Page 2 of 6

Re: Oblíbený národ?

Posted: Wed Jul 30, 2008 12:29 pm
by Kunyak
Mě se prostě líbí Tvrz a Akademie.v HoMM 5 jsem ve volný hře pořád hrál za akademii protože tam byli prostě perfektní(NO COMMENT).V ToE jsem si zase oblíbil skřety,a to jenom proto,že maj tu "Krvavou zuřivost",která je učiní skoro neporazitenými,a to je na nich to supr.
Takže moje příčka oblíbenosti v ToE.
1.Tvrz
2.Akademie
3.Kobka

Re: Oblíbený národ?

Posted: Tue Aug 05, 2008 11:59 am
by Bušák
Muj nejoblibenejsi hrad je nekropole i bych rek ze o proti ostatnim vyhodu ..ostatni musi krisit jednotky dra´hym kouzlem a nemrtvim staci oziveni padlych i kdyz pak uz se snizuju HP ale i tak mají docela silne jednotky ..ale jinak se mi libi vsechny hrady v HoMM :twisted: :evil:

Re: Oblíbený národ?

Posted: Tue Aug 05, 2008 3:24 pm
by Krvavá fůrie
Rozkoukejte se nejlepší jsou Temní Elfové!Stopař=nejlepšíKrvavá sestra=nejlepší,paní stínu=nejlepší.černý drak nejlepší.

Re: Oblíbený národ?

Posted: Wed Aug 06, 2008 4:38 pm
by m1175
Můj oblíbený národ je Azyl, protože tam jsou andělé a archandělé. :lol:

Re: Oblíbený národ?

Posted: Wed Aug 06, 2008 5:55 pm
by Kunyak
m1175 wrote:Můj oblíbený národ je Azyl, protože tam jsou andělé a archandělé. :lol:

Tak to tě budu muset zabít!!!

Re: Oblíbený národ?

Posted: Wed Aug 06, 2008 6:01 pm
by Freyda12
říkal andělé a archadnělé,né padlý andělé!(ty jsou taky padlý na hlavu)

Re: Oblíbený národ?

Posted: Wed Aug 06, 2008 6:04 pm
by Kunyak
Freyda12 wrote:říkal andělé a archadnělé,né padlý andělé!(ty jsou taky padlý na hlavu)

Nojo,ale pořád je to člověk

Re: Oblíbený národ?

Posted: Wed Aug 06, 2008 7:14 pm
by Freyda12
A ty jsi zmutovanej člověk z démonem!né moc velký rozdíl!A o archandělovi neříkej že je člověk.A nevím proč ho chceš zabít.Copak nebylo dost toho krveprolití?

Re: Oblíbený národ?

Posted: Wed Aug 06, 2008 7:59 pm
by Kunyak
Freyda12 wrote:A ty jsi zmutovanej člověk z démonem!né moc velký rozdíl!A o archandělovi neříkej že je člověk.A nevím proč ho chceš zabít.Copak nebylo dost toho krveprolití?

Patří a Azylu,pařtí.To máš ale jedno.Nemůžu zato,že jsem napůl muž,napůl démon,holt si to tak vybrali otec nebes a matka země.Dokud Biara nebude někde dole v peklíčku se svím tatínkem Urgashem,krveprolití nebude nikdy dost.Hele,nechme tý hádky,my skřeti hlavně nenávidíme Alarica,potrhlýho velekněze rudé královny(Sorry Alariku,mluvim jen podle příběhu)...

Re: Oblíbený národ?

Posted: Wed Aug 06, 2008 10:06 pm
by Freyda12
Já se nehádala jen vymněňovala názory.a souhlasím.Ale ty by jsi proti Biaře nemněl mít nic ne?Kunyak neví že Bira je rudá (falešná)královna.

Re: Oblíbený národ?

Posted: Thu Aug 07, 2008 8:03 am
by Biara12
TAk to si počkáš kunyaku.Já jsem lepší!Démoni sou lepší!A né vy!Vy jste jako zkažení démoni!

Re: Oblíbený národ?

Posted: Thu Aug 07, 2008 8:06 am
by Freyda12
Od tebe to sedí.

Re: Oblíbený národ?

Posted: Thu Aug 07, 2008 11:58 am
by Kunyak
Freyda12 wrote:Já se nehádala jen vymněňovala názory.a souhlasím.Ale ty by jsi proti Biaře nemněl mít nic ne?Kunyak neví že Bira je rudá (falešná)královna.

Já žil v Quroqově sekyře a Quroq žije v Gotaiově sekyře,takže to nějak vím :lol:

Re: Oblíbený národ?

Posted: Thu Aug 07, 2008 12:01 pm
by Kunyak
Biara12 wrote:TAk to si počkáš kunyaku.Já jsem lepší!Démoni sou lepší!A né vy!Vy jste jako zkažení démoni!

A ty jsi spálený xicht!!! :lol: :lol: :lol:.Hele ale v nekonečným příběhu si to napsala dobře...

Re: Oblíbený národ?

Posted: Thu Aug 07, 2008 12:14 pm
by Freyda12
Ale co?