Page 96 of 342

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Oct 08, 2008 7:10 pm
by StreetX38
byly všichni vousatí a tak jim zehir dal očarované holicí strojky

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Oct 09, 2008 5:10 am
by Zehir
StreetX38 wrote:byly všichni vousatí a tak jim zehir dal očarované holicí strojky

ktaré začaly šíleně křičet pokaždé, když je někdo zapnul.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Oct 09, 2008 5:59 pm
by StreetX38
jenže všichi to vydrželi

Re: Nekonečný příběh

Posted: Fri Oct 10, 2008 4:05 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:jenže všichi to vydrželi

a navíc se do toho zmatku přisunul Wulfstan a v náručí se mu držela Isabela, no jo byla zabijačka, tak ..............

Re: Nekonečný příběh

Posted: Fri Oct 10, 2008 4:28 pm
by StreetX38
se všichni přidali

Re: Nekonečný příběh

Posted: Fri Oct 10, 2008 10:19 pm
by Zdenda
přivázali ho ke stolu a htěli ho oholit

Re: Nekonečný příběh

Posted: Sat Oct 11, 2008 9:18 am
by StreetX38
Jenže on křičel že na něj může sahat jenom jeho kadeřník

Re: Nekonečný příběh

Posted: Sat Oct 11, 2008 4:23 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:Jenže on křičel že na něj může sahat jenom jeho kadeřník

který byl po smrti, tak se rozhodl, že místo sebe podstrčí všechny ty hrozné advokáty , ještě štěstí že byli všichni opili, nakonec zustal vlasatý jenom skutečný Zehir, a ten vymyslel ..........

Re: Nekonečný příběh

Posted: Sat Oct 11, 2008 5:44 pm
by StreetX38
Plán a šel k Arantirovi aby mu oživil kadeřníka .Arantir ho pozval dál ale tam ho překvapil a omráčil a když se Zehir vzbudil tak ležel na Zemi před Karthalem a byl úplně plešatý a vedle sebe měl papírek s nápisem: Neměls strkat nos do mejch truhel a jeětě mi krást plány a smlouvy!

Re: Nekonečný příběh

Posted: Sun Oct 12, 2008 3:03 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:Plán a šel k Arantirovi aby mu oživil kadeřníka .Arantir ho pozval dál ale tam ho překvapil a omráčil a když se Zehir vzbudil tak ležel na Zemi před Karthalem a byl úplně plešatý a vedle sebe měl papírek s nápisem: Neměls strkat nos do mejch truhel a jeětě mi krást plány a smlouvy!

To ale Arantir neměl dělat Zehir se rozkřičel a začal plánovat plán na opětovné získání svých vlasů, Findaan se k němu přidal také plešatý a chtěl své vlasy získat zpět, a ktomu ještě 10 sudů ručního děla, které měl Arantir ve věži.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Sun Oct 12, 2008 5:44 pm
by StreetX38
jenže Arantir dal Zehira do odzvučněné komory v Karthalu a hned tamtud zmizel a S Findanem ve věži pili RučníDělo a Findan úplně zapomněl na vlasy

Re: Nekonečný příběh

Posted: Sun Oct 12, 2008 8:17 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:jenže Arantir dal Zehira do odzvučněné komory v Karthalu a hned tamtud zmizel a S Findanem ve věži pili RučníDělo a Findan úplně zapomněl na vlasy

Když Zehir přišel na to, že každý nekromant musí mít nějakou kostru, a ta kostra musí mít pravou ruku .............

Re: Nekonečný příběh

Posted: Sun Oct 12, 2008 8:29 pm
by Zdenda
a jelikož měl Godrik poslední dobou dobré vztahy s ornelou,rozhodl se ho vyhledat,jenže zjistil,že byl unesen.
Godrik právě zažíval hrozné chvíle. Banda šílených právníků se právě rozhodla že všechny na světě oholí a rozhodli se začít s ním.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Mon Oct 13, 2008 2:11 pm
by StreetX38
Jenže on byl starý veterán a na vousy měl nárok

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Oct 14, 2008 1:40 pm
by Zdenda
jelikož to však byli právníci,jeho právo na vousy dokázali popřít a Godrik měl smůlu...