Page 97 of 342
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Oct 14, 2008 3:03 pm
by StreetX38
a skončil holý jako kostelní myš a jeho veteránství bylo to tam
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 15, 2008 4:17 am
by Zehir
StreetX38 wrote:a skončil holý jako kostelní myš a jeho veteránství bylo to tam
ale s mečem to uměl pořád dobře, proto se rozhodl že vyhledá Zehira, který chtěl zastavit hrobu šílených právníků, to bylo nové nebezpečí ohražující celý Ashaan ................
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 15, 2008 4:35 pm
by StreetX38
a Zehir u musel kouzlem přičerovat vousy zpátky
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 15, 2008 5:07 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:a Zehir u musel kouzlem přičerovat vousy zpátky
pak k nim promluvil Urgash a řekl jim, že jim pomůže, protože chce aby největší nebezpečí Ashaanu nebyli nějací právníci, ale démoni, na chcvíli se k nim tedy připojil.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 15, 2008 5:49 pm
by StreetX38
Jenže právníci jsou právníci a tak je obželovali ze všeho možného.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 15, 2008 6:27 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:Jenže právníci jsou právníci a tak je obželovali ze všeho možného.
jenže na Urgashe nemohli, nebot to byl Bůh,..........
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 15, 2008 7:06 pm
by StreetX38
Jenže nakonec to udělali tak že do spisu místo vražda napsali Božská vražda a tím zamezili spekulacím
Re: Nekonečný příběh
Posted: Thu Oct 16, 2008 7:26 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:Jenže nakonec to udělali tak že do spisu místo vražda napsali Božská vražda a tím zamezili spekulacím
ovšem zapomněli, že Urgash je bůh chaosu a on jediný ho může rozsévat, s touto výzvou vyrazili proti právníkům.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Thu Oct 16, 2008 7:53 pm
by StreetX38
jenže armáda právníků dokáže haos rozsévat ještě lépe než Urgash
Re: Nekonečný příběh
Posted: Fri Oct 17, 2008 4:14 am
by Zehir
StreetX38 wrote:jenže armáda právníků dokáže haos rozsévat ještě lépe než Urgash
a tak byl Urgash nahranej, tak je prostě jednoduše zabil.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Fri Oct 17, 2008 2:17 pm
by StreetX38
jenže právníci jsou nezranitelní protože hradba obžalob a trestů je neproniknutelná
Re: Nekonečný příběh
Posted: Fri Oct 17, 2008 3:29 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:jenže právníci jsou nezranitelní protože hradba obžalob a trestů je neproniknutelná
ale přece měli jednu slabinu a to Ashu dračiči ŘÁDU, tu nemohli nijak obvinit ani obžalovat, protže právo byla její moc a právníci její služebníci a Ashu se Zehir s Findaanem vydali hledat.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Fri Oct 17, 2008 3:38 pm
by StreetX38
Jenže ta řekla že jim nepomůže protože se spojili s Urgashem
Re: Nekonečný příběh
Posted: Fri Oct 17, 2008 3:40 pm
by Zdenda
a seslala na Godrika,Findana a Zehira prokletí které jim znemožňovalo růst vlasů a vousů,takže byli všichni plešatí. Nejvíc to naštvalo Godrika...
Re: Nekonečný příběh
Posted: Fri Oct 17, 2008 4:42 pm
by StreetX38
aZehira který měl své vlasy rád a indanovi to bylo jedno protože byl nalitej