Page 2 of 3
Posted: Fri Jul 07, 2006 8:55 pm
by Petren
Tak to budu maset hrát od začátku a na to se mužu pěkně vys..., ale jinak díky za radu.

Posted: Sun Jul 09, 2006 10:40 am
by marlon21
Tak nevím mně se to povedlo, ale jek říkám musel jsem mít těch dvacet draků předtím než sem dostal úkol abych je nashromáždil. Tak ať se ti to podruhý povede

Posted: Mon Jul 10, 2006 6:37 am
by Wodka
Já je neměl a úkol jsem dostal a splnil jsem ho... logicky - když to někdo hraje poprvé, tak neví, že má mít draků, takže by měl mít šanci je získat i po obdržení úkolu.
Posted: Thu Jul 27, 2006 11:36 pm
by Iris
Když dostanete úkol "Oživ 1000 kostlivců" musí to být kostlivci,nebo to můžou být kostliví lučištníci?
Posted: Fri Jul 28, 2006 6:38 am
by Wodka
Iris wrote:Když dostanete úkol "Oživ 1000 kostlivců" musí to být kostlivci,nebo to můžou být kostliví lučištníci?
obojí...
Posted: Fri Jul 28, 2006 11:31 am
by Iris
Je vedro,takže jsem krapet natvrdlá....
Jak obojí?
Jako 1000 kostlivců + 1000 k.střelců
nebo
1000 čehokoliv?
Posted: Fri Jul 28, 2006 11:36 am
by Destabilizator
Cehokoli... 1000 lucistniku nebo 1000 obyc kostu, ale nevim, proc to resit, stejne v te dobe budete drbat jen lucistniky

Posted: Fri Jul 28, 2006 4:58 pm
by Iris
No právě o to mi jde.Lučíštníků mám hafo a nechcou se mi zbírat samotní kosťáci,protože jsu na nic
Posted: Sat Jul 29, 2006 7:58 pm
by Wodka
Destabilizator wrote:Cehokoli... 1000 lucistniku nebo 1000 obyc kostu, ale nevim, proc to resit, stejne v te dobe budete drbat jen lucistniky

Nebo půl na půl

Posted: Wed Aug 02, 2006 5:56 pm
by Antik
Hele lidi, já jsem asi z Mongolska, ale furt nevím jak mám projít do podzemí....
artefakty mám = splněno
3 města jsem proklel a úplně postavil = splněno
1000 kostlivců- dobrý, mám něco přez 1300 lučištníků = splněno
20 kostlivých draků- už mám přez 100 těch lepších a pořád mě to při pokusu projít píše "nejdříve musíte mít 20 kostlivých draků" a v úkolech mi to píše jako nesplněno!!!!
Tak nevím.............
Posted: Wed Aug 02, 2006 8:11 pm
by Iris
Musíš mít právě kostěný draky,ne přízračný.
Posted: Wed Aug 02, 2006 9:15 pm
by Nahodny
Je jedno jaky jsou ,já jsem měl například ty přízračný.
Posted: Wed Aug 02, 2006 9:46 pm
by Iris
aha,no u mě to šlo s kostěnejma a přesně 20,tak jinak nevím

Posted: Thu Aug 03, 2006 8:52 am
by Wodka
já tež neměl ta kostěné a šlo to - je to asi bug
Posted: Thu Aug 03, 2006 6:49 pm
by Antik
Takže, Markal má
21- kostěných draků
360- arcilich
524- arcimág
1076- ocelový golem
3976- kostlivý lučištník
42- titán
2226- mistr gremlin
a stejně to nemám v úkolech odškrtnutý jako splněný (všechno ostatní ano) a do podzemí mě to samozřejmě taky nepustí.....
Co mááááám dělat?????? ...................asi se zabiju...............