Page 2 of 2

Re: Počty jednotek

Posted: Fri Nov 18, 2011 8:12 am
by Dave_Jame
Když vše zkonvertuješ, tak se ti jednotky v daném banku neztratí, jen k nim ztratíš přístup.

Re: Počty jednotek

Posted: Fri Nov 18, 2011 10:05 am
by Thelvyn
Dave_Jame wrote:Když vše zkonvertuješ, tak se ti jednotky v daném banku neztratí, jen k nim ztratíš přístup.

přesně tak, žádný bug to neni a jinak si ten náhled můžete vyvolat i tlačítkem O :)