Page 11 of 17
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 6:25 pm
by Lucas Gryf
Elendir wrote:MINOTAUR wrote:Ok tak ja navrhujem taký malý útok s asi 1OO légiami

na Sokoliu ríšu a priľahlé oblasti XD. A ja pojdem na férovku s anjelmi xD
Copak nevíš, že všechny invaze se provádí s cca 50 core jednotkami a zbytek si musíš zajistit na místě?

takže jako tím mi chceš říct, že prostě nějakej démon si při Prvním Zatměním řek, že dobije Ashan s 50 šílenci? To je šílený stejně asi jako Ur-Hazeel (nebo kdo to). Démoni se na Zatmění připravují roky, desetiletí, na některá i staletí, s takovou ti zatmění předvedu během několika dní v obyčejný hře. Na zatmění potřebuješ tak alespoň 110 Pekelných pánů (a i to je málo).
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 6:55 pm
by kiliroy
Lucas Gryf wrote:Elendir wrote:MINOTAUR wrote:Ok tak ja navrhujem taký malý útok s asi 1OO légiami

na Sokoliu ríšu a priľahlé oblasti XD. A ja pojdem na férovku s anjelmi xD
Copak nevíš, že všechny invaze se provádí s cca 50 core jednotkami a zbytek si musíš zajistit na místě?

takže jako tím mi chceš říct, že prostě nějakej démon si při Prvním Zatměním řek, že dobije Ashan s 50 šílenci? To je šílený stejně asi jako Ur-Hazeel (nebo kdo to). Démoni se na Zatmění připravují roky, desetiletí, na některá i staletí, s takovou ti zatmění předvedu během několika dní v obyčejný hře. Na zatmění potřebuješ tak alespoň 110 Pekelných pánů (a i to je málo).
Však v tom je ta ironie. Řekne se legie, ale dostaneš 120 core jednotek.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 7:01 pm
by Lucas Gryf
S takovou ani zemědělskou vesnici nedobiješ xD
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 7:57 pm
by MINOTAUR
Lucas Gryf wrote:S takovou ani zemědělskou vesnici nedobiješ xD
No čo už hra je hra.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 9:46 pm
by Nebiros
Ludia dolezity je svetovy mier
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Robím si prdel, dolezite je všetko vypaliť a všetko zabiť

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sat Dec 10, 2011 11:55 pm
by estla
No už som sa zľakla, že ti načisto zaje..lo. Sorry

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 12:58 am
by Nebiros
estla wrote:No už som sa zľakla, že ti načisto zaje..lo. Sorry

Som ta vydesil čo?

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 1:05 am
by estla
No teda dokonale ... Toto mi nerob, človek potom nevie, komu má veriť

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 1:33 am
by Nebiros
estla wrote:No teda dokonale ... Toto mi nerob, človek potom nevie, komu má veriť

budem citovat H6 pri načitaní prvej misie pekla: Nikdy never demonom, Hlavne ked to hovori ona, v tomto prípade ja.
A Navrat k Svetlo a tma, a pomenovaniu Zrudy bez tvare, v podstate by som povedal, že ohladom dohto to nemusí byť ani zly preklad aspon čo sa štylysticky tyka......pre Svatu sokolí riši a Anjelov su to zrudy bez tvare, snad ma tu ludia za toto neukamenuju, ale k veci ludia a anjely su da sa povedať uhlavny nepriatelia Malasy a Urgasha a hnusia sa im povedal by som že uz len preto čím su takže ja by som ten nazov zrudy bez tvare tím, neviem jak presne to povedať aby som nebol vulgárny....tak zmetkom nechal a mi čo ich máme radi ich budeme volat tak jak sa volat maju a budeme loviť andilkov a budeme sa im smiat, pripijať na ich bolesť a ked to bude nutne aj pluť. Amen.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 1:50 am
by estla
Ťažká úvaha - ale podstata zostáva, smrť svetlu ( som dnes zrána bojovo naladená)

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 1:56 am
by Nebiros
estla wrote:Ťažká úvaha - ale podstata zostáva, smrť svetlu ( som dnes zrána bojovo naladená)

že zrana

zlato, ono je noc

a ja dve hodiny v noci ešte tazko povazujem za rano

ale ano podstata zostava a ehm, chcem som niečo normalne napisat aj do topicu a k veci lebo vo viacerych topikoch šírim slávu Urgashovu a tak to čo som napisal, podla teba tazku uvahu boli dve muchi zabite jednou ranou, širim som slavu Urgasha a pritom som napisal aj niečo k teme

Normalne až sa potom ked toto pišem xD
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 2:00 am
by estla
No môj pekný ... Ťažko noc o druhej ráno

Ale nakoľko je zima, o tomto čase šírime tmu a to je pre nás podstatné... Ale ten Urgash - nie a nie ho stráviť

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 2:03 am
by Nebiros
estla wrote:No môj pekný ... Ťažko noc o druhej ráno

Ale nakoľko je zima, o tomto čase šírime tmu a to je pre nás podstatné... Ale ten Urgash - nie a nie ho stráviť

Urgash je presne ako ja, male roztomile hrave kotatko, ktore potrebuje len poškrabkať na brišku a ked nás nema kto poškrabkať tak vyvadzame skutočna podstata boja Ashy a Urgasha bolo, že Asha ho nechcela poškrabkať

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 2:07 am
by estla
No tiež by som ho asi nepoškrabkala, ale pretiahla ... metlou po hlave

Je to nepriateľ, spamätaj sa

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Sun Dec 11, 2011 2:08 am
by Nebiros
estla wrote:No tiež by som ho asi nepoškrabkala, ale pretiahla ... metlou po hlave

Je to nepriateľ, spamätaj sa

Urgash a nepriatel? to ne, on je stvoritel demonov, otec. a tou metlou si to pekne zamaskovala ale ja som ta prehliadol
