Page 2 of 2
Posted: Mon May 07, 2007 9:27 pm
by kv3t4k
Pls chtěl bych se zeptat v ukolech mám že mám postavit elrathovu stráž.Kde ji mám vzít?A ještě kde veznu ty slzy?nemohu na to přijít i z nápovědou?díky.

Posted: Mon May 07, 2007 9:28 pm
by kv3t4k
Jak se v heroesovi kope?
Posted: Tue May 08, 2007 10:33 am
by TomKQT
kv3t4k wrote:Jak se v heroesovi kope?
Je to napsáno v manuálu.
Posted: Tue May 08, 2007 10:49 am
by kv3t4k
PLS kde je ashina slza.PLS.DÍKY.

Re: 1 kampan 5 misia HAVEN
Posted: Thu Feb 18, 2010 3:52 pm
by asamm
Re: 1 kampan 5 misia HAVEN
Posted: Sun Jan 23, 2011 11:41 am
by Blesk
Nemôžem vyhrať nad tými démonmi na začiatku , pozbieram všetku armádu , s hradu , od Isabely , od Godrika , a aj tak nemôžem vyhrať , skúšal som to aj na hrade aj mimo hradu už asi 50x. Máte nejaké triky?
Re: 1 kampan 5 misia HAVEN
Posted: Thu Jan 27, 2011 3:13 pm
by roman
Blesk wrote:Nemôžem vyhrať nad tými démonmi na začiatku , pozbieram všetku armádu , s hradu , od Isabely , od Godrika , a aj tak nemôžem vyhrať , skúšal som to aj na hrade aj mimo hradu už asi 50x. Máte nejaké triky?
1.Po vysvobození Isabely předej celou Godrikovu armádu Isabele a Godrikovy dej zas tu Isabelinu jednotku
2.S Godrigem zůstaň u cely a s Isabelou jeď do hradu
3.Při boji s démonama se snaž nejdřív zničit Sukuby,Ďábli a pokud tam jsou tak Pekelné sluhy (ničit katapult nemá cenu on stejně střílí dvakrát a tak ti ty hradby zničí)
4.Naskočí animace pak si to hned ulož a splň další úkol
Snad jsem ti pomohl.
P.S.Ukládej si tu hru při každým novým ůkolu
Re: 1 kampan 5 misia HAVEN
Posted: Thu Jan 27, 2011 4:32 pm
by Bušák
Takže ven rozhodně nejezdi. Pekelné jednotky jsou velmi dominantní a iniciativní , takže nemáš šanci boj vyhrát. Co se týče té bitvy v hradu , ďábly nech na pokoji a vždy na ně zaútoč Isabelou. Pokud si ji v předchozích misích nezanedbával měla by vždy zabít alespoň jednoho. s žádnými bojovníky nechoď ven z hradu a snaž se po nich pouze střílet. S těma sukubama opatrně , protože vrací úder , hlavně ve městě nemá cenu stavět nějaké líhně , protože je v nich ze začátku málo jednotek , takže si raději vystav hrad , tím získáž v boji výhodu střeleckých věží.
Elrathova hlídka je speciální budova města azylu , abys ji postavil musíš sehnatu tu zmíněnou ashinu slzu , tu najdeš pomocí obelisků. Jakmile ubráníš to město , tak pečlivě rozděl armádu , tak aby Godrik jel pro tu slzu a Isabel bránila hrad protože v pravidelných intervalech 7 - 14 dnů budou přicházet další démonské armády.
Jinak na tuto otázku už tu odpověď byl , tak příště lépe hledejte !!