1.1.1 a hra mi na notebooku stejně nefunguje.


zkus nahradit i ten .exe soubor, kterej je na hlavní stránce heroes-centra.

Re: H6 technická podpora

Posted: Wed Oct 19, 2011 10:13 am
by KillerShot
To jsem zkoušel a bohužel to taky k ničemu nevedlo.

Re: H6 technická podpora

Posted: Wed Oct 19, 2011 1:42 pm
by popolvar
Hmm velmi zaujimave. Dal som k tom uchladiču ventilator teraz to chladi na 36 stupnou.
A odvtedy hranepadla a to som hral cca 3 hodky jednu misiu.
Ta hra dokaže zahriat hadam všetky časti kompu.

Re: H6 technická podpora

Posted: Wed Oct 19, 2011 3:23 pm
by MINOTAUR
Tak toto nechápem, však pc sa ti nemôže prehriať tak rýchlo a ešte z heroesu

Re: H6 technická podpora

Posted: Wed Oct 19, 2011 4:03 pm
by popolvar
No ani ja to nechapem ale jakmile som stabilizoval teplotu chladiča matičnej tak to ide.
Ešte to skusim večer ked si zahram ale dufam že to pojde normalne.

Re: H6 technická podpora

Posted: Wed Oct 19, 2011 5:46 pm
by Thelvyn
po pisklavých hlskách (snížení rychlosti jednotek) tu mám další malý "workaround", všimnul jsem si ho až včera večer. Když vám přestane fungovat posouvání mapy najetím kurzoru na krajní části obrazovky, nemusíte restartovat hru, když se vám nechce, lze mapou pohybovat pomocí klikání/tahání myší po minimapě :D

Re: H6 technická podpora

Posted: Wed Oct 19, 2011 6:33 pm
by Brennus
Thelvyn wrote:po pisklavých hlskách (snížení rychlosti jednotek) tu mám další malý "workaround", všimnul jsem si ho až včera večer. Když vám přestane fungovat posouvání mapy najetím kurzoru na krajní části obrazovky, nemusíte restartovat hru, když se vám nechce, lze mapou pohybovat pomocí klikání/tahání myší po minimapě :D


Jo to jde, ale brzo te to na*ere, protoze prece jenom nemas ten cit v prstech abys pomalu presouval minimapu a koukal co kde ti kdo zabira atd. :D

Re: H6 technická podpora

Posted: Wed Oct 19, 2011 7:47 pm
by hanzo21
čus mám problém nevim zad-li už to tu bylo ale když chci spustit hru naskočí ta uvodní obrazovčička s nějakejma dvěma postavama a hned na to okénko Error Kód chyby 2.
nevíte někdo co s tím?

Re: H6 technická podpora

Posted: Thu Oct 20, 2011 1:00 am
by Brennus
Domnivam se, zeto bude crackem.

Re: H6 technická podpora

Posted: Thu Oct 20, 2011 11:45 am
by holohlav
Zdravím chci se zeptat jede to někomu na Ati HD 6870 mě se spustí a po chvíli aplikace přestala pracovat :(

Re: H6 technická podpora

Posted: Thu Oct 20, 2011 12:10 pm
by concobara
holohlav wrote:Zdravím chci se zeptat jede to někomu na Ati HD 6870 mě se spustí a po chvíli aplikace přestala pracovat :(


Hmm a proč myslšíš, že je to zrovna grafickou kartou? Je to hodně solidní karta, mám o dost horší Ati HD 4770 a jede mi to pěkně i na full detaily...

Re: H6 technická podpora

Posted: Thu Oct 20, 2011 12:14 pm
by lucius
Já mám na svém Sapphire-Radeon-HD-3650-512-MB-fan-AGP a jede mi to také v pořádku