Page 2 of 3

Posted: Sun Feb 03, 2008 8:05 pm
by barmann
Tak nevím, buď začínám brzo, nebo nějak blbě hraju, ale mám 90 titánů, 20 rajšašů, a cca 80 mágů. zbytek šrot je nějakejch 600 gremlinů a ještě cosi, ale s tím to nějak nedám. Teda pokud ten prostřední červenej hrad je poslední.

Posted: Mon Feb 04, 2008 12:33 pm
by Alarik
barmann wrote:Tak nevím, buď začínám brzo, nebo nějak blbě hraju, ale mám 90 titánů, 20 rajšašů, a cca 80 mágů. zbytek šrot je nějakejch 600 gremlinů a ještě cosi, ale s tím to nějak nedám. Teda pokud ten prostřední červenej hrad je poslední.


Aby se ti zobrazil úkol "Obsaď Talonguard", musíš nejprve obsadit ty 4 červený démonský hrady, co jsou v podzemí. Taky musíš zabrat hrad temných elfů (v podzemí, žlutý hráč), po jehož dobytí okamžitě následuje bitva s Ylayou o poslední podzemní červený hrad. Jakmile tohle splníš, dostaneš poslední úkol, a to "Obsaď Talonguard".
To je styl hraní, teď ke tvé armádě. S 90 Titány, 20 Rakšasy Raji, 80 Mágy a 600 Gremliny se ani moc nediv, že to nezvládáš, pokud tedy nemáš u Zehira Mystickou vševědoucnost. Ale i s ní by to bylo dost složité. Vzhledem k tomu, že Biara má zhruba desetinásobně větší armádu, je tvoje šance na výhru téměř nulová.
Moje rada tedy zní: verbuj co nejvíc a nejdýl můžeš. Biaře jednotky nepřibejvaj, tudíž můžeš verbovat jak dlouho chceš. Navíc bys měl po zobrazení úkolu "Obsaď Talonguard" mít právě před ním hordu Archandělů, Černých a Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, kteří se k tobě přidají. Tak, to je asi vše.

Posted: Mon Feb 04, 2008 3:07 pm
by Beybe
Alarik wrote:
barmann wrote:Tak nevím, buď začínám brzo, nebo nějak blbě hraju, ale mám 90 titánů, 20 rajšašů, a cca 80 mágů. zbytek šrot je nějakejch 600 gremlinů a ještě cosi, ale s tím to nějak nedám. Teda pokud ten prostřední červenej hrad je poslední.


Aby se ti zobrazil úkol "Obsaď Talonguard", musíš nejprve obsadit ty 4 červený démonský hrady, co jsou v podzemí. Taky musíš zabrat hrad temných elfů (v podzemí, žlutý hráč), po jehož dobytí okamžitě následuje bitva s Ylayou o poslední podzemní červený hrad. Jakmile tohle splníš, dostaneš poslední úkol, a to "Obsaď Talonguard".
To je styl hraní, teď ke tvé armádě. S 90 Titány, 20 Rakšasy Raji, 80 Mágy a 600 Gremliny se ani moc nediv, že to nezvládáš, pokud tedy nemáš u Zehira Mystickou vševědoucnost. Ale i s ní by to bylo dost složité. Vzhledem k tomu, že Biara má zhruba desetinásobně větší armádu, je tvoje šance na výhru téměř nulová.
Moje rada tedy zní: verbuj co nejvíc a nejdýl můžeš. Biaře jednotky nepřibejvaj, tudíž můžeš verbovat jak dlouho chceš. Navíc bys měl po zobrazení úkolu "Obsaď Talonguard" mít právě před ním hordu Archandělů, Černých a Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, kteří se k tobě přidají. Tak, to je asi vše.


Sorry za kecání,ale ještě si dovolím říct , že to poslední město s Kudžin a Gotaim dobýt nemusíš.Jdou zastavit a můžeš je poslat nahoru (třeba Gotai má cca 900 kyklopů).

Posted: Mon Feb 04, 2008 5:44 pm
by barmann
a jak je zastavím, když k boji dojde automaticky jak splním podmínku. Jinak ty jednotky tam samozřejmě jsou, ale měl jsem tam myslím 23 draků a další nevím, nicméně ne moc podstatný číslo, když on má podstatně víc. Navíc neumím pána loutek a tak je to docela honička. ty boje v podzemí byly pohoda, pročel jsem je napoprvé, ale toto asi nedám, leda že bych si nasyslil nějaký jednotky, což asi budu muset, ale půl hodiny klikat na další tah se mi moc nechce. A asi už se nebudu moct vrátit, když na to nemám savy :(

Posted: Tue Feb 05, 2008 3:39 pm
by barmann
No tak už to mám hotový, počkal jsem si cca 3 měsíce a doplnil jednotky. A ty před hradem se taky rozrostly, takže jsem tam měl od každýho 106 kousků. Při čekání na jednotky se mi taky objevilo ufa, který mě sice ze začátlu štvalo, když jsem mu pořád musel dávat jednoho gremlina abych dostal ty 4 titány, ale pak jsem jej využil k oslabení hradu. Takže když jsem došel bojovat potřetí, tak už to byla pohoda a navíc jsem si vzal svitem na použití magie nekromantů a s pánem loutek to byla brnkačka obzvlášť, když nejak přestal využívat bránu. Prostě najednou pohoda a ztratil jsem nějaký 2 titány a cca 20 mágů. :D

Posted: Tue Feb 05, 2008 3:49 pm
by Alarik
barmann wrote:a jak je zastavím, když k boji dojde automaticky jak splním podmínku. Jinak ty jednotky tam samozřejmě jsou, ale měl jsem tam myslím 23 draků a další nevím, nicméně ne moc podstatný číslo, když on má podstatně víc. Navíc neumím pána loutek a tak je to docela honička. ty boje v podzemí byly pohoda, pročel jsem je napoprvé, ale toto asi nedám, leda že bych si nasyslil nějaký jednotky, což asi budu muset, ale půl hodiny klikat na další tah se mi moc nechce. A asi už se nebudu moct vrátit, když na to nemám savy :(


Zastavíš je kliknutím ne jejich ikonky. Stačí, když zastavíš jen ty, kteří budou bojovat, ti druzí do boje nejdou.

Posted: Thu Feb 14, 2008 4:42 pm
by Silverman
To je zvlastni ze to jde. A kdyz projdete schodistem tak se dostanete na povrch. Nakonec pridate Gotaivy kyklopy Zehirovy a neda se prhrat. Navic ja jsem se silou kouzel i znalostmi 50 mel u vampirismu vysani zivota asi 150%, takze to je opravdu trapne jednoduchy i na hrdinskou obtiznost...

Posted: Fri Apr 11, 2008 7:48 pm
by Zdenda
No já jsem zatím jenom v 1. kampani,TOE jsem dostal poměrně nedávno.
Mám takový malý problém. Nemůžu se rozhodnout jestli si mám namakávat Arantira nebo Ornellu,nebo je to jedno?

Posted: Fri Apr 11, 2008 9:27 pm
by Rakšasa Raja
Zdenda wrote:No já jsem zatím jenom v 1. kampani,TOE jsem dostal poměrně nedávno.
Mám takový malý problém. Nemůžu se rozhodnout jestli si mám namakávat Arantira nebo Ornellu,nebo je to jedno?


Arantira :wink: O Ornellu přijdeš, takže je to zbytečný :cry:

Posted: Fri Apr 11, 2008 9:52 pm
by Zdenda
Děkuji,stejně jsem ho měl radši :)
Doufám že Ornella nezemře,docela mi přirostla k srdci :(

Posted: Fri Apr 11, 2008 10:21 pm
by Rakšasa Raja
Není zač :wink:
Neboj ale neřeknu ti jak to dopadne, však to uvidíš sám :twisted:

Re: Jak jste na tom s ToE?

Posted: Sun Apr 13, 2008 1:59 pm
by Zdenda
Tak už jsem prošel kampaň za nemrtvých.
Chudák Ornella :( Alespoň k ní byl Arantir upřímný,tím u mě získal +

Re: Jak jste na tom s ToE?

Posted: Sun Apr 13, 2008 10:02 pm
by Rakšasa Raja
Zdenda wrote:Tak už jsem prošel kampaň za nemrtvých.
Chudák Ornella :( Alespoň k ní byl Arantir upřímný,tím u mě získal +


Takže teď jedeš kampaň za Orky, že?Ta je parádní, nemoh sem si ji vynachválit, hlavně když hraješ za Kujin :twisted: :oops:

Re: Jak jste na tom s ToE?

Posted: Mon Apr 14, 2008 2:11 pm
by Zdenda
Ten lov hlav byl zajímavej,i když jsem nenašel ty gobiny.... ale co,stejně jsem vyhrál :D
Za Kudžin jsem ještě nehrál,ale docela se mi líbí :twisted:

Re: Jak jste na tom s ToE?

Posted: Thu Jul 24, 2008 4:11 pm
by Biara12
Já mám jenom otázku:JAk mohla mít Biara Hromadné zmatení a přitom mít Urgashovo volání?Taky jsem to dohrála a že mám hromadné zmatení a Urgashovo volání je tak trochu hodně divný! :roll: :roll: