Page 2 of 3

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Wed Aug 06, 2008 11:15 am
by Zehir
Biara12 wrote:Jo johnovi se líbi jenom ty schnilý mrtvolia ta zatracená Asha!

Bez Ashy by tu nikdo z nás nebyl, na to nezapomínej.

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Thu Aug 07, 2008 12:24 pm
by Krvavá fůrie
Kéž by nestvořila Johna.

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Thu Aug 07, 2008 5:50 pm
by Zehir
Krvavá fůrie wrote:Kéž by nestvořila Johna.

Proč ho tolik nemáš ráda?

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Thu Aug 07, 2008 7:54 pm
by Krvavá fůrie
Nemám ráda?já ho nennávidím!Stejně jako ty Blbí elfy co se potulují po Heroes centru!

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Fri Aug 08, 2008 3:23 am
by Zehir
Krvavá fůrie wrote:Nemám ráda?já ho nennávidím!Stejně jako ty Blbí elfy co se potulují po Heroes centru!

Nepodobá se to rassismu? Nemáš ráda žádného světlého elfa, a to je ani neznáš, proč tak šíleně, co ti udělala taková malá 10 letá lesní elfská holka?

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Fri Aug 08, 2008 3:27 am
by Zehir
Podle mně Tuidhana, by nikdy už si neznepřátelovala žádnou rasu, protože by pochopila, že pro ně jsou války špatné, stejně jako pro všechny, jestli se budou národy Ashaanu nenávidět, přijde chaos a všechny nás zničí.

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Fri Aug 08, 2008 8:38 am
by Krvavá fůrie
Doufám že to zničí elfy, hlavně elfy!NEříkám že chci zabíjet děti ale ty který nám ublížili!A findan si ještě dovoluje říkat že nás rozdrtí(V homam5)!Oni by si na nás mněli dávat majzla!Stejně jako Hangvul!

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Fri Aug 08, 2008 8:39 am
by Krvavá fůrie
Problém je že k žádný válce nedojde protože nám bude pravděpodobě teď velet Ylaya když raelag zmizel!

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Fri Aug 08, 2008 8:47 am
by Zehir
Krvavá fůrie wrote:Doufám že to zničí elfy, hlavně elfy!NEříkám že chci zabíjet děti ale ty který nám ublížili!A findan si ještě dovoluje říkat že nás rozdrtí(V homam5)!Oni by si na nás mněli dávat majzla!Stejně jako Hangvul!

Tebe nikdo nepřesvědčí že :?:

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Fri Aug 08, 2008 9:04 am
by Krvavá fůrie
NE nepřesvědčí!Elfové si volně trajdaj po Irolanu a spomínaj na starý časi jak nás málem vyhubily!A bez důvodu!Sou to naivní pošetilci!

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Fri Aug 08, 2008 9:04 am
by Krvavá fůrie
A já mám ráda biaru protože zabila Tiera!

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Wed Aug 20, 2008 10:55 am
by StreetX38
No jo ta tvoje závislosti. Takže máš ráda démona který zabijí všechno včetně TE radši než Tieara jenom proto že zabil Tuidhanu co? Ty jsi zaujatá a hodně. A Tieru žije někde na ostrově.

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Wed Aug 20, 2008 11:07 am
by StreetX38
Hm má oblíbená mapa Ohnivé dny! Ha Ha jak tam proti mě šlo 197 draků, 346 matek stínu, 452 hyder, 564 nájezdníků, 685 minotaurů, 874 sester a 987 vrahů a já měl 72 draků, 146 entů, 254 jednorožců, 345 druidů, 546 lovců, 728 tanečníků a 1045 nymf a vyhrál jsem skoro beze strát protože Draci zabili duhovým dechem a štěstím 800 vrahů 140 matek stínu a 72 draků na jednu ránu a pak lovci vysniply všechn krevíky a potom i nájezdníky a pak to šlo ráz na ráz. enti se rozzuřily a nymfy je symbiozou uzdravily a já sem zabil asi 30000 Te v jedné bitvě a s malýmy ztrátamy.

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Wed Aug 20, 2008 11:08 am
by StreetX38
Ne 30000 TE ale 3000 Te spletl sem se.

Re: Co si myslíte o Tuidhaně?

Posted: Wed Aug 20, 2008 2:20 pm
by Zehir
Ale kde je napsáno že Tuidhanu zabil Tieru? :?: :?: