Page 11 of 13

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sun Nov 23, 2008 2:50 pm
by Raelag
Kdyby ti to nedošlo tak by mi to bylo hóódně divný :lol: :lol: :lol:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Sun Nov 23, 2008 6:10 pm
by Ornella
Raelag wrote:Kdyby ti to nedošlo tak by mi to bylo hóódně divný :lol: :lol: :lol:

njn ale na co ty hned nemyslíš :lol: :lol: :lol:

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Mon Jan 05, 2009 4:20 pm
by Ornella
Ťak já tady mam jednu věc co se týká rovnoprávnosti ale je to zpíš z toho z čeho vznikli TE v heroesech a to sou Dark elves z Warhammeru ono se heroes V nechal hóódně inspirovat warhammerem ale to je něco už jinýho.K čemu sem se chtěl dostat je to že u TE maj muži a ženy pouze odlišný role v životě.
CHLAPI:
-zabijáco skrávající se ve stínech-vrazi,stopařiatd.
-obrnění válečnícy,královská garda-Černá Garda ale ta ve heroesech jako jednotka zatim neni
-Jezdci na raptorech(originální název-"Cold Ones")-(to myslim že je jasný kdo to je)
-Samozřejmě vojenští velitelé
ŽENSKÝ:
-skoro neobrněné krvelačné válečnice-Krvaví furie,Sestry atd.
-Královny kultů krvavích bojovnic
-Kněžky boha/yně(Heroes-Malassa,WAR-Khain)
-Vůdkyně vesnic každá vesnice má vlastní kněžku/kouzelnici/Krvavou Bojovnici která je vede
OBA:
-Kouzelníci-Warlocové
-Vládci
-Politici :lol:

A to je všechno

Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Mon Jan 05, 2009 4:29 pm
by MINOTAUR
Ornella dobre si to zhrnula , tak by to malo byť.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Mon Jan 05, 2009 4:30 pm
by Ornella
MINOTAUR wrote:Ornella dobre si to zhrnula , tak by to malo byť.

:) díky

Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Wed Jan 07, 2009 2:27 pm
by MINOTAUR
Montezuma3 wrote:mimochodem, co se tyce toho jestly jsou jezdci nebo jezdkyne na jesterech, odpoved se skryva u popisu schopnosti hrdiny "Sorgal" kde zazni slovo "jezdkyne" dokonce dvakrat

Tam nepíše jazdkyňa ale jašterka , oni myslia tých jašterov a nie jazdcov.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Wed Jan 07, 2009 8:40 pm
by Ornella
nechce se k tomu vyjásřit ještě někdo jinej :D pač je tady důkaz jak to je a najednou se ozve jenom minotaur

Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Wed Jan 07, 2009 8:43 pm
by MINOTAUR
Presne tak.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Mon Jan 12, 2009 8:59 pm
by Raelag
Z HC
Chovatel ještěrů
Specialituje se na jezdkyně.Speciání útok Jezdkyně způsobí více škoda, v závislosti na hrdinově úrovni

Černá ruka
Specializace na zvědy.Všichni zvědové a :?: vražedkyně :?: získají +1 k jejich útoku a obraně za každé dvě úrovně hrdiny počínajíc první úrovní.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Mon Jan 12, 2009 9:06 pm
by StreetX38
A proč se jednotka jmenuje ještěří Jezdec???

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Tue Jan 13, 2009 3:22 pm
by Raelag
To by mě taky zajímalo, kde je někdo, kdo to vysvětlí

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Tue Jan 13, 2009 3:31 pm
by StreetX38
Třeba Coach.

Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Tue Jan 13, 2009 4:07 pm
by MINOTAUR
Ale v hre my nepíše jazdkyňa.

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Wed Apr 08, 2009 5:20 pm
by Vayshan
Podľa mňa to je muž poďla vás vyzerá ako žena?

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Posted: Fri Apr 10, 2009 5:14 am
by Zehir
Jezdec je také podle mě muž, kolikrát už se to tu řešilo.