roman wrote:Tak ta pavoučí královna má tři obličeje? Tak to má ta hra u mě další mínus. No i kdiž ten upír je dobrej konečně připomíná mrtvolu ale ty vlasy se spíš hodí na elfa. Nechápu jak se vám může líbit kostlivec je to první jednotka a podle vzhledu bych ho typoval na čtvrtou a kopiník to samý. A ten podivnej duch u lidí blbost vždyť sou to lidi a ne nadpřirozené postavy u anděla to chápu že je mezi lidma má ztělesňovat radost ale ten duch ne tak co tam dělá?
řeknu asi jenom tohle,
1- nauč se historii světa. Pak pochopíš proč mají nemrtví za hlavní jednotku Arachnidku, a prorč je v lidských řadách elemnta světla
2- Zkus nemysle tak neohebně ale naopaks e otevřít novým možnostem.
3- Tady neexistuje něco jako První jednotka.. ve hře bude minimálně 15 jednotek cca stejné síly.
Ne, me se taky všechny jednotky nelíbý, ale alespoň chápu proč sou zařazené.
Jako seznam uvedu:
Lidská jízda - radioaktivní koně mě vážně nenadchli
Anděl - Anděls kombinací.. ne.. vážně ne
Vylepšený upír.. Proti upířímu rytíři nemám vůbec nic, Vždyť byly už v původním HV (Ti kamarádi na nemrtvých koních, a v Dark Messiah) ale tento vypadá jako kdyby mu na tu plechovou nádheru už nějaký ten obr či drak stoupl.
Ale inferno až na Trhače vypadá nádherně
