Page 104 of 342
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sat Nov 01, 2008 2:06 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:jenže ten stále skandoval a podplatil karla , evu i vaška aby mu šli zahrát domů do Karthalu.
to už Findaan nevydržel a usnul.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sat Nov 01, 2008 3:28 pm
by StreetX38
Jenže už to nevydrželi ani oébyvatelá Karthalu.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sat Nov 01, 2008 7:34 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:Jenže už to nevydrželi ani oébyvatelá Karthalu.
a poslali hudebníky do háje, no tak co, šli teda hrát do lesa.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sat Nov 01, 2008 7:43 pm
by StreetX38
jenže veverky je snipily strom¨ů ořechama a netopýří sluch to taky nevydržel a naráželi do stromů
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sat Nov 01, 2008 8:50 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:jenže veverky je snipily strom¨ů ořechama a netopýří sluch to taky nevydržel a naráželi do stromů
pak už to nevyržel ani Zehir a poslal je do domova důchodců, kde byli všichni hluší, takže si Mohli zpívat jak chtěli a nikomu to nevadilo.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sat Nov 01, 2008 10:24 pm
by Zdenda
ovšem poté se po nich Zehirovi začalo stýskat...
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Nov 02, 2008 4:42 am
by Zehir
Zdenda wrote:ovšem poté se po nich Zehirovi začalo stýskat...
tak si koupil jejich CD, DVD, VHS s jejich písničkami ale bylo mu to na nic, televize ještě nebyla vynaleznuta
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Nov 02, 2008 8:19 am
by StreetX38
a tak se převlékl za důchodce a šel do domova.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Nov 02, 2008 10:18 am
by Raelag
kde zjistili, že důchodci tančí na Bílou Orchidej a Karel zdrhnul naproti do mateřské školky
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Nov 02, 2008 11:32 am
by Zdenda
proto Zehir vzal evu a vaška s sebou do mateřské školky za Karlem
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Nov 02, 2008 11:34 am
by Raelag
který už šílel z toho, že musel stále zpívat Včelku Máju už asi po sté
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Nov 02, 2008 11:34 am
by StreetX38
Který zpíval: Ze zdi na mě tupě zírá zpod trezoru temná díra.........
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Nov 02, 2008 11:37 am
by Zdenda
Když do školky vtrhl Zehir s Evou a Vaškem,rozezněl se alarm...
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Nov 02, 2008 11:41 am
by Raelag
Který zněl jako Lady Carneval
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Nov 02, 2008 11:42 am
by Zdenda
všechny děti proto vytáhly bazuky,samopaly,pistole atd. a mířili jimi na Zehira a Evu s Vaškem