Page 2 of 3
Re: Nejlepší magie
Posted: Fri Jul 25, 2008 7:06 am
by Biara12
Nesouhlas!PAní stínu můžeš teleportovat!A na první temnota,2.destruktivní,3.přivolávací ,4.světla!
Re: Nejlepší magie
Posted: Sat Aug 02, 2008 10:10 am
by Kunyak
Mě to je jedno,já kouzlit neumim,jsem přece skřet.Ale stejnak jsem hlasoval pro destruktivní magii,tu když hraju za akademii,používám nejvíc.
Re: Nejlepší magie
Posted: Mon Aug 04, 2008 1:28 pm
by Krvavá fůrie
J8 hlasuju pro temnotu.Destruktivní 2-3 místo s magii přivolání.
Re: Nejlepší magie
Posted: Sun Sep 21, 2008 8:09 pm
by The Death Knight
no ja som posunul prave magiu temnoty na prve miesto

v TOE sa mi bohovksky zapacila dovtedy som ju ani nedaval... zaujala ma vampirismom ale potom som presedlal na hromadne oslabovanie a hlavne pana loutek ako vsetci

Re: Nejlepší magie
Posted: Fri Oct 31, 2008 1:11 pm
by SirChristian
The Death Knight wrote:no ja som posunul prave magiu temnoty na prve miesto

v TOE sa mi bohovksky zapacila dovtedy som ju ani nedaval... zaujala ma vampirismom ale potom som presedlal na hromadne oslabovanie a hlavne pana loutek ako vsetci

Magia svetla sa vam nezda? Mne zas hej, jednoznacna volba pre ludi, trpaslikov, elfov a magov.
Re: Nejlepší magie
Posted: Fri Oct 31, 2008 1:23 pm
by Coach
Nejlepší magii definovat nelze. Všechno se dá counterovat.
Ale pán loutek, šílenství nebo vampirismus z temné magie je maximální hnus.
Re: Nejlepší magie
Posted: Fri Oct 31, 2008 2:00 pm
by StreetX38
destruktivní, přivolávací a temná warlocky, temná magie a přivolávání pro nekro, temná a světlá pro lidi, všechny magie pro čaroděje pro trpaslíky je to skoro jedno hlavně že maj runy, pro orky nic, pro elfy světlá a přivolávacía pro peklo destruktivní a temná tak sou podle mě daný typy magií.
Re: Nejlepší magie
Posted: Fri Oct 31, 2008 4:32 pm
by SirChristian
StreetX38 wrote:destruktivní, přivolávací a temná warlocky, temná magie a přivolávání pro nekro, temná a světlá pro lidi, všechny magie pro čaroděje pro trpaslíky je to skoro jedno hlavně že maj runy, pro orky nic, pro elfy světlá a přivolávacía pro peklo destruktivní a temná tak sou podle mě daný typy magií.
Akademie Světlo
Azyl Světlo
Hvozd Světlo
Pevnost Světlo
Peklo Destrukce alebo Temnota
Kobka Destrukce
Nekropole Temnota
vzhladom na obmadzene mnozstvo moznych tried skillov vzdy len jednu magiu
Re: Nejlepší magie
Posted: Fri Oct 31, 2008 5:51 pm
by StreetX38
No tak to spíš Akademie přivolávací světlo je jim celkem k ničemu když maj spoustu jednotek na kterejch neni znát ani morálka takže se mi to moc nezdá ale na dvě magie většinou dojít můžou.řek bych že jedna magie na jeden národ neni moc přesvědčivá.
Re: Nejlepší magie
Posted: Fri Oct 31, 2008 5:54 pm
by Zehir
SirChristian wrote:StreetX38 wrote:destruktivní, přivolávací a temná warlocky, temná magie a přivolávání pro nekro, temná a světlá pro lidi, všechny magie pro čaroděje pro trpaslíky je to skoro jedno hlavně že maj runy, pro orky nic, pro elfy světlá a přivolávacía pro peklo destruktivní a temná tak sou podle mě daný typy magií.
Akademie Světlo
Azyl Světlo
Hvozd Světlo
Pevnost Světlo
Peklo Destrukce alebo Temnota
Kobka Destrukce
Nekropole Temnota
vzhladom na obmadzene mnozstvo moznych tried skillov vzdy len jednu magiu
To ti odporuji, čarodějové mohou mít mystickou vševědoucnost a umí všechnu magii lépe, než než někdo, kdo má exp. Magii, a mohou si vzít plno užitečných schopností, a u trpaslíků, je taky dobrá destruktivní.
Re: Nejlepší magie
Posted: Fri Oct 31, 2008 11:52 pm
by SirChristian
Zehir wrote:To ti odporuji, čarodějové mohou mít mystickou vševědoucnost a umí všechnu magii lépe, než než někdo, kdo má exp. Magii, a mohou si vzít plno užitečných schopností, a u trpaslíků, je taky dobrá destruktivní.
Mozu, aj som mal, ale ta cena za nu je neuprosna.
Krasa, ze mas vsetko ale je tu ta vec: 'Dokazes vsetko vobec pouzit?'
Podla mna ani polovicu.
Hej u trpaslikov si nie som isty, priznavam:)
Re: Nejlepší magie
Posted: Sat Nov 01, 2008 5:59 am
by Zehir
I
SirChristian wrote:Zehir wrote:To ti odporuji, čarodějové mohou mít mystickou vševědoucnost a umí všechnu magii lépe, než než někdo, kdo má exp. Magii, a mohou si vzít plno užitečných schopností, a u trpaslíků, je taky dobrá destruktivní.
Tozu, aj som mal, ale ta cena za nu je neuprosna.
Krasa, ze mas vsetko ale je tu ta vec: 'Dokazes vsetko vobec pouzit?'
Podla mna ani polovicu.
Hej u trpaslikov si nie som isty, priznavam:)
Já používám všechno, když má nepřítel více vojáků, tak si na svou nejsilnější jednotku hodím přízračné síly, nebo vyvolám hradby čepelí, pak jeho vojáky můžu ničit destruktivními kouzly, nebo je očarovat Bojovým šílenstvím, slepotou, atd. Nakonec si své vojáky vzkřísím a vyhrál jsem boj, čarodějové totiž nejsou silní na boj, ale v kouzlech jsou nepřekonatelní. Se Zehirem si normálně jezdím s 5 Arcimágy, proti nějakým legií vojáků, a vyhrávám v pohodě a beze ztát, a takových kouzel, co jsou perfekfektní, ale jsou to kouzla 5. kruhu je požehnaně. A mít čtyři atributy jako je Magie Světla, temnoty, přivolávání a destrukce, a přivolávací, A NEUMĚT VŠECHNY KOUZLA, TO JE OPRAVDU HLOUPOST.
Re: Nejlepší magie
Posted: Sat Nov 01, 2008 11:12 am
by Coach
Hloupost v rámci akademie předpokládám. Zrovna wizardi jsou v tomhle prasata, jako jediní ze hry si můžou vybírat. Ostatní hrady mají smůlu, museli by jet na všechny 4 školy a to je blbost
Jinak já trpaslíky hraju furt, takže destruktivní magie - ano. Potřebují ji totiž na jejich ultimátní schopnost.
Re: Nejlepší magie
Posted: Sat Nov 01, 2008 11:21 am
by Zehir
Coach wrote:Hloupost v rámci akademie předpokládám. Zrovna wizardi jsou v tomhle prasata, jako jediní ze hry si můžou vybírat. Ostatní hrady mají smůlu, museli by jet na všechny 4 školy a to je blbost
Jinak já trpaslíky hraju furt, takže destruktivní magie - ano. Potřebují ji totiž na jejich ultimátní schopnost.
Jenže zase čarodějové nejsou nějací borci v boji, takže co chceš.
Re: Nejlepší magie
Posted: Sat Nov 01, 2008 11:28 am
by Coach
Je tohle topic o magii nebo o boji?
