Page 93 of 342
Re: Nekonečný příběh
Posted: Thu Sep 25, 2008 6:28 pm
by StreetX38
které pany zfackovaly a Zehir se sám vzdal
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Sep 29, 2008 12:45 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:které pany zfackovaly a Zehir se sám vzdal
ale to byl pouze trik, aby jim mohl ukrást všechny šperky společně s piráty a přitom Findaan začal ničit jejich sídla, a jak se tak Zehir dlouho vzdával Findaan všechny města jejich slavné aliance zničil a nakonec odešel Zehir s pořádnou kupou šperků.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Sep 29, 2008 1:28 pm
by StreetX38
AFBI je chytial a dala do vězení. (AFBI je ashanská FBI)
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Sep 29, 2008 3:23 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:AFBI je chytial a dala do vězení. (AFBI je ashanská FBI)
A Zehir si uvědomil že měl Al Safir pojištěný proto vymáhal od pojištovny 100 000 000 AD (Ashaanských dolarů, 1 AD se rovná 100 Kč.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Sep 29, 2008 3:55 pm
by Zdenda
ty mu ale nedali,jelikož mu při výbuchu al safiru shořely všechny dokumenty. Naštěstí měl kopie,jenomže ty zavřené v mitrilové truhlici byly odmštěny do nejvyšší věže Arantirova sídla...
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Sep 29, 2008 4:03 pm
by Zehir
Zdenda wrote:ty mu ale nedali,jelikož mu při výbuchu al safiru shořely všechny dokumenty. Naštěstí měl kopie,jenomže ty zavřené v mitrilové truhlici byly odmštěny do nejvyšší věže Arantirova sídla...
a Arantir byl zrovna na dovolené. Proto se za ním rozhodl vydat na Bahammy a požádat ho aby mu ty dokumenty dal, vyletěl na svém vodním fénixu a .......
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Sep 29, 2008 4:08 pm
by Zdenda
jenže cestou byl sestřelen AFK (Alarikova Fanatická Inkvizice)
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Sep 29, 2008 6:09 pm
by StreetX38
a obviněn z neuctívání Isabely. (Alarikovi se isabela líbila le nedával to nejevo jinak než pouze tak že sestřelil a zadržel všechny kteří mu mohli Isabelu vzít(( jediný Raelag mu unikl)))
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Sep 30, 2008 6:01 am
by Zehir
StreetX38 wrote:a obviněn z neuctívání Isabely. (Alarikovi se isabela líbila le nedával to nejevo jinak než pouze tak že sestřelil a zadržel všechny kteří mu mohli Isabelu vzít(( jediný Raelag mu unikl)))
ovšem tehdy si Alarik vytáhl kořalku zvanou Ruční dělo a ta byla tak silná, že ji dokázal ucítit i Findaan a ten se pro ni okamžitě rozběhl.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Sep 30, 2008 12:15 pm
by StreetX38
a přidal se k němu
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Sep 30, 2008 2:09 pm
by Zdenda
v mučení Zehira.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Sep 30, 2008 3:03 pm
by StreetX38
a snažil se mu vštípit že Isabela je jeho a když mu Zehir řekl že je mu ukradená vykřikoval: Lžeš! Lžeš!
Re: Nekonečný příběh
Posted: Thu Oct 02, 2008 5:20 am
by Zehir
StreetX38 wrote:a snažil se mu vštípit že Isabela je jeho a když mu Zehir řekl že je mu ukradená vykřikoval: Lžeš! Lžeš!
Lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, lžeš, až mu stoho přeskočilo a museli ho odvézt na psychiatrii.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Thu Oct 02, 2008 6:51 am
by StreetX38
a Isabela za ním chodila na návštěvy
Re: Nekonečný příběh
Posted: Thu Oct 02, 2008 1:55 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:a Isabela za ním chodila na návštěvy
Zehir pokračoval ve svém putování, ale Findaan se rozhodl ukrást kořalku Ruční dělo Alarikovi z psychiatrie, ale aby se tam dostal musel ze sebe dělat blázna ...........