Bláznivá grafika

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Eurys
Posts: 8
Joined: Fri Jan 28, 2011 3:46 pm

Re: Bláznivá grafika

Post by Eurys »

,To ne, ale když chceš hrat po netu tak je to docela otravné :)..
Jinak zkusil jsem smazat ty drivery, restartovat pc, prostě jak jsi to napsal a ted jdu teda zkusit ten heroes a uvidim :)
EDIT: nepomohlo to :-/
Rancar
Posts: 1
Joined: Mon Jan 09, 2012 6:09 pm

Re: Bláznivá grafika

Post by Rancar »

Čau, hru mám nainstalovanou na OS MS Vista 64-bit a dělá mi to něco podobného. Čas od času, někdy to je každých 10 minut, někdy ani jednou za pár hodin, když vstoupím do města, rozhatí se mi grafika hry a vypadá to podobně, jako u tebou uploadnutých screenů. Já to řeším tak, že prostě v nastavení grafiky ve hře např. snížím antialiasing nebo anizotropní filtrování a je to zas v cajku. Pak, když to udělá zase, tak to vrátím na původní hodnotu a je to (prostě vždy posunu ten jezdec aniz. filtrování nebo antialiasingu o 1 doleva a pak o 1 doprava a furt dokola). Je to sice blbá práce, ale lepší než nic ;)
Post Reply