Page 2 of 13

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 1:39 pm
by Krvavá fůrie
Učíme je proto že na bojiště se dostanou!A né každý muž naváže se ženou poměr!

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 1:42 pm
by StreetX38
Jo právě. Měli byste učit boji muže který bojujou pořád. a ne ženy který bojujou jednou do roka.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 1:47 pm
by Krvavá fůrie
Hele jo,muži jsou k ničemu.Jsou je nom k tomu aby se ženou navázali poměr a potom je šumafuk co se s nima bude dít :evil:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 1:48 pm
by StreetX38
Právě tohle je ten přístup kterej mě štve na tobě a tobě podobných.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 2:14 pm
by K.o.c.i.k.
StreetX38 wrote:Jo právě. Měli byste učit boji muže který bojujou pořád. a ne ženy který bojujou jednou do roka.


Souhlasím, muži jsou schopni větší fyzické zátěže, tzn. že jsou vhodnější pro boj, však to tak je u všech ostatních ras. Kdopak tvoří armádu? --- Muži. Vezměte si třeba Gryfí říši: armáda složená jen z mužů ... branci, kušijníci, pěšáci, inkvizitoři, jezdci ... je tam snad nějaká žena? U elfů je to to samé ... válečníci, lučištníci, druidé. Proto by měla být mužům věnována větší péče a basta :D

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 2:18 pm
by StreetX38
Konečně se někdo vyjádřil jako spřízněná duše.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 3:47 pm
by Alarik
Kde by Temní elfové bez mužů asi byli?! Zvěd je muž, Temný nájezdník také a Minotaur svým způsobem také. Není to sice přímo muž, ale je to příslušník mužského pohlaví. Kde by Temní elfové asi byli bez Zvědů, kteří jim hlásí stav nepřátelské armády?! Kde by byli bez otroků (Minotaurů), kteří jsou v boji mnohdy lepší než žena?! A co Temní nájezdníci, bez jízdy se přece žádná armáda neobejde, ne?! Musíš se na to dívat z tohoto úhlu. Ať už se to Temní elfové budou jakkoli snažit zvrátit, muži jsou prostě od přírody více určeni k užívání fyzické síly než ženy a tudíž jsou pochopitelně v boji vytrvalejší.
A s tím, že muž jde pak akorát do boje kde ho zabijí musíš také uvažovat nad tím, že ten muž asi taky někoho zabije a dobře vytrénovaný válečník dokáže pobít i několik nepřátel než ho zabijí, jestli ho vůbec zabijí. Na všechno se dá vždy koukat i pod jiným úhlem, ovšem musíš poznat, který je ten správný.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 3:53 pm
by K.o.c.i.k.
A ženy mohou sloužit v ošetřovnách, nebo polní kuchyni :lol:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 3:58 pm
by StreetX38
Nebo jako uklízečky :!:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 4:03 pm
by Krvavá fůrie
HaHa.Moc vtipný.máš pravdu kde by jsme byli bez zvědů apod.?Taky nevím ale o tom řeč není je řeč o něčem jiném.A umíš si představit matku stínu jak vaří,Já ne!!!!!!!!Ale nevím co by zase temní elfové dělaly bez Temných elfek?ženy jsou hold lepší a nedonutíte temné elfky aby přestaly pečovat víc o své dcery než o syny.Hold smůla hoši! :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 4:05 pm
by StreetX38
Ženy nejsou lepší! jsou asi nastejno!

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 4:16 pm
by Alarik
Krvavá fůrie wrote:HaHa.Moc vtipný.máš pravdu kde by jsme byli bez zvědů apod.?Taky nevím ale o tom řeč není je řeč o něčem jiném.A umíš si představit matku stínu jak vaří,Já ne!!!!!!!!Ale nevím co by zase temní elfové dělaly bez Temných elfek?ženy jsou hold lepší a nedonutíte temné elfky aby přestaly pečovat víc o své dcery než o syny.Hold smůla hoši! :lol: :lol: :lol: :lol:


Záleží také na výcviku. Podle výcviku může být lepší muž stejně jako žena. Ale když se podíváš na nějaké významné osobnosti temných elfů, tak tam nejsou jenom ženy, ale také spousta mužů. Vezmi si třeba Raelaga, která žena by v jeho době dokázala sjednotit všechny klany Ygg-Challu? A nebo Thralsai, ten ve své době vedl nejmocnější klan Ygg-Challu - Soulscar. Naopak žádný muž by v té době nedokázal to, co Tuidhana. Stejně tak by žádný nedokázal přimět Malsařiny děti k boji s Thralsaiem, tak jako Ylaya. To je důkazem toho, že muži i ženy jsou si rovni alespoň co se týče nějakých významných pozic nebo událostí. Ovšem v té "nižší třídě" to tak neplatí, ale proč? Když dokáže i muž u temných elfů dosáhnout takové moci a slávy, proč neuznat, že bez mužů by byl Ygg-Chall už dávno ztracen? A nutno podotknout silných a vytrvalých mužů, které by jsi jen tak nechala padnout v bitvě. Neříkám, že ženy jsou na nic a že muži jsou nejlepší, mělo by to prostě být vyvážené.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 4:18 pm
by StreetX38
ano ona by poslala na smrt 100 vrahů radši než jednu fůrii.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 4:19 pm
by K.o.c.i.k.
Každý má své místo. Muži jsou stvořeni pro boj, ženy pro výchovu a ... všechno ostatní :) Žádná říše nemůže fungovat jen z mužů, nebo žen. Ačkoliv je pravdou že nadřazení jsou většinou muži, přeci jenom si neumím předtavit zástupy řadových bojovnic, kteří by se vyrovnali mužům :wink:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Jul 18, 2008 4:21 pm
by Alarik
StreetX38 wrote:ano ona by poslala na smrt 100 vrahů radši než jednu fůrii.


Zřejmě proto, že se jí víc líbí ta Krvavá fúrie než Vrah. I když si neuvědomuje, že těch 100 Vrahů je mnohem lepší.