Page 102 of 342
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Oct 27, 2008 4:12 pm
by Zdenda
se hned vydal do své božské kanceláře,ovšem poté zjistil že je zamčená a na dveřích je vzkaz:
Zamknul sem to,zašifroval a dal tam nejmocnější zaklínadla. Můžeš to otevřít jenom klíčem,ale ten mám já a nikdy ti ho nedám. Podepsán Sar-Elam.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Oct 27, 2008 5:18 pm
by Zehir
Zdenda wrote:se hned vydal do své božské kanceláře,ovšem poté zjistil že je zamčená a na dveřích je vzkaz:
Zamknul sem to,zašifroval a dal tam nejmocnější zaklínadla. Můžeš to otevřít jenom klíčem,ale ten mám já a nikdy ti ho nedám. Podepsán Sar-Elam.
bohužel Sar Elam zapomněl že nyní je ZEHIR BŮH a tedy i boží zloděj, a i to nejmocnější ochranné kouzlo před Zehirem nevydrží, Zehir si tedy odemnknul paklíčem a pak zašifroval kancelář Sar Elama ale předtím ji dočista vybílil.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Oct 27, 2008 7:44 pm
by StreetX38
jenže ten tam měl kamery a tak měl důkazy. Kvůli okradení jiného boha byl z božstva vypovězen a byl v obležení právníků,jenž ho obžalovali z okradení boha a předali ho do věznice Ashan-Guantanámo
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Oct 28, 2008 4:25 am
by Zehir
StreetX38 wrote:jenže ten tam měl kamery a tak měl důkazy. Kvůli okradení jiného boha byl z božstva vypovězen a byl v obležení právníků,jenž ho obžalovali z okradení boha a předali ho do věznice Ashan-Guantanámo
Zehir si povzdechl, bože, kdy už mě nechají na pokoji a odešel z vězení pomocí své chodby, kterou prokopal společně s Findaanem pro případ útěku.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Oct 28, 2008 9:01 am
by StreetX38
jenže tam už byl schovaný Bin-Ládin a tak musel Zehir jinudy.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Oct 28, 2008 6:03 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:jenže tam už byl schovaný Bin-Ládin a tak musel Zehir jinudy.
tak vykopal jinou cestu, ale to se dostal do Sheoghu, a tu ho napadl nápad ..............
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Oct 28, 2008 6:16 pm
by StreetX38
že se bude vydávat za démona.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Oct 28, 2008 6:58 pm
by Zdenda
A tak si nasadil rohy,ovšem zjistil,že se mu najednou všichni démoni klaní...
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Oct 28, 2008 7:44 pm
by StreetX38
a zjistil že vypadá jako jejich pradávný bůh Zehir-Urgash-rohatý.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 29, 2008 5:40 am
by Zehir
StreetX38 wrote:a zjistil že vypadá jako jejich pradávný bůh Zehir-Urgash-rohatý.
Využil toho a zdokonalil se v ohnivé magii, mezitím spojil tyto aliance, a proto ovládal Vodní zemi a ohnivou zemi ...............
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 29, 2008 8:48 am
by StreetX38
jenže ty se nesnášely jako oheň a voda.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 29, 2008 11:23 am
by Zdenda
a tak ohnivou zemi pořádně propláchnul vodou a vytvořil z ní čistou zemi.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 29, 2008 11:30 am
by StreetX38
jenže byla plná kouře.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 29, 2008 11:37 am
by Zdenda
A našeho mladého muže,vládce démonů,který šel žalovat Ashe...
Re: Nekonečný příběh
Posted: Wed Oct 29, 2008 2:09 pm
by StreetX38
že Zehir se vydával za démona což je trestné.