Page 10 of 17

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 12:53 pm
by estla
Dave_Jame wrote:Zajímavé, temná elfka Estla se rozhodla spolupracovat s démony. Její jednání bude zapsáno a uchováno pro další generace. Musíme zvážit zda není příliš nebezpečná. A ověřit její návaznost na Klan Soulscar.


Tak ako som hovorila, dočasne sa spojiť s démonmi proti našemu nepriateľovi (svetlo) a po víťazstve spojenectvo prehodnotiť. Môj klan by som nikdy nezradila :lol:

Na moje meno som vám dala nápovedu - zas toľko ženských postáv v H6 nie je, a moje meno má až 8 písmen, inak my dvaja sme sa raz o ňom bavili :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 12:58 pm
by estla
kiliroy wrote:Tak to jse nějak nepochopil. V h5 přece žádná estla nebyla a v h6 nejsou ani temní elfové.


Už nám asi trochu hrabe, čakáme na patch, v podstate je všade mŕtvo, tak sme sa pustili do fantazírovania a vychádzajú z toho veľmi nepravdepodobné situácie a spojenectvá - námetov na ďalšie pokračovania Heroes je tu až do dôchodku kľudne sa pridaj na niekoho stranu - len nie svetla :lol:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 1:01 pm
by estla
MINOTAUR wrote:Tak už by to fakt chcelo nejaký poriadny útok čo vy nato moji drahí démoni :lol: , už dosť kecov ide sa nato. A Nebiros máš odpustené xD


No fajn, poďme zahnať nudu, mierové časy sú na figu - nič sa tu nedeje, nejaká malá vojnička by potešila. :wink:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 1:08 pm
by MINOTAUR
Ok tak ja navrhujem taký malý útok s asi 1OO légiami :lol: na Sokoliu ríšu a priľahlé oblasti XD. A ja pojdem na férovku s anjelmi xD

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 1:17 pm
by Lucas Gryf
Slepý bratři, kdy jste předpověděli další zatmění? Chci si to zapsat do diáře.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 1:45 pm
by estla
MINOTAUR wrote:Ok tak ja navrhujem taký malý útok s asi 1OO légiami :lol: na Sokoliu ríšu a priľahlé oblasti XD. A ja pojdem na férovku s anjelmi xD


Wow, to veľa šťastia s tou férovkou, ale s podporou 100 légii no problem, budem ti kryť chrbát :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 1:47 pm
by estla
Lucas Gryf wrote:Slepý bratři, kdy jste předpověděli další zatmění? Chci si to zapsat do diáře.


Hľadala som v svojom diáry, ale nenašla som ... Že by som to prepásla, takú dôležitú vec, ešte skontrolujem mail :lol:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 2:13 pm
by MINOTAUR
estla wrote:
Lucas Gryf wrote:Slepý bratři, kdy jste předpověděli další zatmění? Chci si to zapsat do diáře.


Hľadala som v svojom diáry, ale nenašla som ... Že by som to prepásla, takú dôležitú vec, ešte skontrolujem mail :lol:


Urgash poslal každému démonovi hromadný mail že kedy bude zatmenie takže tam to máte xD. A estla ty choď trochu preriediť nemŕtvych a Lucas Gryf ty mi kry chrbát. Musíme byť synchronizovaní :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 2:31 pm
by estla
MINOTAUR wrote:Urgash poslal každému démonovi hromadný mail že kedy bude zatmenie takže tam to máte xD. A estla ty choď trochu preriediť nemŕtvych a Lucas Gryf ty mi kry chrbát. Musíme byť synchronizovaní :D


Rozkaz šéfe, idem na to - nemŕtvy sú pre mňa zákusok :lol:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 2:56 pm
by Lucas Gryf
Opět tady dám něco co nesouvisí, to co už někteří z vás jistě znají. http://static2.cdn.ubi.com/manuals/migh ... Empire.pdf zde najdete některé znaky budoucích ras, tuďíž i známě jaké budou. Celkem to bude 9.
Akademie (čaroďěj) , Pevnost (trpaslíci) , Sylvan (Elfové) , Jeskyně (temní elfové) a ty které jsme již v Heroesu viděli :wink:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 5:28 pm
by Nebiros
čo sa tu v skratke deje? :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 5:30 pm
by Elendir
MINOTAUR wrote:Ok tak ja navrhujem taký malý útok s asi 1OO légiami :lol: na Sokoliu ríšu a priľahlé oblasti XD. A ja pojdem na férovku s anjelmi xD


Copak nevíš, že všechny invaze se provádí s cca 50 core jednotkami a zbytek si musíš zajistit na místě?

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 5:43 pm
by kiliroy
Taky nechápu :roll: . Když se u . Kirilovy mise tvrdí že prej vede na povrchu Ashanu legii démonů. Tak by člověk čekal aspoň tak 1000 jednotek a ono tam je sotva 120.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 5:48 pm
by Elendir
Jinak se ještě trochu opřu do ankety nahoře. Konflikt Malassa vs Elrath nám chtějí vnutit andělé pro své malicherné cíle a tím nahrávají (nevědomky) démonům. V Homam V a VI to je konflikt Asha vs Urgash. Tam je jasné na které straně by měli stát třeba temní elfové. Napovím, matka jejich bohyně. Nebezpečnost démonů plyne právě ze svárů mezi dětmi Ashi/y.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 6:03 pm
by MINOTAUR
Nebiros rýchlo sa aj ty pridaj do invázie už meškáš xD.
To Elendir: Hádam si nemyslíš že som nejaká bezvýznamná nula, že zaútočím s nejakými trápnymi core jednotkami xD. To nie pre mňa je znak pocty keď ma sprevádza légia Pit Lordov ale to pre nich je pocta keď ich ja sprevádzam :D