Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
AINU
Posts: 2
Joined: Sun Jan 01, 2012 1:42 pm

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Post by AINU »

Já mám pocit, že 3. misi snad ani nedohraju. Hru mám originál, ale v podzemí mi téměř u každé mise spadne hra na plochu, a musím začínat znovu. Než se načtou všechny grafické komponenty po načtení posledního savu, tak to snad trvá i 2 kola. Druhý patch vůbec nepomohl... přestává mne to bavit :evil:
Post Reply