Page 2 of 4

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Fri Oct 28, 2011 8:45 am
by kiliroy
A když jedu s každým hrdinou jinou cestu?

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Fri Oct 28, 2011 9:13 am
by concobara
No sice jsem nezkoušel hrát jednu kampaň 2x a pokaždé s jinou cestou, ale myslím si, že slzy i krev se liší jen v rozhovorecha některých side questech....to hlavní asi zůstane stejné...nebo ne?

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Fri Oct 28, 2011 9:18 am
by MINOTAUR
A keď budem mať všetkých hrdinov slzových tak budem mať iba jeden epilóg alebo ako ?

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Fri Oct 28, 2011 9:49 am
by concobara
Těžko říct, ale vzhledem k tomu, že kampaní je 5 tak vždycky od jedné strany (krev, slzy) budeš mít minimálně o jednoho víc. Takže možná podle toho se to zpřístupní.... nevím taky by mě to zajímalo

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Fri Oct 28, 2011 10:14 am
by Dave_Jame
teoreticky, by jste v Epilogu za krev/slzy měli hrát s hrdiny, se kterými jste dokončili závěrečnou kampaň (například 3 za slzy a 2 za krav). Otázka je, když hru dokončíte dvakrát, a podruhé s opačnou reputací, tak zda budete mít opačnou možnost (2s a 3k) nebo budete mít v obou možnostech všech 5.. se časem ukáže. až někdo zjistí tak dejte vědět.

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Fri Oct 28, 2011 12:03 pm
by kiliroy
No už to snad někdo dohrál ne? Když už tu je ten příběh (ja ho nečet), i když docela krátký.Ja myslel že epilogů bude dohromady 5. Např když hraju s Antonem a Irinou slzy a s ostatními krev, tak tam bude 5 map, pro každého hrdinu jiná, podle toho jestli jel krev nebo slzy.

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Fri Oct 28, 2011 12:14 pm
by Dave_Jame
ten příběh je stručné shrnutí děje dvou kampaní. A já osobně jsem to ještě nedohrál

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Fri Oct 28, 2011 12:27 pm
by Mrakoplas
Epilogy su len 2 krv a slzvy (2 mapy) , za kazdeho je ten epilog rovnaky len ho hrate z inym hrdinom. A k epilogu mate pristup hned ako nahle prejdete 1 celu kampan, Ak prejdete Antona za slzy tak sa vam otvori epilog za slzy, ak potom Anastaziu za krv mate hned otvreny aj epilog za krv, A v epilog mape si mozte vybrat hrdninu ak ste s nim presli kampan a ma prislusnu orientaciu,

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Thu Nov 03, 2011 9:11 pm
by kiliroy
Nedovolím si souhlasit s tímto pořadím:
- Peklo 2
- Nekropole 3

Protože když kiril zabije namtaru, ve druhé misi, tak za ním příjde již osvobozená sveltana s anastázií. Navíc na konci 3. mise za nekropoli se dozvídáme že zrovna Kiril napadnul matku namtaru, takže bych to obrátil.

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Thu Nov 03, 2011 9:21 pm
by Dave_Jame
Jsou dvě možnosti:
Buď jsem to špatně přepsal když jsem překládal názvy
Nebo je tam holt kiks..
Ale zkontroluji si to

edit:
Takže přeložené je to správně. Chvilku jsem nad tím přemýšlel, a osobně zastávám názor, že tyhle dvě mapy probíhají "Souběžně" a jejich pořadí se dá zaměnit.

Ono by ono by asi podobně divně vyznělo, kdyby Sveltana svolala na poplach že útočí na matku, a Kiril by se zatím ani nevěděl jak k ní dostat. Nedejbože půl roku až rok chystat armádu.

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Fri Nov 04, 2011 3:35 pm
by kiliroy
No... Da se to stihnout za 4 měsíce, pokud si pamatuji, ale asi máš pravdu že probíhají souběžně.

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Sun Dec 11, 2011 1:46 am
by Nebiros
presne toto tema som teraz hladal :D Konečne som začal hrat kampan a po dohrani tutorialu som bol zmeteny :? Diky moc

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Sun Dec 11, 2011 1:53 am
by estla
Ja som pôvodne hrala po národoch, ale keď bude patch, aby som nestratila dejovú líniu, zahrám podľa odporučeného poradia - tešíme :)

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Sun Dec 11, 2011 2:05 am
by Nebiros
Ono už je novy patch teda ak myslíš 1.1 nebo žeby uz 1.1.1 ani presne nevoem ktory z tichto dvoch mam ale poviem jedno jak vyšiel tento novy patch, nemam problemy so spustanim

Re: V jakém pořadí hrát

Posted: Sun Dec 11, 2011 2:09 am
by estla
Ja myslím VEĽKY patch 1.2 o ktorom sa hovorí, ale stále ho nik nevidel :mrgreen: