Page 2 of 2
Posted: Sun Apr 22, 2007 1:20 pm
by gunsenroses
pozeral som na stránke obkeci o postavach v homam1
prosim vysvetli mi niekto:
aký je rozdiel medzi útokom a škodami??
a na čo sluzi a aký ma vyznam energia ?
Posted: Sun Apr 22, 2007 2:37 pm
by klaymen
utok = attack - pri utoku sa porovnava attack utocnika a defense obrancu- Ked je attack vacsi ako defense tak da utocnik damage (skody) o [rozdiel medzi attk a dfns]*10% vyssie a ak je zasa utok mensi, tak da skody o 5% za kazdy bod rozdielu nizsie.
skody sa teda upravuju podla attack a defense skillu, kebyze mas napr. manual z Heroes 2 tak tam to mas pekne vypisane (v Heroes 3 sa zmenili rozdiely z +10%/-5% na +5%/-2,5% a teda oslabili bojujucich hrdinov, ale to uz je iny pribeh)
Vysledne skody sa odratavaju od energie (HP), teda zdravia
Posted: Mon May 14, 2007 8:46 pm
by gunsenroses
presiel niekto z Vas druhe scenario v kamapani HoMaM 1 ??
zda sa mi to neprijemne tazkeeeeee
