Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by MINOTAUR »

Ja tu vôbec neriešim aký sú nemŕtvi silný takže ak ste ma nepochopili (čo je očividné) tak to radšej nechajte tak.
P.S.: Oni sú silný a po pekelných sú môj druhý naj. národ.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
concobara
Posts: 179
Joined: Mon Sep 12, 2011 9:20 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by concobara »

To jestli jsou nebo nejsou silní mám na svědomí bohužel já tím co jsem napsal ve svém minulém postu. A když to teď tak po sobě čtu zpětně tak jsem to napsal vskutku nešťastně. Ne nebyli slabí v žádných Heroesech co pamatuju, ale když se proti sobě postavili dva hráči, kterří s touto hrou neměli zas tak moc zkušeností (ale ne zas úplní začátečníci) a jeden hrál za nemrtvé zatímco druhý např za lidi nebo wizardy tak to (alespoň podle mých zkušeností hlavně z H3 a H5) obvykle končilo totálním masakrem nemrtvých. Protože tak jak píše Dave_Jame, ano mají spoustu záludných vlastností atp., ale je třeba s nimi hrát v souladu s těmato vlastnostma ... Teď mi nemrtví příjdou takoví jednoduší na zvládnutí jakože kolikrát stačí použít "hrubou sílu" a ne tolik potrápit hlavu :). Pro mě bylo třeba nejjednodušší na začátku hrát za lidi a s nemrtvýma jsem se to prostě musel tak nějak naučit :).Proto jsem psal, že jsou konečně silní a odtud tímto směrem vedená diskuse... Ale myslím, že Dave_Jame to co mě na upírovi trápí nejvíc vystihl nejlépe :), je to ta zákeřnost co mi na něm chybí... prostě u nemá takové "charisma" :)
To MINOTAUR
Mě třeba upír vždycky nesmírně obtěžoval. Je to nejspíš odlišnou strategií , kterou každý z nás ve hře používáme (proto se mi třeba nedaří tak dobře hrát za démony a tobě ano ). Pro mě to byl u nemrtvých vždycky jeden z nejnepříjemnějších protivníků. A dokonce jsem se jednou střetl s protihráčem, který mi upíra nechával až na konec boje a pokud teda vyhrál tak ho začal zabíjet až jako posledního, aby ho prý nemusel zabíjet 10x :-D .
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by MINOTAUR »

Hej ja ťa chápem a asi to bude tou inou taktikou lebo koľko hráčov toľko odlišných taktík a názorov. No mne sa páčili upíri aj v iných heroesoch (no okrem H4 :) ) a za to že som ich zabil ako prvých tak to neznamená že sú najslabší to som nepovedal, len to nebolo to pravé pre mňa tak som ich ignoroval. Až tu v H6 ma baví za nich hrať a kukať sa na nich :lol: .
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
concobara
Posts: 179
Joined: Mon Sep 12, 2011 9:20 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by concobara »

Já asi nedám dopustit na upíry z H3 :), ale ti z H4 měli hezčí skin :)
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by kiliroy »

No mě to na nekromanty nikdy moc nešlo. Není již pravda že kostlivec a kostěný drak jsou nejslabší jednotky své úrovně? Také ty jednotky (celkově) jsou dost pomalé a docela slabé. Šlo mi za ně hrát až v toe, protože se tou nekromancii dali nahnat jednotky jako nikdy. Upír se dal krásně využívat u těch menších soubojů bez ztrát, ale když už jich máte 500 a na jeden zásah se jich oživý 20, ale 500 např. gryfů jich sundá 200 tak se to docela ztrácí. A co se týče té "strašně silné magie" tak to ja taky blábol. Protože i když si v pozdější fázi hry můžete oživit 15 přízraků, tak vám to hned dalším tahem sundají. A celkově je peklo a akademie co se týče kouzel mnohem silnější. To jsem mluvil o pětkách. Musím ale uznat že ve trojkách to byl jeden z mých nejoblíbenějších hradů a upír byl moje nejoblíbenější jednotka vúbec. No a v šestkách jsem zatím za nemrtvé nehrál, ale příjdou mi až na ten kiks s upírama dost silní. A co se týče vzhledu tak se mi upír pořádně nelíbil nikde. Neměl by se upír zakousávat do krku?
:(
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by MINOTAUR »

Oni nerobia vojakov podľa zaužívaných tradícii ale si robia vlastné. To by bolo odveci taký upír ďalší tuctový pako skopírovaný zo všetkých možných hier a filmov. Aj kerberos má podľa našej mytológie mať 3 hlavy a v H6 má 2, NO A ČO. Oni to robia podľa seba a tak to je dobre.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
concobara
Posts: 179
Joined: Mon Sep 12, 2011 9:20 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by concobara »

Kostěný drak byl šmejd největší od počátku věků, ale teď jim ho konečně nedali a ta poavoučí lady je velice sympatická :)
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by MINOTAUR »

No nemrtvi mali vždy na riť šampiónov ale teraz je to konečne jednotka ktorú treba rešpektovať a dávať si na ňu pozor.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
gemball
Posts: 76
Joined: Tue Feb 01, 2011 7:18 pm

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by gemball »

Musím souhlasit že změna v Necropoli u šampiona jim určitě v novém Heroes prospěje jejich draci v 5. dílu jsou opravdu hrozní avšak třeba ve 4. dílu byl zase naopak koštěný drak jedna z nej hlavních jednotek ale po pravdě už ve 3. dílu byli draci u nekropole slabý alespon pro mě i když v pětce byli opravdu nejslabší (Vím že to nepatří moc k tématu takže se předem omlouvám)
ImageImage

"Schovej se, poslouchej, sleduj, uč se. A když přijde ten správný čas, zaútoč ze stínů!"
concobara
Posts: 179
Joined: Mon Sep 12, 2011 9:20 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by concobara »

No myslím, že s tebou zcela souhlasím. Ta jednotka mi vždycky kazila z nemrtvých radost.... a změna u šampióna nemrtvých je mi natolik sympatická, že odpouštím toho odfláklého upíra :)
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by kiliroy »

Mě se po vzhledové stránce nejvíc líbí asi ta velká pekelná elite jednotka, jenom si teď nemůžu vzpomenout na jméno. Prostě velká elite pekelná jednotka co nestřílí, tím jsem to zůžil na jednu.
:(
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by MINOTAUR »

Tá jednotka sa volá Juggernaut alebo vylepsený Ravager. Aj mne sa páči na vzhľadovo si mi najviac Pit Lord a už ked som pri nom tak aj toto bola dobrá voľba dať ho za šampióna. Aj v H5 bol moja oblúbená jednotka no tu mu to viac sekne xD
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by kiliroy »

Yuki-onna či jak a ten kušník se jim taky povedli. A ještě kensei a duch taky ujdou.
:(
User avatar
Dekker
Posts: 130
Joined: Tue Oct 09, 2007 10:02 pm
Contact:

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by Dekker »

jj pekelné jednotky se jim povedli :) ... i co se týče schopností, sice mi tam trochu schází ovládnutí jednotek pomocí lilim, ale co, druhá střelecká jednotka to nahrazuje tím množením XD ... ale nejvíc mě asi naštval překlad názvů a nejen u pekla
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by Dave_Jame »

Není to vysloveně k tématu
ale z jednoho aktuálního rozhovoru pro Francouzkou stránku je k dispozici exkluzivní artwork který ukazuje jak mohla vypadat dračí utopie
Tak co vy na to

http://www.heroesofmightandmagic.es/portal/h/articulos/h6/Cuestionario1_DevTeam/DragonUtopia_Sketch01.jpg
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Post Reply