Page 2 of 2

Posted: Sun Jun 25, 2006 1:58 pm
by Gregy
Co se vsechno nestane za tak kratkou dobu, co tu nejsem. Ta pravidla jsou tu z nejakych duvodu. Kdyz se zamyslite, treba na to prijdete.

Dostanete pravdepobne IP bany, muzete si menit IP, ale s kazdou novou IP dostanete novej ban. A smazani uzivatele a banovani IP je 10x kratsi nez pouzivani zalagovaneho pripojeni pres anonymizer. GL HF