Page 2 of 3
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Sat Oct 22, 2011 4:05 pm
by concobara
kiliroy wrote:Mně se upíři nelíbí vůbec. Ale zase se koukněte na duchy a jiné výhody nekromantů. V první misi jsem do doby než jsem obsadil 4. město/tvrz/obydlí (nevím jak tomu mám říkat prostě 4. objekt který patřil nepříteli) tak jsem přišel jenom o asi 2 ghůly. A musím říst že mě překvapila pohyblivost ghůlů, skoro celá herní plocha. Ale co se týče upírů totální FAIL.
V kampani mají o 2 kroky víc díky hlavní schopnosti anastazie...
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Mon Oct 24, 2011 8:09 pm
by Bušák
Mě upíři vůbec nevadí. To že nesajou jako dřív, je možná i dobře, protože v pětce byli skoro až moc silní. Takže pozitiva: teleportuje se a je brzo na tahu a to mi stačí k tomu, abych ho měl rád. Jste zkrátka zhýčkaní z upíra z pětky, který hravě přehrál jednotky i o úroveň výše. A navíc další elite jednotka - lich mi přijde silnej dostatečně na to, aby upírovu ztrátu vykompenzoval

Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Mon Oct 24, 2011 8:59 pm
by MINOTAUR
Tak tak, presne.
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Mon Oct 24, 2011 9:01 pm
by Altair8
Možná vám přijde upír slabý, protože hrajete za hrdinu mága

Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Mon Oct 24, 2011 9:34 pm
by Dekker
ještě nemohu soudit

, zatím sem se k nim nedostal. Takže uvidíme zda mi přijde opravdu slabí ač hraji za mága
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Sun Oct 30, 2011 2:34 pm
by drak.jk
podle mě nejsou upíři nejsilnější ale když jich máš hodně tak jsou docela silný a hlavně mají výhodné schopnosti teleportace proto asi urazí tak malou vzdálenost a pár procent co spůsobí škody jim přidá životy.
PS: musíš to s nima umět.
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Sun Oct 30, 2011 2:44 pm
by concobara
Čehokoli máš hodně je dobré...takže tenhle argument je kravina. A jestli je jeho nejlepší schopností teleportace na směšnou vzdálenost tak potom na něm není co umět. zas tolik taktických možností ta jednotka nenabízí, aby se dalo říct, že s ní někdo musí umět (leda tak ať jich moc nepojde, ale to u nemrtvý není problém)... Dokonce bych řekl, že co se týče taktických možností tak je to jedna z nejnudnějších jednotek ve hře...
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Sun Oct 30, 2011 2:46 pm
by Dave_Jame
Jediné taktické využití pro upíry je postavit je do brány. Dat jim příkaz bránit se, a dělat z nich zeď která má jedno automatické vykrití
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Mon Oct 31, 2011 9:18 pm
by kiliroy
Ono to nějak jde. Vampire je dělanej jako hardcore, super, hyper, extra, maximálně (další superlativa už mě nanpadají

) deff jednotka. Stačí se kouknout na malý movement, to že mu vrací údery, ale stejně může vysávat životy, to vykrytí při obraně a teleport na tu malou vzdálenost. Všechno jsou to silně deffenzivní prvky a ještě k tomu má docela dost životů. Ale pravda, že je hodně slabý (k útoku slabší než ghůlové, což je core jednotka

) a takový neomezený protiúder a vysávání alespoň 40% života by ho udělalo tak přiměřenou elite jednotkou, samozřejmě ale pouze pro obranné účeli, jako chránení střelců.
EDIT: Ten teleport se při obraně také hodí, např. když máte 2 střelecké jednotky, a 3 nepřátelé kteří to do nich šijí, z nichž jeden vás blokuje mezi vašimi jednotkami, takže si nemůžete žádnou uvolnit. Jsou sice jenom asi 2 situace kdy se to může hodit, ale umíte si představit upíra bez teleportu?
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Tue Nov 01, 2011 2:34 pm
by Bušák
Já si ho docela dobře umím představit jako letce (jako byl v HoMM 3 a 4), ale to je v podstatě to samé

Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Tue Nov 08, 2011 11:50 am
by Exter999
Ahoj,mam dotaz.

Pokud dam Vampire Lordovi kouzlo Life drain scita se to s jeho abillitou life drain,kterou ma v zakladu??
Pokud ne,da se se ta jeho schopnost nejak vylepsit?Protoze se mi zda,ze hadam 20% co ma v zakladu.Je nic moc.

P.S. Kde se da abillity tree vynulovat a prehazet to??:)
Dik!
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Tue Nov 08, 2011 12:28 pm
by Dead_MAX
Exter999 wrote:Ahoj,mam dotaz.

Pokud dam Vampire Lordovi kouzlo Life drain scita se to s jeho abillitou life drain,kterou ma v zakladu??
Pokud ne,da se se ta jeho schopnost nejak vylepsit?Protoze se mi zda,ze hadam 20% co ma v zakladu.Je nic moc.

P.S. Kde se da abillity tree vynulovat a prehazet to??:)
Dik!
Ano sčítá se to.
Ne, nikde se nedá vynulovat ability tree. Alespoň z toho co vím.
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Tue Nov 08, 2011 1:06 pm
by concobara
Dead_MAX wrote:Exter999 wrote:Ahoj,mam dotaz.

Pokud dam Vampire Lordovi kouzlo Life drain scita se to s jeho abillitou life drain,kterou ma v zakladu??
Pokud ne,da se se ta jeho schopnost nejak vylepsit?Protoze se mi zda,ze hadam 20% co ma v zakladu.Je nic moc.

P.S. Kde se da abillity tree vynulovat a prehazet to??:)
Dik!
Ano sčítá se to.
Ne, nikde se nedá vynulovat ability tree. Alespoň z toho co vím.
No přímo když zadáváš schopnosti tak je tam klikátko (v pravo nahoře), které by to mělo dovolit, ale je vždy zašedlé...
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Tue Nov 08, 2011 3:06 pm
by Exter999
Diky,
Jinak upir mi vubec slaby neprisel.

Ma dost zivotu+kdyz hrajete magic hera s cestou krve tak ten prvni skill dava 25% ucinnost vsem blood kouzlum,takze kdyz mu date jeste life drain.Tak se neda skoro zabit.
Prave ze ja to mam taky porad zasedly.

Jinak,kdyz hrajete custom game za necro,tak mate taky na vyber jen ze dvou hrdinu??:)
Re: Units: Vampire / Vampire lord
Posted: Tue Nov 08, 2011 3:12 pm
by Altair8
Přehazování skillů jde jen v okně hrdiny dynastie, ale naklikané skilly fungují jen do rychlých soubojů ... v normální mapě to předělat nejde
