Page 2 of 12
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:15 pm
by roman
Vayshan wrote:OMG zato že kostlivec vyzerá dobre nemusíš ho davať na 4. uroveň a to isté kopiník,a to že má pavúčia královná tri tváre tak neviem čo je na tom zlé,a čo podla teba môžu mať dĺhe vlasy len elfovia no a čo že majú dĺhe,aj obyčajný človek môže mať dlhé vlasy.
P.S.-Ten ľudský duch je aj podľa mňa divný.
Upíři by měli mýt černé krátké vlasy. Na pavoučí královně mně vadí, za prvé nevypadá jak mrtvá, za druhé když někoho zabiješ má tři obličeje?, a za třetí jak může taková postava vzniknout?.
P.S.- Alespoň na tom duchovi se schodnem
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:16 pm
by Dave_Jame
roman wrote:Tak ta pavoučí královna má tři obličeje? Tak to má ta hra u mě další mínus. No i kdiž ten upír je dobrej konečně připomíná mrtvolu ale ty vlasy se spíš hodí na elfa. Nechápu jak se vám může líbit kostlivec je to první jednotka a podle vzhledu bych ho typoval na čtvrtou a kopiník to samý. A ten podivnej duch u lidí blbost vždyť sou to lidi a ne nadpřirozené postavy u anděla to chápu že je mezi lidma má ztělesňovat radost ale ten duch ne tak co tam dělá?
řeknu asi jenom tohle,
1- nauč se historii světa. Pak pochopíš proč mají nemrtví za hlavní jednotku Arachnidku, a prorč je v lidských řadách elemnta světla
2- Zkus nemysle tak neohebně ale naopaks e otevřít novým možnostem.
3- Tady neexistuje něco jako První jednotka.. ve hře bude minimálně 15 jednotek cca stejné síly.
Ne, me se taky všechny jednotky nelíbý, ale alespoň chápu proč sou zařazené.
Jako seznam uvedu:
Lidská jízda - radioaktivní koně mě vážně nenadchli
Anděl - Anděls kombinací.. ne.. vážně ne
Vylepšený upír.. Proti upířímu rytíři nemám vůbec nic, Vždyť byly už v původním HV (Ti kamarádi na nemrtvých koních, a v Dark Messiah) ale tento vypadá jako kdyby mu na tu plechovou nádheru už nějaký ten obr či drak stoupl.
Ale inferno až na Trhače vypadá nádherně

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:17 pm
by GoodMan
Jinak, na oficiálních německých stránkách byly informace a obrázky se skřety, jako údajnou čtvrtou rasou, smazány - zdá se, že to byl vtípek, jak Dave_Jame naznačil v posledním článku.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:18 pm
by GoodMan
roman wrote:Vayshan wrote:OMG zato že kostlivec vyzerá dobre nemusíš ho davať na 4. uroveň a to isté kopiník,a to že má pavúčia královná tri tváre tak neviem čo je na tom zlé,a čo podla teba môžu mať dĺhe vlasy len elfovia no a čo že majú dĺhe,aj obyčajný človek môže mať dlhé vlasy.
P.S.-Ten ľudský duch je aj podľa mňa divný.
Upíři by měli mýt černé krátké vlasy. Na pavoučí královně mně vadí, za prvé nevypadá jak mrtvá, za druhé když někoho zabiješ má tři obličeje?, a za třetí jak může taková postava vzniknout?.
P.S.- Alespoň na tom duchovi se schodnem
Krátké vlasy na upírovi? Jsem snad nikdy v žádné hře s podobnou tématikou neviděl (kromě pár hrdinů Heroes III, což je v celkovém měřítku dost málo).
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:20 pm
by Dave_Jame
GoodMan wrote:roman wrote:Vayshan wrote:OMG zato že kostlivec vyzerá dobre nemusíš ho davať na 4. uroveň a to isté kopiník,a to že má pavúčia královná tri tváre tak neviem čo je na tom zlé,a čo podla teba môžu mať dĺhe vlasy len elfovia no a čo že majú dĺhe,aj obyčajný človek môže mať dlhé vlasy.
P.S.-Ten ľudský duch je aj podľa mňa divný.
Upíři by měli mýt černé krátké vlasy. Na pavoučí královně mně vadí, za prvé nevypadá jak mrtvá, za druhé když někoho zabiješ má tři obličeje?, a za třetí jak může taková postava vzniknout?.
P.S.- Alespoň na tom duchovi se schodnem
Krátké vlasy na upírovi? Jsem snad nikdy v žádné hře s podobnou tématikou neviděl (kromě pár hrdinů Heroes III, což je v celkovém měřítku dost málo).
. Hmm Heroes 2? Heroes 4? Disciples 2? Kings bounty? Mám pokračovat?
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:22 pm
by GoodMan
Říkám, co jsem já viděl. Ale když se podíváš na například na WarCraft, Heroes V, teď Heroes VI... a Heroes II až IV (i Disciples a KB) jsou hry v průměru deset let staré, v "moderní" fantasy se daleko víc upřednostňují dlouhé vlasy u lidí nebo upírů. Ve středověku se vůbec málokdo z mužů holil do hola nebo na krátko.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:23 pm
by Dave_Jame
roman wrote:Vayshan wrote:OMG zato že kostlivec vyzerá dobre nemusíš ho davať na 4. uroveň a to isté kopiník,a to že má pavúčia královná tri tváre tak neviem čo je na tom zlé,a čo podla teba môžu mať dĺhe vlasy len elfovia no a čo že majú dĺhe,aj obyčajný človek môže mať dlhé vlasy.
P.S.-Ten ľudský duch je aj podľa mňa divný.
Upíři by měli mýt černé krátké vlasy. Na pavoučí královně mně vadí, za prvé nevypadá jak mrtvá, za druhé když někoho zabiješ má tři obličeje?, a za třetí jak může taková postava vzniknout?.
P.S.- Alespoň na tom duchovi se schodnem
Tak
1 informace, "Pavoučí královna" není nemrtvá, ale vyslankyní Ashy.
2 Ta co má 3 tváče není řadová jednotka Ale boss
3 vznikne tak že si ji vytvoří jedna z dvou tvůrčích sil v tamnějším světě.
Přečti si na hlavní překlad opisu nemrtvých, odkaz je na hlavní stránce
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:25 pm
by roman
GoodMan wrote:roman wrote:Tak ta pavoučí královna má tři obličeje? Tak to má ta hra u mě další mínus. No i kdiž ten upír je dobrej konečně připomíná mrtvolu ale ty vlasy se spíš hodí na elfa. Nechápu jak se vám může líbit kostlivec je to první jednotka a podle vzhledu bych ho typoval na čtvrtou a kopiník to samý. A ten podivnej duch u lidí blbost vždyť sou to lidi a ne nadpřirozené postavy u anděla to chápu že je mezi lidma má ztělesňovat radost ale ten duch ne tak co tam dělá?
Kopiník je první, ale to není rozhodující. Všechny jednotky si mají být "rovné". Markantnější rozdíl bude v jejich schopnostech a použití - alespoň tak to řekli tvůrci = jsem k tomu trochu skeptický.
To s těmi vlasy je mimo. Bílé vlasy se daleko více hodí k mrtvolám než k elfům... pokud narážíš na délku, jsi úplně mimo. Vsadím se, že zde nejsem sám, kdo má dlouhé vlasy. Spíš jde o to, jaký je účes, a to se mi více líbí ten z pátého dílu nebo archanděla Michaela (
off - avšak není nic rovno účesu Dobrého muže z Temné věže Stephena Kinga, a vůbec charakter on sám - off). Doufám, že nějaký hrdina bude mít účes jako archanděl Michael.
Nenarážím na délku vlasů ale na barvu. Samozřejmně že mrtvola má vlasy jako předtím než umřela ale upír by je mněl mít černé
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:26 pm
by GoodMan
A proč si myslíš, že všichni lichové, kteří se stali upíry (a předtím byli tedy lidmi), měli vlasy černé?
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:27 pm
by Dave_Jame
GoodMan wrote:Říkám, co jsem já neviděl. Ale když se podíváš na například na WarCraft, Heroes V, teď Heroes VI....
WC není hra podobná Heroes, a navíc v ní pokud vým upíři jako rasa vúbec nejsou.... (kdyžtka mě oprav)
A právě proto jsem ti dal odkaz na hry kde se tak objevují.
Mohu pokračovat dál v RPG hrách ze světa MaM? Klasický hollywoodský upír má mít krátké černé vlasy s ostrou špičkou na čele a velkými koutky, CHodí ve fraku a nosí těžký plášť (Heroes4,MaMVII) Já jsme rád že je pojali jinak.. jde vydět že hru nedělali Američani.
Jo a k těm německým stránkám. Odkazy obrázků stále fungují, takže na servru je nechali.. možná to němci jen neunesli a pustili to dřív než měli. Nebo to taky je jen fáma.. Pravdu se dozvíme až bude 4 národ uveřejněn oficielně.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:33 pm
by Dave_Jame
Heroes 4 není o moc starší než WC.. a navíc Kings bounty je hra stará 2-3 roky.. to není moc.
Jo a díval jsme se na ty DE stránky ubisoftu. mě to jede vše v pořádku, jednotky stále uveřejněny, Takže to nevypadá že by tam byl problém
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:34 pm
by roman
Většině se postavy líběj mně ne a navíc s vzhledem těch jednotek už nic neudělam (což je škoda

) k tomu upíru ten se mně celkově líbí jenom se mi nelíběj ty vlasy a to přehlédnu
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:34 pm
by GoodMan
Jo, ty obrázky mi zase jdou... moje chyba.
Nesouhlasím ale s upíry a jejich vlasy (vůbec jak si je představují ve Spojených státech nezáleží). Nebudu zde jako někdo minule vytahovat různé odkazy a další "kalibry", kdo má pravdu, protože odpověď není. Co se týká barvy, jasně, tradičně jsou černé, ale pokud upíry zařadíme vůbec k nemrtvým jako národ, kde je vše mrtvé, a ne jako součást života běžných lidí, pak se mi hodí více bílé...
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:35 pm
by GoodMan
Dave_Jame wrote:Heroes 4 není o moc starší než WC.. a navíc Kings bounty je hra stará 2-3 roky.. to není moc.
Jo a díval jsme se na ty DE stránky ubisoftu. mě to jede vše v pořádku, jednotky stále uveřejněny, Takže to nevypadá že by tam byl problém
Už jsou i na oficiální stránce Facebooku!
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Thu Dec 16, 2010 6:39 pm
by Dave_Jame
Tak alespoň je to oficiální, a já si můžu stáhnout Artworky ve standartizovaném rozlišení