Page 2 of 2
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 1:43 pm
by Lucas Gryf
Ok, založím nový účet a seženu klíč (ona HK je sranda:-))))
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 1:44 pm
by Dave_Jame
Musíš si ale založit zcela jiný účet.
Ať klíč získáš v jakékoliv lize tak bude stejný.
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 2:29 pm
by Lucas Gryf
Takže, založil sem si nový účet, Asha mi dala 40000 !!!!
Takže .... zde jsou počty (právě stavím Gremlin dweling)
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 5:16 pm
by Dave_Jame
Info dávat nemusíš. ale mohl by jsi se držet tématu
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 5:24 pm
by Lucas Gryf
Ok, takže jak ses rozhodl o tématu soutěže?
+sem zjistil, že mám ještě jeden účet, kde mám v kasárnách 122 víl a 79 tanečníků, takže ode mě budeš mít dost možná klíče 2

Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 9:56 pm
by Lucas Gryf
Ok, 1 key získán, potom ti oba pošlu naráz, ale kde to mám poslat?
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 11:01 pm
by Dave_Jame
Dvě možnosti
1: Pošli mi je přímo v HK pokud hraješ na AD-E3 a nebo DL3
2: ta pravděpodobnější pošli mi to jako soukromou zprávu tady na foru
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sun Mar 11, 2012 7:16 am
by Lucas Gryf
Ok, pošlu ti to naráz (bude to tak do 3 dnů).