Novy patch

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Dead_MAX
Posts: 32
Joined: Tue Oct 18, 2011 2:52 pm

Re: Novy patch

Post by Dead_MAX »

Jsou nějaké nové zprávy nebo jsme stále v extrémně zabugovaném 1.1.1. (Tak měsíc jsem tu hru nehrál, ale v novinkách na stránce jsem nic nenašel - Přesto mi přijde divné, že by se UBI tak neskutečně vysrali na svojí poslední hru)
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Novy patch

Post by Lucas Gryf »

Možná že opravují to, co se dá. Třeba nějaké chyby, které jsme ani my nepostřehli. Nebo třeba si dají na patchy záležet, když hra samotná byla ke konci odfláknutá.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Novy patch

Post by estla »

Alebo sa im to nedarí tak, ako by chceli, alebo to nie je také jednoduché, alebo ... môžme len hádať a dúfať (alebo zúfať?) :D
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Novy patch

Post by Lucas Gryf »

:D snad tam opraví hodně věcí .. v datadiscích by mohli udělat -tak jako v HoMM5 ToE- dva upgrady.
Dead_MAX
Posts: 32
Joined: Tue Oct 18, 2011 2:52 pm

Re: Novy patch

Post by Dead_MAX »

Ok díky za info. V překladu: Stále jsou hratelné tuším jenom 2 hrady a kampaň se v klidu nedá dohrát (upozorňuju na ty slova "v klidu"). Tak zase za pár měsíců se podívám jestli UBI něco udělali.
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Novy patch

Post by kiliroy »

Hrát se dá za všechny hrady. Schopnosti fungují normálně až na pár dorbných výjimek jako je štěstí (z hlavy dokonce žádnou nevymyslím).

ps: Už jsem si vzpoměl, spec. schopnost sukuby se útokem nezruší, ale u popisu se píše že se zruší, ale to je podle mě spíše překladatelská chyba, či chyba v textu.
:(
User avatar
Kha-Beleth
Posts: 58
Joined: Mon Jun 06, 2011 3:56 pm
Location: Ur-Hekal, Sheog

Re: Novy patch

Post by Kha-Beleth »

kiliroy wrote:Hrát se dá za všechny hrady. Schopnosti fungují normálně až na pár dorbných výjimek jako je štěstí (z hlavy dokonce žádnou nevymyslím).

ps: Už jsem si vzpoměl, spec. schopnost sukuby se útokem nezruší, ale u popisu se píše že se zruší, ale to je podle mě spíše překladatelská chyba, či v textu.

Ještě jsi zapomněl na velmi omílaného císařského gryfa.
Právo je na straně silnějšího. Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé. Směj se, když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Novy patch

Post by kiliroy »

Dobrá tak to mámě 2 bugy u asi 40 jednotek (bez upgradů a bossů!). A ani kvůli jednomu se hra nestává nehratelná, obzvláště u azylu, který má slávy, sentinely. super pretoriány, 2 healovací jednotky a střelce, který vám při správném používání a v kombinaci se strážným andělem může být napomocný více než sukuby a matka běsu dohromady. U pekla se hra stává navíc ještě hratelnější.

Ještě dodám, že sentinel buglý není. Možná že nevylepšený je, ale vylepšený mi opakovaně už asi měsíc přesahuje max. damage.
:(
Faelivrin
Posts: 3
Joined: Wed Dec 14, 2011 6:55 pm

Re: Novy patch

Post by Faelivrin »

kiliroy wrote:Dobrá tak to mámě 2 bugy u asi 40 jednotek (bez upgradů a bossů!). A ani kvůli jednomu se hra nestává nehratelná, obzvláště u azylu, který má slávy, sentinely. super pretoriány, 2 healovací jednotky a střelce, který vám při správném používání a v kombinaci se strážným andělem může být napomocný více než sukuby a matka běsu dohromady. U pekla se hra stává navíc ještě hratelnější.

Ještě dodám, že sentinel buglý není. Možná že nevylepšený je, ale vylepšený mi opakovaně už asi měsíc přesahuje max. damage.


Co kostlivci (nevylepšení)? Mají hroty s vlákny pavoučic, ale to mají mít až ti lepší.

Temný elementál - kouzla a útoky, které způsobují poškození temnotou jim mají dát 50% dmg, místo toho nejdou na ně použít vůbec. (Zvlášť super když vidíte 30 temných a máte lichy, že by jste jich 1/4 a více složili na ránu, nebo chcete použít útok magického hrdiny nekropole).

Jako takovou menší chybu nebo spíš podivnost, tak bych to nazval, beru to, že snovačky a přadleny osudu nezůstávají ve formě, ve které jsou aktuálně, po konci boje. Když zaútočí člověk na některé neutrální, tak se občas objeví přepnuté do "střelecké" pozice místo výchozí "lidské" a tu se mi v hlavě vždy hromadí myšlenky s tím, že je něco špatně.

Fénixům nefunguje znovuzrození. Což je možná výhoda pro hráče, ale není to v souladu s pravidly boje.

Už jsme na 5/40. :-)

6/40: Jezdectvo Azylu má nefunkční útok s rozjezdem.

A to jsou jen jednotky co tu nemáte + nepíšeme si tu o jiných. Mě třeba zaskočil bug týdne s 1/2 produkcí dolů. Naštěstí jsem to zachránil starším savem, ale i tak jsem po tom týdnu jel 4-7 dalších dní s 1/2 produkcí všeho. Nejvíc mě mrzelo to zlato, protože jsem mohl mít dřív pavoučice.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Novy patch

Post by Dave_Jame »

Faelivrin wrote:Jako takovou menší chybu nebo spíš podivnost, tak bych to nazval, beru to, že snovačky a přadleny osudu nezůstávají ve formě, ve které jsou aktuálně, po konci boje. Když zaútočí člověk na některé neutrální, tak se občas objeví přepnuté do "střelecké" pozice místo výchozí "lidské" a tu se mi v hlavě vždy hromadí myšlenky s tím, že je něco špatně.


Tady žádná chyba není . Snovačky pod velením hráče vždy začínají boj v lidské podobě. Ale Neutrální snovačky mohou být defaultně dané v té nebo v té podobě, to záleží na tvůrci mapy.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Novy patch

Post by Lucas Gryf »

Jak jsem si tak listoval Facebook našel jsem něco ve stylu těch znaků -objev Tutanchamonovy hrobky- . Ti kdo umí anglicky to můžou přeložit.

Hello Heroes,

First of all, we’d like to thank you for the feedback you have been giving us since the release of the game. Whatever channel you use (official site, customer support, Facebook, Twitter or other community forums), we are taking it into account.

We know you have been waiting a long time for the patch. This time has been secured for developers to make sure the patch will correct a majority of issues. We did not want to speculate and promise anything uncertain neither. Now we can go ahead and share with you a pre-release notes of corrections that will be included in the patch 1.2.

The release date has not been stated for the moment. Yet, we are aiming at releasing the patch 1.2 before the end of the year. That’s a necessary delay for us to run all necessary technical tests in order to secure the quality of the coming patch.

We can understand that you are getting impatient and would like to take this opportunity to thank you for all your support.

Check out below the pre-release notes for the coming patch. Keep in mind that the list is not definitive yet:

• Major bug fixes (Week of the Plague, Dynasty weapons, unit abilities, scripts, localization)

• Skirmish AI tweaks:
- Tries to defend all owned town (previously the AI focused on its starting town)
- Previously if a hero stronger then the AI's hero threatened a town, the AI hero let that town undefended. Now the AI calculates all of its nearby hero's army and creature growth and defends the town if it finds it possible
- Always defends the last owned town if it can causes reasonable losses to the attacker hero
- Huge speed improvement, AI thinking is approximately 2-3 times faster than in the previous version
- Further improvement of cooperation among primary and secondary heroes
- Improved exploration and target priority
- Pre-calculated army contraction. The AI calculates how many creatures can the target collect (including possible creature growth) before the AI's hero can reach it and calculates if it is worth to chase it.
- Further improvement of Town portal usage
- In case of an FFA the AI tries to attack and capture towns from a weaker player
- FIXED: Sometimes the AI attacked a much stronger hero than itself
- FIXED: Sometimes without reason the AI split its army into 2 and lost against a stronger hero
- FIXED: Sometimes the AI miscalculated the cost of a town portal and spent too much points before trying to use it (resulting an undefended town)
- FIXED: The AI ignored some neutral buildings
- FIXED: Several smaller bug fixes

• Combat AI tweaks:
- General target choice improvement for the units
- Improved ability usage
- Improved racial ability usage
- Improved ability selection and different builds for Magic/Might, Tears/Blood heroes
- Improved creature ability usage

• Gameplay improvements:
- The unit setup after using the Tactics ability is remembered from battle to battle

• Intel support:
- Fog calculation
- Variance shadow mapping vs. hardware shadow mapping

• Balance tweaks:
- Rage II-IV gives +10 Might Attack instead of +15
- Rage points generated by attacks reduced to 16(friendly)/8(enemy) (from 20/10)
- Guardian Angel: Good moral gives 70 racial points (instead of 100)
- Retribution aura cooldown increased to 5 instead of 3
- Haste initiative bonus increased to 12 (from 10)
- Slow initiative reduction increased to 12 (from 10)
- Mass Haste initiative bonus increased to 6 (from 5)
- Mass Slow initiative reduction increased to 6 (from 5)
- Father Sky damage increased to 380 (from 353)
- Idol of Air damage increased to 276/318/366 (from 240/277/319)
- Martyr Might Resistance and Health bonus reduced to +10.8%/12.4%/14.3% (from +21.6%,24.9%,28.6% Might Resistance, +13%,15%,17% Health)
- Hour of Judgement bonus damage increased to 31% (from 21%)
- Hell Hound Might Defense increased to 5 (from 4)
- Cerberus Might Defense increased to 6 (from 4)
- Kirin and Sacred Kirin movement reduced to 6 (from 7)
- Kirin Magic Defense increased to 33 (from 32)
- Sacred Kirin Might Defense reduced to 31 (from 33)
- Sacred Kirin Magic Defense reduced to 33 (from 35)

Best regards,
the M&M team
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Novy patch

Post by Dave_Jame »

Bod 1
Proč jsi to nedal pomocí odkazu?
Bod 2
Proč píšeš něco co je známé 2 týdny když se čeká každým dnem finální produkt
Bod 3
Proč tu lidi hází věci bez rozmyslu, nepřemýšlí nad tím jak ostatní dezinformují a pak je tu zmatek ve kterém se vyznám leda já
Bod 4 proč to je poslední dobou jen bezcílné tlachání a nic konstruktivního a kreativního. První týden jsem se tím bavil. Po 10 dnech už je to vážně prázdné.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Novy patch

Post by Lucas Gryf »

Dave_Jame wrote:Bod 1
Proč jsi to nedal pomocí odkazu?
Bod 2
Proč píšeš něco co je známé 2 týdny když se čeká každým dnem finální produkt
Bod 3
Proč tu lidi hází věci bez rozmyslu, nepřemýšlí nad tím jak ostatní dezinformují a pak je tu zmatek ve kterém se vyznám leda já
Bod 4 proč to je poslední dobou jen bezcílné tlachání a nic konstruktivního a kreativního. První týden jsem se tím bavil. Po 10 dnech už je to vážně prázdné.


Bod 1
Nevím
Bod 2
Asi jako u těch znaků. Já si vím že vy to víte, ale já to chci připomenout těm, co to neví (takže asi 1% čtenářu Vašeho webu). Další důvod je ten, že si myslím, že to trochu víc rozproudí téma.
Bod 3
Já můžu mluvit jen za sebe, asi jako Homer Simpson, když se nechceš cítit trapně, tak něco řekni. Asi to má opačný chod xD
Bod 4
Není o čem mluvit, to se musí změnit.
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Novy patch

Post by kiliroy »

Faelivrin wrote:
kiliroy wrote:Dobrá tak to mámě 2 bugy u asi 40 jednotek (bez upgradů a bossů!). A ani kvůli jednomu se hra nestává nehratelná, obzvláště u azylu, který má slávy, sentinely. super pretoriány, 2 healovací jednotky a střelce, který vám při správném používání a v kombinaci se strážným andělem může být napomocný více než sukuby a matka běsu dohromady. U pekla se hra stává navíc ještě hratelnější.

Ještě dodám, že sentinel buglý není. Možná že nevylepšený je, ale vylepšený mi opakovaně už asi měsíc přesahuje max. damage.


Co kostlivci (nevylepšení)? Mají hroty s vlákny pavoučic, ale to mají mít až ti lepší.

Temný elementál - kouzla a útoky, které způsobují poškození temnotou jim mají dát 50% dmg, místo toho nejdou na ně použít vůbec. (Zvlášť super když vidíte 30 temných a máte lichy, že by jste jich 1/4 a více složili na ránu, nebo chcete použít útok magického hrdiny nekropole).

Jako takovou menší chybu nebo spíš podivnost, tak bych to nazval, beru to, že snovačky a přadleny osudu nezůstávají ve formě, ve které jsou aktuálně, po konci boje. Když zaútočí člověk na některé neutrální, tak se občas objeví přepnuté do "střelecké" pozice místo výchozí "lidské" a tu se mi v hlavě vždy hromadí myšlenky s tím, že je něco špatně.

Fénixům nefunguje znovuzrození. Což je možná výhoda pro hráče, ale není to v souladu s pravidly boje.

Už jsme na 5/40. :-)

6/40: Jezdectvo Azylu má nefunkční útok s rozjezdem.

A to jsou jen jednotky co tu nemáte + nepíšeme si tu o jiných. Mě třeba zaskočil bug týdne s 1/2 produkcí dolů. Naštěstí jsem to zachránil starším savem, ale i tak jsem po tom týdnu jel 4-7 dalších dní s 1/2 produkcí všeho. Nejvíc mě mrzelo to zlato, protože jsem mohl mít dřív pavoučice.

Jak jsem již řekl. Útok s rozjezdem mi funguje. U kostlivce je ta chyba tak naprosto nepodstatná že o ni nemá cenu ani mluvit. Taky by jsi si mohl přečíst co to znovuzrození je! On se nezrodí znovu potom co je mrtvý, jako v předchozích dílech, ale dokud je jednotka ještě naživu, může se vyléčit o x (tuším 60 bodů na jednotku) bodů. S temnými souhlasím, ale klidně bych to tak nechal. Takže jsme na 4/40 a to ti tam počítám tu pitomou chybu u kostlivců.

To Dave_Jame: Uznávám že se v některých tématech rozjel slušný OT, ale zrovna v tomto mi to ani tak nepříjde, tak proč to píšeš sem?
:(
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Novy patch

Post by Dave_Jame »

@Kiliroy->mam mrzutou náladu (nic společného s vámi) a když už jsem tu začal psát tak jsem to rovnou napsal všechno.

Co se týče Rytíře a rozjezdu tak myslím že funguje na 50% schopnost mu dává výhodu že mu nikdo neoplácí, ale na druhou stranu se mi nezdá, že by mu zvyšovala zranění.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Post Reply