Page 103 of 342

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Oct 30, 2008 5:18 am
by Zehir
StreetX38 wrote:že Zehir se vydával za démona což je trestné.

protože se sám za něho kdysi vydával a ............

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Oct 30, 2008 7:39 am
by StreetX38
říkal že není trestné se vydávat za čaroděje ale jenom za démona.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Oct 30, 2008 2:53 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:říkal že není trestné se vydávat za čaroděje ale jenom za démona.

ale našeho mladého muže napadla skupina elitních opilých démonů vedeným Findaanem, který ho zmlátil a ukrad mu jeho rum.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Oct 30, 2008 2:59 pm
by Zdenda
A šel zpátky do Karthalu,kde se se Zehirem domlouvali,jak by ovládli Ashan. Přidali se k nim Eva s Vaškem,jelikož potom by jejich hity poslouchalo víc lidí...

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Oct 30, 2008 3:29 pm
by StreetX38
a vymysleli že pustí démonům Dou Eva a Vašek v kombinaci s Božským Kájou a to už opravdu bylo něco protože démoni Karla , Evu i Vaška nesnáší. Navíc když je Karel bůh tak se mu nemohlo nic stát.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Oct 30, 2008 7:55 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:a vymysleli že pustí démonům Dou Eva a Vašek v kombinaci s Božským Kájou a to už opravdu bylo něco protože démoni Karla , Evu i Vaška nesnáší. Navíc když je Karel bůh tak se mu nemohlo nic stát.

a Zehir rychle pro Evu a Vaška ukradl průkazku božství, takže byli také v bezpečí, a Findaan zase spal.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Oct 30, 2008 7:59 pm
by StreetX38
nyní všichni rohatí důchodi se shromáždili v hlavním pekelném sále na evu a vaška a najednou se ozvalo: včelka Mája, malá uličnice včelka mája........

Re: Nekonečný příběh

Posted: Fri Oct 31, 2008 5:55 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:nyní všichni rohatí důchodi se shromáždili v hlavním pekelném sále na evu a vaška a najednou se ozvalo: včelka Mája, malá uličnice včelka mája........

máme jí co závidět ............

Re: Nekonečný příběh

Posted: Fri Oct 31, 2008 6:59 pm
by StreetX38
a všem přítomným hned přišlo na mysl: Výšku z které vidí svět.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Fri Oct 31, 2008 7:29 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:a všem přítomným hned přišlo na mysl: Výšku z které vidí svět.

a skutečně se ozvalo .............

Re: Nekonečný příběh

Posted: Fri Oct 31, 2008 10:29 pm
by Zdenda
Jednu bílou orchidej dals mi ... nic víc

Re: Nekonečný příběh

Posted: Sat Nov 01, 2008 6:05 am
by Zehir
Zdenda wrote:Jednu bílou orchidej dals mi ... nic víc

Pak se ale ozvalo: Dámy a páni vím jak se ruší žal ......... Zkrátka se najednou Eva s Vaškem se předháněli proti božskému Kájovi, kdo bude mít větší úsapěch u našich démonní veteránů.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Sat Nov 01, 2008 11:52 am
by StreetX38
Jenže jejich naslouchátka nesnesla porci decibelů a zhroutila se a tak Karel a Eva s Vaškem křičeli svá vysoká C na ohluchlé veterány a na Zehira kterému nic nedošlo a zapomněl že to byl jeho vlastní pán a skandoval střídavě Karel! a Eva a Vašek forever!!! a neustále křičel přídavek přídavek!

Re: Nekonečný příběh

Posted: Sat Nov 01, 2008 12:32 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:Jenže jejich naslouchátka nesnesla porci decibelů a zhroutila se a tak Karel a Eva s Vaškem křičeli svá vysoká C na ohluchlé veterány a na Zehira kterému nic nedošlo a zapomněl že to byl jeho vlastní pán a skandoval střídavě Karel! a Eva a Vašek forever!!! a neustále křičel přídavek přídavek!

až to nevydržel Findaan popadl Zehira a odnesl ho z koncertu pryč.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Sat Nov 01, 2008 1:41 pm
by StreetX38
jenže ten stále skandoval a podplatil karla , evu i vaška aby mu šli zahrát domů do Karthalu.