Page 106 of 342
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Nov 03, 2008 6:01 pm
by StreetX38
a ten všem prásknul že je to Zehir a tak mu děti jedly obědy kradly hračky a teovaly ho.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Nov 03, 2008 6:38 pm
by Raelag
A to se Zehirovi nelíbilo a tak na ně seslal vosí roje
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Nov 03, 2008 6:42 pm
by StreetX38
jenže děti byly celé popíchané a tak to nabonzovali doma a rodiče si to šli se Zehirem vyřídit.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Nov 03, 2008 7:57 pm
by Raelag
Ale ten už byl na cestě ze Sheoghu
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Nov 03, 2008 8:57 pm
by StreetX38
do Karthalu když tu potkal Alarika
Re: Nekonečný příběh
Posted: Mon Nov 03, 2008 9:02 pm
by Zdenda
který ho jemně omráčil palcátem,aby se nevzpouzel a potom ho hodil do jámy s Xanou...
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Nov 04, 2008 6:24 am
by Zehir
Zdenda wrote:který ho jemně omráčil palcátem,aby se nevzpouzel a potom ho hodil do jámy s Xanou...
když ji Zehir uviděl, vykouzlil velkou tmu, Xana čekala něco úžasného, taky ano, jak rozsvítila byl Zehir pryč i se všemi jejími šperky a klenoty.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Nov 04, 2008 1:15 pm
by StreetX38
jen jejího syna jí tam nechal
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Nov 04, 2008 4:29 pm
by Zdenda
a hodil jí tam ještě Karla a Evu s Vaškem aby jí tam nebylo smutno
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Nov 04, 2008 5:04 pm
by Raelag
Mezitím Findan shromáždil 300000 lovců a 1000 vznešných druidů
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Nov 04, 2008 5:42 pm
by StreetX38
kteří šli vysvobodit Zehira ale nakonec všichni spadli do jámy za Xanou a ostatnímy
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Nov 04, 2008 6:02 pm
by Raelag
Tak musel zehir vyslat několik ohnivých koulí, které vybuchly nad městem, ve kterém byl Wulfstan a vytvořily nápis: Přiveď harpunáře a vystřízliv, Arkath
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Nov 04, 2008 6:08 pm
by Zdenda
ale jelikož Wulfstan neposlechl a ožral se snad ještě víc než findan,tak nezvládl řízení svého kamionu,ve kterém převážel harpunáře. Kamion spadl z útesu a vybuchl,Wulfstan naštěstí přežil,ovšem když vyskakoval,trefil se právě do té díry a ještě sebou stáhl i Zehira,našeho mladého muže a Alarika...
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Nov 04, 2008 6:47 pm
by Raelag
Kteří akorát vykopali skryté zásoby trpasličího špirtusu pro další démonický vpád do Ashanu
Re: Nekonečný příběh
Posted: Tue Nov 04, 2008 7:29 pm
by StreetX38
jenže co teď Nekropole jim nepomůže protože se vloupali do Arantirovy věže, trpaslíci taky ne démoni taky ne, karthalané taky ne, elfové ni, lidé nic a tak jim zbyli pouze barbaři a nebo temní elfové.