Page 99 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 4:24 pm
by Mrakoplas
k tomu mlatenie s jednotkami do brany je to blbost s dovodu ze tak Hradby, priekopa a brana stracaju aky kolvek zmysel, Taktiez aj katapult a k nemu pridruzene skilly.
Naco by si sa nimi obtazoval ked ti vseci vratane strelcov a mozu nicit branu a ta padne za jedno kolo.
Takze dalsia strategficky cast v ... minulych dieloch si sa musel rozhodnut pockat na branu ale obetovat jedntoky pri prechode cez preikopu, alebo davat skill katapult pre rychlejsie rozbyjanie. To tu uplne odpada.
Takze dalsi nedomysleny napad ktory vseci uz kritizovali v IV
A keby sa hral Heroes poriadne tak vies ze Kyklop nikdy necaka pretoze od III moze rozbyjat brany a hradby alebo je strelec, a navyse mas dalsie jednotky ktore ich preletia atd...
A k campani moze byt akokolvek dobra ale prejdes ju raz mozno 2x a Heroes je, a vzdy bol hlavne o Multyplayeri a Hot seat

A pribeh je docela jasny 5 surodencov a 5 ciest a na konci zistia ze ich postval proti sebe + nejake tie osobne pribehy, originalita jak prasa.
Takze ja osobne si tento diel kupim az bude za 10 ecek v vypredaji, dovtedy urcite nebudem podporovat tento paskvil od madarov, ale verim ze si par fanusikov najde, ked aj IV si ich nasla
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 4:51 pm
by Dekker
Mrakoplas má pravdu .. to rozbíjení brány je velice nevhodné .. ve IV aspoň nebyl katapult a nepotřebné skilli na todle .. ale teď je to de fakto na prd, sice je pěkné, že katapult zničí obrané věže dříve než jednotky, ale ty zas tak velkej problém nejsou aby se na to muselo plýtvat skillem
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 5:26 pm
by Altair8
Montezuma3 wrote:Jak to vlastně bude s grálem=slzou? Bude se kopat jako dřív? Budou tam ty puzzle obrazovky s místem umístění? V betě jsem nic takového nenašel.
Asharina slza je v mape Wheel of hate (2. fáze bety) střežená armádou (41Pit lords, 82 fire elementals)
Ale myslím si, že v plné hře ji bude hlídat nějakej Boss

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 5:40 pm
by Montezuma3
Aha, takže je to jen obyčejný artefakt umístěn někde na mapě a hlídán silnou jednotkou? Ten systém s obelisky byl skvělí, a měl jsem ho rád.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 6:23 pm
by Kha-Beleth
Montezuma3 wrote:Aha, takže je to jen obyčejný artefakt umístěn někde na mapě a hlídán silnou jednotkou? Ten systém s obelisky byl skvělí, a měl jsem ho rád.
Doufám, že tam přece jen budou. Bez nich by to nebylo ono

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 6:23 pm
by Altair8
Montezuma3 wrote:Aha, takže je to jen obyčejný artefakt umístěn někde na mapě a hlídán silnou jednotkou? Ten systém s obelisky byl skvělí, a měl jsem ho rád.
Nejspíš to tak bude, ale myslím, že boj s Bossy bude příjemné zpestření, mě osobně zase hledání obelisků v 5kách vůbec nebavilo

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 6:33 pm
by MINOTAUR
Inak keď si dáte v hre oltár prianí a dáte si platinový rank tak tam vidno bossov na obrázkoch čo sa dajú kúpiť za tie body.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 6:56 pm
by Rejthis
Dekker wrote:Mrakoplas má pravdu .. to rozbíjení brány je velice nevhodné .. ve IV aspoň nebyl katapult a nepotřebné skilli na todle .. ale teď je to de fakto na prd, sice je pěkné, že katapult zničí obrané věže dříve než jednotky, ale ty zas tak velkej problém nejsou aby se na to muselo plýtvat skillem
Proč je to nevhodné?tys nikdy neviděl pěchotu jak ničí bránu beranidlem,nebo si myslíš že jsou ty brány z pancířů?

Má to nějakej smysl ta brána má zdržet nepřítele a ty máš čas se z mobilizovat a na trhnout mu prdel a nebo se bránit a zdržet ho a narobit mu co největší škody,co to tu řešíte furt s tou bránou?
Já s ní nemám problém,jěště se mi nestalo za celou dobu co ted hraju betu,že bych bojoval na své hradě a bránil se většinou sem pořádal invazi na jejich území a ne oni na moje

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 7:02 pm
by Dekker
Rejthis wrote:Dekker wrote:Mrakoplas má pravdu .. to rozbíjení brány je velice nevhodné .. ve IV aspoň nebyl katapult a nepotřebné skilli na todle .. ale teď je to de fakto na prd, sice je pěkné, že katapult zničí obrané věže dříve než jednotky, ale ty zas tak velkej problém nejsou aby se na to muselo plýtvat skillem
Proč je to nevhodné?tys nikdy neviděl pěchotu jak ničí bránu beranidlem,nebo si myslíš že jsou ty brány z pancířů?

Má to nějakej smysl ta brána má zdržet nepřítele a ty máš čas se z mobilizovat a na trhnout mu prdel a nebo se bránit a zdržet ho a narobit mu co největší škody,co to tu řešíte furt s tou bránou?
Já s ní nemám problém,jěště se mi nestalo za celou dobu co ted hraju betu,že bych bojoval na své hradě a bránil se většinou sem pořádal invazi na jejich území a ne oni na moje

třeba to, že brána která ti vydrží tak 2 max 3 údery je ti fakt na dvě věci

.. to ti pomůže asi tak jako mrtvímu zimník .. ve čtyřkách ta brána vydržela aspoň trošku déle .. a pak také to, že tam nacpali skilli co ti mají pomoci u katapultu prorazit což je naprosto zbytečné jelikož ten katapult je tam fakt na prd pokud bránu prorazíš jednotkama
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 7:11 pm
by Altair8
jj, díval jsem se na ty Bosse, a myslím si, že ty za 1 600 boost budou i v multiplayerových mapách a ti za 2 000 boost (black dragon & michael) budou asi nějací speciální bossové z kampaně..osobně se na ně těším nejvíc

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 7:30 pm
by MINOTAUR
Tak mne osobne trvá dosť dlho kým prerazím bránu. Môžem mať aj 100 jednotiek čo sekajú do brány a furt uberú iba 1 HP, takže pri mne to nieje zase až tak rýchlo.
P.S.: Na tých bossov sa aj ja teším. Už vidím že s tímy kampaňovými budú riadne epické boje

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 8:20 pm
by Thelvyn
Mrakoplas wrote:k tomu mlatenie s jednotkami do brany je to blbost s dovodu ze tak Hradby, priekopa a brana stracaju aky kolvek zmysel, Taktiez aj katapult a k nemu pridruzene skilly.
Naco by si sa nimi obtazoval ked ti vseci vratane strelcov a mozu nicit branu a ta padne za jedno kolo.
Takze dalsia strategficky cast v ... minulych dieloch si sa musel rozhodnut pockat na branu ale obetovat jedntoky pri prechode cez preikopu, alebo davat skill katapult pre rychlejsie rozbyjanie. To tu uplne odpada.
Takze dalsi nedomysleny napad ktory vseci uz kritizovali v IV
A keby sa hral Heroes poriadne tak vies ze Kyklop nikdy necaka pretoze od III moze rozbyjat brany a hradby alebo je strelec, a navyse mas dalsie jednotky ktore ich preletia atd...
A k campani moze byt akokolvek dobra ale prejdes ju raz mozno 2x a Heroes je, a vzdy bol hlavne o Multyplayeri a Hot seat

A pribeh je docela jasny 5 surodencov a 5 ciest a na konci zistia ze ich postval proti sebe + nejake tie osobne pribehy, originalita jak prasa.
Takze ja osobne si tento diel kupim az bude za 10 ecek v vypredaji, dovtedy urcite nebudem podporovat tento paskvil od madarov, ale verim ze si par fanusikov najde, ked aj IV si ich nasla
Ok, nevim co ve více rozvinuté hře, hrál sem jen ten kousíček kampaně, kde mi každopádně to zničení brány chvíli trvalo.
Každopádně, si ani v minulosti nepamatuju, že bych ztrácel moc jednotky při dobývání hradu, proč bych do toho příkopu lezl, když mu třeba v pětkách sesmažim jednu střeleckou jednotku hned, druhou něčim ovládnu nebo zpomalim (např kruh zimy, při master skillu dané magie), vletim jim dvacítkou draků za hradby a nadělám z nich sekanou. Plus kolikrát blbá jednotka na tebe eště vyběhla ven a otevřela ti tím bránu. A stejně byl skill na katapult jeden z mých velmi oblíbených. Prostě mě bavilo jim to totálně zlikvidovat a věže mě sraly...Myslím že byl v hlavní linii skilů za orky - válečné stroje, katapult, gobliní vozejk, druhe upgrade katapultu?. Čím se dostávám k dalšímu:
Přiznávám, skřeti mě sice celkem baví, ale delší dobu sem za ně nehrál, budiž, kyklop byl špatný příklad, ale místo něj si můžem prakticky dosadit jakoukoliv jinou velkou jednotku.. Snad až třeba na rytíře na koni, ten by si leda kokot rozmlátil dřevec a pak o bránu rozmašlil koně.. Nebo zůstanu raději u toho příkladu stovky pěšáků, který už poněkud nebaví lézt tim příkopem, nechat na sebe střílet zpoza hradeb a jen čumět do blba, ale rádi by se podívali dovnitř, tak co by si nepořídili beranidlo.
Shrnutí příběhu jak od Drussa od Gemmellovejch knížek

). Takhle by se dalo shrnout cokoliv. Narodil se nějakej sicilian před pár lety, chvíli šaškoval ve Francii a pak si udělal výlet po evropě, zdupal to a zavřeli ho, the end.
Hotseat se samozřejmě těšim a pořádně hodnotit to budeme moct až si zahrajeme plnou hru. Proto sem zůstal víceméně zatím u zkoušky jestli to vůbec rozjedu, a hrál jen chvíli, nechci si to kazit.
Nepovažuju to za nástupce čehokoliv, možná tak kombinace těch čtyrek, pětky a hlavně Kings bounty

.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 8:24 pm
by Thelvyn
Eště dodatek, i kdyby byla ta hra totálně sux, já šel mlátit hlavou do zdi za to, jak sem to tu obhajoval a vyškrábal si oči, tak věřim že ten artbook bude stát za to

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 8:34 pm
by kiliroy
Fakt nevím co vám vadí. Já dveře bez katapultu rozbíjím alespoň 6 tahů a katapult mi to sníží tak na polovinu. Zatímco v 5kách vám kat zničil bránu na 2 výstřely a s exp válečnýma strojma i na jeden. A když jsem si jednou yuki-onnu schoval do věže a předtím než mi zničili zbytek armády jsem se zbavil střelců, tak jsem jim pak udělal ještě zatraceně velký škody a to to nepřítel do věže šil sun crusaderem a seraphem. A i přesto jsem vystřelil ještě alespoň 4x a to už ta věž byla nečím trochu zeslabená. A to jsem jich měl jenom 22. Akorát škoda že po zničení věže vám umře i střelec, ještě by to chtělo aby po zničení věže vylezl ven.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Aug 31, 2011 10:03 pm
by Mrakoplas
kiliroy wrote:Fakt nevím co vám vadí. Já dveře bez katapultu rozbíjím alespoň 6 tahů a katapult mi to sníží tak na polovinu. Zatímco v 5kách vám kat zničil bránu na 2 výstřely a s exp válečnýma strojma i na jeden. A když jsem si jednou yuki-onnu schoval do věže a předtím než mi zničili zbytek armády jsem se zbavil střelců, tak jsem jim pak udělal ještě zatraceně velký škody a to to nepřítel do věže šil sun crusaderem a seraphem. A i přesto jsem vystřelil ještě alespoň 4x a to už ta věž byla nečím trochu zeslabená. A to jsem jich měl jenom 22. Akorát škoda že po zničení věže vám umře i střelec, ještě by to chtělo aby po zničení věže vylezl ven.
Ano ale musel si na to obetovat 5 lvlov v HV , v HVI ma ta brana tak 10hp s 60+ mobov jej berem 2hp v deme, takze je tam fakt na ...... A s prepacenim Killroy keby po zniceny veze ti strelci vysli z nej nezraneni tak by to bola pekna pic... jednak su v nej chraneni a este im to aj boostuje utok.
Thelvyn wrote:Každopádně, si ani v minulosti nepamatuju, že bych ztrácel moc jednotky při dobývání hradu, proč bych do toho příkopu lezl, když mu třeba v pětkách sesmažim jednu střeleckou jednotku hned, druhou něčim ovládnu nebo zpomalim (např kruh zimy, při master skillu dané magie), vletim jim dvacítkou draků za hradby a nadělám z nich sekanou. Plus kolikrát blbá jednotka na tebe eště vyběhla ven a otevřela ti tím bránu.
Přiznávám, skřeti mě sice celkem baví, ale delší dobu sem za ně nehrál, budiž
No to mozes dovlit ked hras s pc , nie s normal hracom aj ked na najtazsej optiaznosti v HV sa pekne zapotis jak pri braneni tak dobyvani.
Thelvyn wrote:kyklop byl špatný příklad, ale místo něj si můžem prakticky dosadit jakoukoliv jinou velkou jednotku.. Snad až třeba na rytíře na koni, ten by si leda kokot rozmlátil dřevec a pak o bránu rozmašlil koně.. Nebo zůstanu raději u toho příkladu stovky pěšáků, který už poněkud nebaví lézt tim příkopem, nechat na sebe střílet zpoza hradeb a jen čumět do blba, ale rádi by se podívali dovnitř, tak co by si nepořídili beranidlo.
Logika je pekna vec, ale potom by super tiez necakel na to kym mu rozbyjes branu, ale hadzal by po tebe sutre alebo lial olej atd... Takze ked ze su to len pesiaci bez baranidla nemaj co rozbyjat branu. Kerberi do nej logicky nebudu kusat, alebo Kappy busit pestickami atd...
Historicke hladiska sa aj tak hrad skoro nikdy nedobil prednou branou lebo ta je najlepsie chranena, kdezto v HVI je brana najslabsi bod hradu.