Page 11 of 45
Re: H6 technická podpora
Posted: Thu Oct 20, 2011 12:59 pm
by popolvar
Tak zasa som tam kde som bol hra pada po 5-6 minutach hrania :/
Som sa hral s nastaveniami na grafu lebo mi behlo po monitore take zrnive pásy a ako som dal obnovit nastavenie tak to začalo znova zamrzať. Keby som vedel čo tomu moževadit aspom :/
Re: H6 technická podpora
Posted: Thu Oct 20, 2011 2:10 pm
by concobara
Používáš na monitoru jeho "native rozlišení" a obnovovací frekvenci? Prostě takové na jeké je stavěný? Popřípadě zkus rozlišení ve hře snížit. Povipínej všechny detaily a postupně je přihazuj...atd. Podobně sem řešil svého času problémy u STALKERa
Re: H6 technická podpora
Posted: Thu Oct 20, 2011 2:41 pm
by popolvar
Ono to nezaleži od rozlišnia detailov tam je niekde inde pes zakopany a monitor ma stale tu istu frekvenciu a neviem čo by mal monitor spoločne zo zamrznutim celeho kompu.
Tam je niečo zle v nastaveniach grafiky myslim v ovladačoch ale neviem na to prist čo :/
Re: H6 technická podpora
Posted: Thu Oct 20, 2011 2:53 pm
by Zaity
Pls pomoc po chvilce hraní mi to taky spadne a objeví se okno s touhle chybou:
AppName: might & magic heroes vi.exe AppVer: 1.1.1.0 ModName: d3d9.dll
ModVer: 5.3.2600.5512 Offset: 00088572
ví někdo co s tím?
Re: H6 technická podpora
Posted: Fri Oct 21, 2011 12:00 pm
by MINOTAUR
Keď idem seknúť s mojim hrdinom tak už neurobí taký nájazd ako v bete ale sa len taký meč ukáže nad jednotkou a ten ju sekne, to robí aj vám ? Dá sa to nejako prestaviť ?
Re: H6 technická podpora
Posted: Fri Oct 21, 2011 12:32 pm
by Brennus
MINOTAUR wrote:Keď idem seknúť s mojim hrdinom tak už neurobí taký nájazd ako v bete ale sa len taký meč ukáže nad jednotkou a ten ju sekne, to robí aj vám ? Dá sa to nejako prestaviť ?
Mne to dela take a vypada to dobre.
Re: H6 technická podpora
Posted: Fri Oct 21, 2011 2:42 pm
by Dave_Jame
MINOTAUR wrote:Keď idem seknúť s mojim hrdinom tak už neurobí taký nájazd ako v bete ale sa len taký meč ukáže nad jednotkou a ten ju sekne, to robí aj vám ? Dá sa to nejako prestaviť ?
Bohužel ne, Kvůli problém s kamerou, délkou animace a několika logickým bodům, ze vyývojáři rozhodli nahradit jej tímto "zásahem"
Re: H6 technická podpora
Posted: Fri Oct 21, 2011 2:46 pm
by concobara
Musím říct, že tak jak je to teď mi to vyhovuje mnohem víc

Re: H6 technická podpora
Posted: Fri Oct 21, 2011 2:56 pm
by Dekker
to ano ... v H5 kde to bylo to dělal problémy
Re: H6 technická podpora
Posted: Fri Oct 21, 2011 4:20 pm
by concobara
To si uz nevzpominam, ale v H6 demu to vypadalo tak, ze hrdina projel a sekl do jednotky v ramci animace kde jednotka stala jak pribyta a "poskocila" az po animaci... Takze sem rad, ze to vyresili takhle

Re: H6 technická podpora
Posted: Fri Oct 21, 2011 4:41 pm
by Dekker
Dávám to sem ať nespamuji v tamto foru. Důkaz pro ty co tvrdí, že štěstí funguje
Plamená matka měla při maximu zabít 96 střelců a zabila jen 87 když měla štěstí
http://img217.imageshack.us/img217/9612/bugch.pngkde je tedy těch 50% damage? ... i kdyby dala polovinu tak by jich měl přeci zabít aspoň 96 ne?
pro detail to samé i pro lilim, či jak to je
základ
http://img811.imageshack.us/img811/173/bug2gd.pngpo útoku se štěstím
http://img713.imageshack.us/img713/3687/bug3l.png3857+50% mi dává 5785 a ne 4246
opět je to méně než maximum i když jsem měl štěstí, ještě mi chvilku říkejte, že jim todle funguje správně
upozornění, jsou to obrázky v obřím rozlišení tak se neděste
Re: H6 technická podpora
Posted: Fri Oct 21, 2011 5:09 pm
by Dekker
a teď nefunguje přísun krystalů z dolu, je to asi 5 mise za peklo "svazek nebe a pekla"
Re: H6 technická podpora
Posted: Fri Oct 21, 2011 5:36 pm
by Elesar
I mně štěstí občas zlobí, ale není to pokaždé.
Za to se mi teď stalo v 3. misi za nekro, že se mi dostali počty jednotek v hradu do záporných čísel

Re: H6 technická podpora
Posted: Fri Oct 21, 2011 5:37 pm
by Zaity
pls jak řešíte to padání ve 3. kampani za nemrtve ?

Re: H6 technická podpora
Posted: Fri Oct 21, 2011 5:40 pm
by Dekker
Elesar wrote:I mně štěstí občas zlobí, ale není to pokaždé.
Za to se mi teď stalo v 3. misi za nekro, že se mi dostali počty jednotek v hradu do záporných čísel

no já sem si všiml, že to štěstí absolutně nefunguje u střeleckých, min u pekla, a u kontaktních sem tam zazlobí