Page 2 of 2

Re: Problém s 3. misiou za nekropolu a hrou všeobecne

Posted: Sun Jan 01, 2012 1:46 pm
by AINU
Já mám pocit, že 3. misi snad ani nedohraju. Hru mám originál, ale v podzemí mi téměř u každé mise spadne hra na plochu, a musím začínat znovu. Než se načtou všechny grafické komponenty po načtení posledního savu, tak to snad trvá i 2 kola. Druhý patch vůbec nepomohl... přestává mne to bavit :evil: