Re: Pár blbých otázek
Posted: Tue Feb 28, 2012 11:46 am
A ještě jedna věc....Příklad v mé dynastii mám hrdinu který má třeba reputaci slz takže ho použiju v těch soubojích..Ale kdybych chtěl reputaci krve jak to udělám? Znovu zahraju kampaň nejspíš.... Ale pak to bude jak?..pokud zahraju kampaň i za slzy i za krev..budu mít před soubojem možnost měnit strany?