Page 2 of 17
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Nov 05, 2011 12:24 pm
by zelvickaeva
Přikláním se ke světlu. 5:9

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Nov 05, 2011 6:10 pm
by MINOTAUR
Ja som jednoznačne pre temnotu nech je akákoľvek a s čímkoľvek

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Nov 05, 2011 7:48 pm
by Jirkahudak2
jednoznačně beztváří
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Mon Nov 07, 2011 1:07 pm
by Phoenix
Bušák wrote:Dave_Jame:

Však oni se určitě ještě příznivci světla ukážou

4:9 nic není ztraceno.
Moje řeč. Ještě jsem do příběhu tak moc neproniknul, takže jsem nehlasoval. Zatím ale inklinuju k Andělům.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Mon Nov 07, 2011 3:33 pm
by MINOTAUR
Neboj ono ťa to prejde keď o nich zistíš čo sú zač

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Nov 08, 2011 4:07 pm
by Bušák
Tak lidi, to je nás tak málo co uctíváme Elratha ?

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Nov 08, 2011 4:18 pm
by Altair8
Já si myslím, že Malassa je celkově ze všech bohů nejoblíbenější

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Nov 08, 2011 5:55 pm
by Bušák
Mallasa je fajn. Mě osobně se vzhledově nejvíc líbí Elrath a Urgash a Asha se jim docela povedla.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Nov 08, 2011 6:31 pm
by kiliroy
Mně se vzhledově a prostě i celkově nejvíc líbí Ylath! Ale tak co. Možnost jenom Elrath nebo Malassa, tak už je ta malassa lepší...
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Nov 08, 2011 8:07 pm
by Bušák
No ta anketa je spíše o možnostech Uriel, Michael a andělé proti stvůrám beztváře. Tak nějak to není úplně o dračích bozích, ale Andělé uctívají Elratha a beztvářní Mallasu, takže záleží na tom, jak si kdo přebere otázku.
Tak trochu jsem očekával, že budou mít faceless převahu, jejich filozofie je opravdu zajímavá, ale já se přece jen přikláním k Urielovi a Michaelovi i když jsou to v podstatě záporáci.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Nov 08, 2011 8:40 pm
by MINOTAUR
Ja sa vždy prikláňam k záporákom už z princípu no anjelov obdivovať v pláne rozhodne nemám. Jediný ktorý ma môžu presvedčiť že sú lepší a haluznejší ako pekelný sú temný elfovia v budúcom datadisku tak som zvedavý xD
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Wed Nov 09, 2011 5:13 pm
by kiliroy
No já se teď s dějem moc nehýbů, protože mě to furt odpojuje. Tak jsem si řekl že to vydržím do opravného patche

.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Mon Dec 05, 2011 11:40 pm
by Nebiros
Elratha som mal kedysi v oblube a možná niekde v hlbke duše ešte mám ale ak si mam vybrať medzi Andelmi A Bez tváre priklínam sa k Tím bez tváre, samotným andelom sa nedá veriť

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Dec 06, 2011 1:03 am
by estla
Celkom ma to prekvapuje, s tvojim nickom by som myslela, že anjelov nemusíš

Zatiaľ sú priaznivci svetla v menšine, alebo len nezahlasovali - tma má viac fans (čo ma neprekvapuje)

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Dec 06, 2011 12:36 pm
by Nebiros
estla wrote:Celkom ma to prekvapuje, s tvojim nickom by som myslela, že anjelov nemusíš

Zatiaľ sú priaznivci svetla v menšine, alebo len nezahlasovali - tma má viac fans (čo ma neprekvapuje)

Anjelov moc nemusím i ked v hre sú to ženy

To že Elrath sa zaraduje medzi tích hodných neznamená, že aj jeho služobnici budú tí hodný.
A Estla ešte jedna vec, radšej budem jeden z démonických pánov ako poskok anjelov

Budem im trhať tie ich krásne pierka na písanie a ich krev budem používať ako atrament

, myslím, že by sa s nimi krásne písalo
