Page 99 of 342
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Oct 21, 2008 6:01 am
by Zehir
StreetX38 wrote:ale psychycky ho zdeptalo že není tak hezký jako Findan
tak se rozhodl, že jak bude mít hůl temnoty, tak se udělá nejkrásnější na světě.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Oct 21, 2008 3:21 pm
by StreetX38
jenže zapomněl že hůl temnoty neudělá nikoho hezčím ale ošklivějším.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Oct 21, 2008 4:29 pm
by Zdenda
což ho tak zdeptalo,že se zavřel do svého pokoje v Karthalu a pořád si tam pouštěl písničky Evy a Vaška.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Oct 21, 2008 5:43 pm
by Zehir
Zdenda wrote:což ho tak zdeptalo,že se zavřel do svého pokoje v Karthalu a pořád si tam pouštěl písničky Evy a Vaška.
a jen smutně se na sebe díval do zrcadla, proto se Findaan rozhodl, že ho rozveselí, jenže jak na to, začíná Findaanova mise .............
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Oct 21, 2008 6:20 pm
by StreetX38
na kterou se vkašlal araději mu strčil před dveře láhev whiskey ale pak ji radši vypil.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Oct 21, 2008 8:38 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:na kterou se vkašlal araději mu strčil před dveře láhev whiskey ale pak ji radši vypil.
nakonec mu tam nechal kapičku, ale i té mu bylo líto a tak ..........
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 22, 2008 1:59 pm
by StreetX38
ji taky vypil.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 22, 2008 5:19 pm
by Zdenda
Z čehož se Zehir strašně rozzuřil a tak Findana zavřel do cely bez oken a pořád dokola mu pouštěl písničky Evy a Vaška na plné pecky.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 22, 2008 5:44 pm
by Zehir
Zdenda wrote:Z čehož se Zehir strašně rozzuřil a tak Findana zavřel do cely bez oken a pořád dokola mu pouštěl písničky Evy a Vaška na plné pecky.
bohužel na Findaana to neplatilo, tak z toho Zehir začal šílet a sám vyjel proti celé armádě právníků, a jak byl tak naštvaný ..............
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 22, 2008 7:00 pm
by Zdenda
Tak z něj vyšlehly plameny...
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 22, 2008 7:16 pm
by StreetX38
a najednou všude začala hrát Eva a když se k ní přidal i Vašek tak se na právníci vykašlali a šli si koupitněco na uši
Re: Nekonečný příběh
Posted: Thu Oct 23, 2008 3:53 am
by Zehir
StreetX38 wrote:a najednou všude začala hrát Eva a když se k ní přidal i Vašek tak se na právníci vykašlali a šli si koupitněco na uši
bohužel bylo zavřeno a v Moundfieldu už netočili kolem štěstím, a to by se Zehirovi hodilo, vždyt měl amulet štěstí.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Thu Oct 23, 2008 6:54 pm
by StreetX38
a tak právníci rozbili výlohu mountfieldu.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Fri Oct 24, 2008 5:55 am
by Zehir
StreetX38 wrote:a tak právníci rozbili výlohu mountfieldu.
ale protože to byli amatéři, tak je okamžitě chytli, zatím si Zehir vytočil slevu na všechno zadarmo a nebot to byl profesionál, tak ještě vykradl celý moundfield a hodil to na právníky.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Fri Oct 24, 2008 1:34 pm
by StreetX38
jenže ti se z toho vysekali