Page 2 of 2
Re: Heroes VI.
Posted: Tue Aug 19, 2008 6:35 am
by Zehir
Re: Heroes VI.
Posted: Tue Aug 19, 2008 8:09 am
by Ylaya
Re: Heroes VI.
Posted: Tue Aug 19, 2008 1:21 pm
by LaRosse
Přehlednější grafika.
Rychlejší hra.
A zlatý Ironfisti.
Re: Heroes VI.
Posted: Sun Aug 24, 2008 9:57 am
by Ornella
Re: Heroes VI.
Posted: Mon Aug 25, 2008 12:45 pm
by Kunyak
Mě by to nevadilo že bych byl panic,copak nestačí že mě otravuje Kudžin s jejíma věždbama(ve snu)a já jí jako ten blbec vyhovím.Chlapy se obejdou i bez ženský

Re: Heroes VI.
Posted: Mon Aug 25, 2008 6:58 pm
by Ornella
Možná ale pak budou muset říck bye-bye úžasnej zážitku na jednu noc a když seš skřet tak by ti mělo záležet na tom aby si měl potomky ať už s kujin nebo s nějakou jinou.
Re: Heroes VI.
Posted: Mon Aug 25, 2008 7:03 pm
by Kunyak
Ornella wrote:Možná ale pak budou muset říck bye-bye úžasnej zážitku na jednu noc a když seš skřet tak by ti mělo záležet na tom aby si měl potomky ať už s kujin nebo s nějakou jinou.
No jo,stejnak skřetů je málo,ale mezi nimi se stejnak najdou budoucí chánové
Re: Heroes VI.
Posted: Mon Sep 01, 2008 10:40 am
by Ylaya
Jen ho nech bejt.já si taky poradím bez muže.Akorát by mně otravovali.A o uřvaný děcko zatím nemám zájem.(ale uvidí se

)
Re: Heroes VI.
Posted: Mon Sep 01, 2008 7:37 pm
by Zehir
Myslím že byste se měli začít bavit o něčem jiném.

Re: Heroes VI.
Posted: Fri Sep 05, 2008 1:32 pm
by Coach
Kdyby tam byl egyptský národ jako v rozšířeném datadisku H3 (awake of the gods nebo jak se tomu nadávalo), tak bych se nezlobil.
Nikdy nezapomenu na předposlední jednotku

bojového slona, který měl výdrž jak tank a dokázal ničit hradby, ale měl kuriózní bonus: všechny jednotky z 1.levelu mu víc nakládali, takže ho mohli ubodat i peasanti. No dobře, hodně peasantů

A měli krásný hrad (pyramidu s okolím a fontánkou).
Re: Heroes VI.
Posted: Mon Oct 27, 2008 1:27 am
by SirChristian
Myslim, ze svet by sa menit nemal tako ako tomu bolo z 3. na 4. a zo 4. na 5. diel.
Co tak vzat to retrospektivne?
Prva vojna s demonmi by bola fajn a v datadiskoch veci odohravajuce sa po nej, napr odclenenie temnych elfov a vznik ich rise.