Page 2 of 7

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Sat Jan 29, 2011 4:16 pm
by Elreth
Jo a chci se zeptat jestli někdo neví jak budou fungovat obléhací stroje, jéké budou a jak bude fungovat boj v hradbách(hrady,příkopy-různé druhy,věže-střelecké věžě......)atd. ...DĚKUJI MNOHOKRÁT...

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue Feb 01, 2011 10:36 am
by Dave_Jame
Tito informace prozatím nemám, a budou budeme vás informova.

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue Feb 01, 2011 3:00 pm
by GoodMan
Elreth wrote:Jo a chci se zeptat jestli někdo neví jak budou fungovat obléhací stroje, jéké budou a jak bude fungovat boj v hradbách(hrady,příkopy-různé druhy,věže-střelecké věžě......)atd. ...DĚKUJI MNOHOKRÁT...

U Pekla je obléhací stroj červ z pozadí Sandora.

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue Feb 01, 2011 9:03 pm
by gemball
Já bych se chtěl zase ubisoftu zeptat zda by neplánovali prodávat samostatně ten 160stránkovej Artbook co budou dávat ke sběratelské edici. Hrozně bych ho osobně chtěl ale nechce se mi moc kupovat tu sběratelskou edici jak výjde jenom kvůli tomu Artbooku. 1899,- není zrovna málo jenom kvůli téhle věci, stačí že budu muset dát zřejmě 999,- Kč (pokud neseženu někde levněji v cizině nebo v shopu) jenom za samostatnou hru s manuálem, není mi líto peněz ale kvůli jedné věci připlácet skoro jednou tolik :-/

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue Feb 01, 2011 9:05 pm
by naruto34721
ja si radsej pockam na cestinu a trosku na levnejsiu cenu .... lebo heroes je jedina hra ktoru si kupim :D

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Wed Feb 02, 2011 12:57 pm
by Bušák
Já si k Heroes 5 koupil obyčejnou edici na místo sběratelksé a teď toho draze lituji , jinak hra je v předprodeji za cca 1200 Kč , takže ta sběratelská edice bude tát okolo 2 tisíc , já jsem jen zvědavý jestli její součástí bude i ta figurka Michaela pro fanoušky , jejíž koncept se tu a na oficiálních stránkách nedavno objevil...

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Wed Feb 02, 2011 4:52 pm
by gemball
Bušák wrote:Já si k Heroes 5 koupil obyčejnou edici na místo sběratelksé a teď toho draze lituji , jinak hra je v předprodeji za cca 1200 Kč , takže ta sběratelská edice bude tát okolo 2 tisíc , já jsem jen zvědavý jestli její součástí bude i ta figurka Michaela pro fanoušky , jejíž koncept se tu a na oficiálních stránkách nedavno objevil...


na gameexpres.cz mají cenu za obyč verzi stanovanou za 999,- Kč a sběratelskou za 1899,- Kč ale stejně se hecnu asi a půjdu do sběratelské jinak pětku mám taky jenom obyč a taky jsem kdysi litoval když vyšla že jsem nešel do té sběratelské.

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Wed Feb 02, 2011 6:22 pm
by jakubcha
http://hry-pro-pc.heureka.cz/might-and-magic-heroes-6/

Zde mám výpis těch obchodů a ten Gameleader má zákl. verzi za 898 Kč a píšou že ji budou mít už 29.4.2011...tak uvidíme co z toho bude... :D

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Sat Feb 05, 2011 5:20 pm
by MINOTAUR
Ja by som sa chcel opýtať či to bude rovnakú ochranu ako napr. Assassins Creed 2, kedže to robí Ubisoft.

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Sat Feb 05, 2011 6:19 pm
by Dave_Jame
MINOTAUR wrote:Ja by som sa chcel opýtať či to bude rovnakú ochranu ako napr. Assassins Creed 2, kedže to robí Ubisoft.

Ubisoftská ochrana (DRM) u Heroes VI nebude, nebo alespoň ne v takovem rozsahu jak tomu bylo pravě u AC2. Přístup Ubisoftu by měl být benevolentnější

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Sat Feb 05, 2011 8:15 pm
by jakubcha
Dave_Jame wrote:
MINOTAUR wrote:Ja by som sa chcel opýtať či to bude rovnakú ochranu ako napr. Assassins Creed 2, kedže to robí Ubisoft.

Ubisoftská ochrana (DRM) u Heroes VI nebude, nebo alespoň ne v takovem rozsahu jak tomu bylo pravě u AC2. Přístup Ubisoftu by měl být benevolentnější


Díky bohu!!!Děkuju!!! :D :lol: :P :mrgreen:

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Sat Feb 05, 2011 9:30 pm
by gemball
Za co mu děkuješ? on s tím nemá nic společného to za prvé a za druhé je smutné že každej druhej si tuhle hru stáhne z internetu a podporuje tím akorát pirátsví a o to hůř u těch lidí co jsou třeba fandové ale stejně si to raději stáhnou z internetu než aby podpořily tvůrce tím že koupí originál ale tohle tady nechcu rozebíra to by byla příliš dlouhá debata která by stejně nikam nesměřovala protože sto lidí = sto chutí.

Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Sun Feb 06, 2011 10:06 pm
by Morbid
Čaute, možno sa budem opakovať, ale: AK BUDÚ HEROES VI PRZNENÉ AKOUKOĽVEK FORMOU AJ TOHO NAJJEMNEŠIEHO DRM, ČI NAJJEMNEJŠOU FORMOU NÚTENEJ REGISTRÁCIE,TAK SA NAŇ VYKAŠLEM!!!!..... a keď budem hrávať niekedy nejaký heroes, tak IV-ku alebo V-ku.....prípadne II-ku! :) :P :D P.S. Kupujem si len originálky a nenapaľujem. :P :P :P

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Mon Feb 07, 2011 1:08 pm
by MINOTAUR
Ja kupujem len hry ktorých som veľký fanda a heroes patrí medzi ne. Najskôr si to možno stiahnem ked nebudem mať peniaze ale potom si to rozhodne kúpim.

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Mon Feb 07, 2011 3:06 pm
by Khengi
ahoj, chci se zeptat ubisoftu jesli tam bude poznat pohlaví a ještě něco, proč je jenom 5 národů.