Re: Počty jednotek
Posted: Fri Nov 18, 2011 8:12 am
Když vše zkonvertuješ, tak se ti jednotky v daném banku neztratí, jen k nim ztratíš přístup.
Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
https://forum.heroes-centrum.com:443/
Dave_Jame wrote:Když vše zkonvertuješ, tak se ti jednotky v daném banku neztratí, jen k nim ztratíš přístup.