Page 2 of 2
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Mon Sep 01, 2008 12:54 pm
by Kunyak
Ylaya wrote:Mohl bys tam hrát za sebe.
Tak mi teda řekni funkčí instalaci a budu hrát za Gotaie,Kudžin nebo Kunyaka
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Mon Sep 01, 2008 1:10 pm
by Kunyak
Kunyak wrote:Ylaya wrote:Mohl bys tam hrát za sebe.
Tak mi teda řekni funkčí instalaci a budu hrát za Gotaie,Kudžin nebo Kunyaka
A nakonec si můžem dát gratis multiplayer s kampaňovými hrdiny(myslim všichny ty,co se přihlásí.Mapu si taky dohodneme
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Fri Nov 14, 2008 12:11 pm
by SirChristian
Genialny mod.
Nejake dalsie dobre mody?
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Wed Nov 19, 2008 4:54 pm
by Raelag
A kde se dá sakra najít usermods
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Wed Nov 19, 2008 5:30 pm
by Alarik
Raelag wrote:A kde se dá sakra najít usermods
Je ve složce se hrou. Stačí si rozkliknout složku s Heroes V: ToE a tam už musíš jen hledat.
Já ten mod taky vyzkoušel a je skvělý. Rád hraju hlavně za hrdiny, za které jsem v kampani hrát nemohl, takže hlavně za Biaru a Alarika

.
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Wed Nov 19, 2008 6:15 pm
by Raelag
To bych našel, jak to mám zkopírovat, když mi to odmítá otevřít
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Thu Nov 20, 2008 3:28 pm
by Alarik
Raelag wrote:To bych našel, jak to mám zkopírovat, když mi to odmítá otevřít
Jak to myslíš, že to nejde otevřít? Stačí na to kliknout pravým tlačítkem myši a potom už jen kopírovat a vložit do složky UserMods. Jinak normálním rozkliknutím to neotevřeš (ani se to snad nedá).
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Tue Apr 21, 2009 12:13 pm
by Vayshan
Mne to ide je to ten najlepší mód.
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Tue Apr 21, 2009 4:44 pm
by Zehir
Jj, ten mod je perfektní!
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Sun May 03, 2009 6:02 am
by Zehir
Garnol wrote:super mod, aj keď ma štve že nejaký herovia sú silnejší napr Alarik, ten má myslím expertný útok
U rytířů je dost problém, že na levelu 20 jsou pořád slabší. Ale když už mají hodně atributů a schopností, řadí se mezi opravdové válečníky. Myslím, že tím Expertním útokem ze začátku hry nic tak zvláštního nezískáš navíc máš teprve 25 rolníků.
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Sat Jul 17, 2010 9:17 pm
by GoodMan
Prosím vás, mám ten mód ale nemam nikde složku Usermods, můžete mi pomoci. Mám jen staženou verzi Tribes of East. Děkuji
A ani to nemůžu otevřít, nevím přes jaký program
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Sun Jul 18, 2010 6:31 pm
by Activator
Tu složku si musíš vytvořit.
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Thu Jul 22, 2010 10:25 pm
by GoodMan
Ok, složku mam vytvořenou v My Games - Heroes... - mám to ve složce vytvořené Usermods, ale stejěn hrdiny nemám. Prosím pomocte, mám složku nějak rozbalit? Opravdu nevím a ocenil byhc nějaké rady. Děkuji
Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Posted: Sat Aug 07, 2010 12:43 pm
by GoodMan
Ok zdá se že není nikdo schopný mi říci proč ten mód nejde spustit, ačkoli jedinou složku co mám je My games - heroes - My profiles. Nic víc.