Page 10 of 17
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 12:53 pm
by estla
Dave_Jame wrote:Zajímavé, temná elfka Estla se rozhodla spolupracovat s démony. Její jednání bude zapsáno a uchováno pro další generace. Musíme zvážit zda není příliš nebezpečná. A ověřit její návaznost na Klan Soulscar.
Tak ako som hovorila, dočasne sa spojiť s démonmi proti našemu nepriateľovi (svetlo) a po víťazstve spojenectvo prehodnotiť. Môj klan by som nikdy nezradila

Na moje meno som vám dala nápovedu - zas toľko ženských postáv v H6 nie je, a moje meno má až 8 písmen, inak my dvaja sme sa raz o ňom bavili

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 12:58 pm
by estla
kiliroy wrote:Tak to jse nějak nepochopil. V h5 přece žádná estla nebyla a v h6 nejsou ani temní elfové.
Už nám asi trochu hrabe, čakáme na patch, v podstate je všade mŕtvo, tak sme sa pustili do fantazírovania a vychádzajú z toho veľmi nepravdepodobné situácie a spojenectvá - námetov na ďalšie pokračovania Heroes je tu až do dôchodku kľudne sa pridaj na niekoho stranu - len nie svetla

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 1:01 pm
by estla
MINOTAUR wrote:Tak už by to fakt chcelo nejaký poriadny útok čo vy nato moji drahí démoni

, už dosť kecov ide sa nato. A Nebiros máš odpustené xD
No fajn, poďme zahnať nudu, mierové časy sú na figu - nič sa tu nedeje, nejaká malá vojnička by potešila.

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 1:08 pm
by MINOTAUR
Ok tak ja navrhujem taký malý útok s asi 1OO légiami

na Sokoliu ríšu a priľahlé oblasti XD. A ja pojdem na férovku s anjelmi xD
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 1:17 pm
by Lucas Gryf
Slepý bratři, kdy jste předpověděli další zatmění? Chci si to zapsat do diáře.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 1:45 pm
by estla
MINOTAUR wrote:Ok tak ja navrhujem taký malý útok s asi 1OO légiami

na Sokoliu ríšu a priľahlé oblasti XD. A ja pojdem na férovku s anjelmi xD
Wow, to veľa šťastia s tou férovkou, ale s podporou 100 légii no problem, budem ti kryť chrbát

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 1:47 pm
by estla
Lucas Gryf wrote:Slepý bratři, kdy jste předpověděli další zatmění? Chci si to zapsat do diáře.
Hľadala som v svojom diáry, ale nenašla som ... Že by som to prepásla, takú dôležitú vec, ešte skontrolujem mail

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 2:13 pm
by MINOTAUR
estla wrote:Lucas Gryf wrote:Slepý bratři, kdy jste předpověděli další zatmění? Chci si to zapsat do diáře.
Hľadala som v svojom diáry, ale nenašla som ... Že by som to prepásla, takú dôležitú vec, ešte skontrolujem mail

Urgash poslal každému démonovi hromadný mail že kedy bude zatmenie takže tam to máte xD. A estla ty choď trochu preriediť nemŕtvych a Lucas Gryf ty mi kry chrbát. Musíme byť synchronizovaní

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 2:31 pm
by estla
MINOTAUR wrote:Urgash poslal každému démonovi hromadný mail že kedy bude zatmenie takže tam to máte xD. A estla ty choď trochu preriediť nemŕtvych a Lucas Gryf ty mi kry chrbát. Musíme byť synchronizovaní

Rozkaz šéfe, idem na to - nemŕtvy sú pre mňa zákusok

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 2:56 pm
by Lucas Gryf
Opět tady dám něco co nesouvisí, to co už někteří z vás jistě znají.
http://static2.cdn.ubi.com/manuals/migh ... Empire.pdf zde najdete některé znaky budoucích ras, tuďíž i známě jaké budou. Celkem to bude 9.
Akademie (čaroďěj) , Pevnost (trpaslíci) , Sylvan (Elfové) , Jeskyně (temní elfové) a ty které jsme již v Heroesu viděli

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 5:28 pm
by Nebiros
čo sa tu v skratke deje?

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 5:30 pm
by Elendir
MINOTAUR wrote:Ok tak ja navrhujem taký malý útok s asi 1OO légiami

na Sokoliu ríšu a priľahlé oblasti XD. A ja pojdem na férovku s anjelmi xD
Copak nevíš, že všechny invaze se provádí s cca 50 core jednotkami a zbytek si musíš zajistit na místě?
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 5:43 pm
by kiliroy
Taky nechápu

. Když se u . Kirilovy mise tvrdí že prej vede na povrchu Ashanu legii démonů. Tak by člověk čekal aspoň tak 1000 jednotek a ono tam je sotva 120.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 5:48 pm
by Elendir
Jinak se ještě trochu opřu do ankety nahoře. Konflikt Malassa vs Elrath nám chtějí vnutit andělé pro své malicherné cíle a tím nahrávají (nevědomky) démonům. V Homam V a VI to je konflikt Asha vs Urgash. Tam je jasné na které straně by měli stát třeba temní elfové. Napovím, matka jejich bohyně. Nebezpečnost démonů plyne právě ze svárů mezi dětmi Ashi/y.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 6:03 pm
by MINOTAUR
Nebiros rýchlo sa aj ty pridaj do invázie už meškáš xD.
To Elendir: Hádam si nemyslíš že som nejaká bezvýznamná nula, že zaútočím s nejakými trápnymi core jednotkami xD. To nie pre mňa je znak pocty keď ma sprevádza légia Pit Lordov ale to pre nich je pocta keď ich ja sprevádzam
