Page 2 of 2
Re: Trial by Fire
Posted: Thu Aug 04, 2016 2:26 pm
by filozof
Sice jsem si ten datadisk chtěl koupit tak za rok ve slevě, protože mi to za ty peníze nestojí, ale takovou ždímačku jsem fakt nečekal!

Re: Trial by Fire
Posted: Thu Aug 04, 2016 2:38 pm
by Morbid
Snáď to bude aspoň troch u dobrý datadisk,ale po skúsenostiach z bugisoftími hrami si ho tiež najskor asi tak za rok kúpim v zľave,HVII mám zberateľku,ale to som vo výraznaj zľave kúpil za pár stoviek.
Re: Trial by Fire
Posted: Fri Aug 05, 2016 9:20 am
by Montezuma3
Včera večer jsem na rychlo vyzkoušel nějakou malou hru a zatím se mi to docela líbí. Taktika trpošů mi docela vyhovuje. Prostě to zabetonujete, rozházíte okolo sebe runy a všechno co je před vaší štítovou hradbou zapálíte a necháte to pomalu, ale jistě uhořet.

A ten rudý drak to je mazlík. Vypadá dost dobře, možná nejlépe ze všech draků, a ještě umí zapálit půl mapy. Ten si umí vybudovat respekt

Jinak předělaný skillwheel je docela fajn a zdá se, že oproti základní hře, kde jsem hrál stále s ruční volbou, teď budu konečně víc hrát s náhodným skillováním.
Jen teda trochu blbě vypadá, že je ten Kobold skoro stejně velký jako drak :-k
btw: týden křečků tam stále je a na Koboldy nemá žádný efekt

Re: Trial by Fire
Posted: Fri Aug 05, 2016 12:12 pm
by LordGraa
A já za to, že jsem naivně nainstaloval uPlay sběratelkou verzi originální hry, teď jen smutně koukám, kdy i zákazníci Ubisoftu budou moct hrát. A uPlay stále mlčí
Na přerostlé koboldy jsou tu scale módy
PS: hrál už někdo kampaň? A pokud ano, mají trpoši zase nářečí nebo mluví úplně normálně
