Page 107 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Oct 13, 2011 7:15 pm
by kiliroy
Patch? Cože? To jako výjde hra a vsadím že že ještě dřív než ji playman vůbec pošle už tu máme první patch? A ještě k tomu 500mb?

Heroes VI optimalizace a změny

Posted: Thu Oct 13, 2011 7:36 pm
by X_Magic
Tak jsem měl možnost Heroes 6 vyzkoušet. Změny ras, měst, jednotek a vůbec principů hry jsem ochoten překousnout a věřím, že bych si zvykl a možná by se mi i časem tato zeštíhlovací změna zalíbila, ale byl jsem velmi zklamaný z hlediska optimalizace. To co načal díl pátý pokračuje i v díle šestém. U velkých map s více AI protivníky opět trvá několik desítek sekund i když mi příjde že je to kratší doba než v předchozím díle, ale stále je to příliš.Přibližně stejně velké mapy se dají odehrát v HOMAM 3 přibižně 6x rychleji než je to v HOMAM 5 a 6.Sice je hezké že se zvýšila herní doba, ale jakým způsobem? Čekáním na tah AI? To určitě není dobrá cesta.

Jestli je to daň za přechod z 2D do 3D tak to raději zůstanu u 2D. Tenhle díl si bohužel (bohudík) nekoupím.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Oct 13, 2011 7:41 pm
by Dave_Jame
@kiliroy
Obsah patcha se pokusím zítra nějak nahodit, ale jsou tam zajímavé věci.
Prakticky ten patch znamená že poté co hra šla do tisku tak práce neustaly. Ale jsou tam i věci které jsou opravdu nutností.. jako 5 nových map nebo rodové artefakty.

@X_Magic
zajímavé, Právě tahy AI se mi v demu zdáli optimálně dlouhé a oproti martyriu H5 skvělou úpravou, doufám že plná hra mě v tomto ohledu nezklame

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Oct 14, 2011 9:12 am
by Jeremiasz
tak info z meho predesleho postu beru zpet, nez jsem prisel domu, tak na steamu srovnali cenu, takze uz vyjde cenove stejne jako od playmana. Kdyz se tu nekde casem objevi cestina, budu rad, ale preziju to aj bez toho.
Jinak stahoval jsem nekdy kolem sedme vecer a doba sosani ze Steamu byla neco kolem 20 minut (UPC 60 / 6 Mb/s)
Mimochodem dost se mi libi soundtrack, co k tomu byl pribalenej.

Artbook v PDF je taky prijemny bonus, klidne bych ho sem vyvesil, ale nevim, esliva to neni poruseni nejakych podminek (osobne si myslim, ze ne a rad se podelim :) )

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Oct 14, 2011 11:02 am
by MINOTAUR
Má tu niekto H6 objednaný cez gameexpress :?:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Oct 14, 2011 1:45 pm
by Mrakoplas
po 2 hodinach hry ma pocit ze hram stale betu!!
Zamrzajuce posuvanie obrazovky
Nefunkncnost abilit - Imperial Grifon Dive nic nerobi
Kappa jump nefunguje na velke prisery
Vestal oslepenie tiez nefunguje
Oltar ozivenia funguje pre mna velmi podivuhodnym sposob. Padle jednotky meni na Knigtov a Sestry
Prirastky priser z skillmi funguje tiez podivne a nikde neni vydiet odkial kolko priser dostavate.
Vodne debuffy reaguju hodne nahodilo
A prirastky niektorych neutralov su hodne prehane. Ak musite znicit 800 kyklopov aby ste sa dostali hlavnemu hrdinovy v kampani a potom bojovat este s nim, mi moc vtipne nepripada

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Oct 14, 2011 1:53 pm
by Dave_Jame
Patch jsi použil?
A Betu jsi zcela odinstaloval?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Oct 14, 2011 2:09 pm
by Altair8
MINOTAUR wrote:Má tu niekto H6 objednaný cez gameexpress :?:


Já jsem si hru objednal na Gameexpres.cz a už mi dorazila :)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Oct 14, 2011 3:31 pm
by MINOTAUR
Altair8 wrote:
MINOTAUR wrote:Má tu niekto H6 objednaný cez gameexpress :?:


Já jsem si hru objednal na Gameexpres.cz a už mi dorazila :)

Boha ja tiež a ešte mi neprišla to čo sa Koko*tina

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Oct 14, 2011 3:37 pm
by Griffin
Zdar, potřeboval bych jednu radu od toho kdo kupoval digitální verzi. Buď Steam nebo třeba na direct2drive.
Mají tyhle verze češtinu?? vyloženě jí nepotřebuju ale pokud jí mají tak mě to potěší.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Oct 14, 2011 3:50 pm
by Jeremiasz
Steamova verze ceece asi nema, vcera jsem to stahnul a jen z rychliku skouknul a nevsiml jsem si, ze by tam byla nabidka. Nicmene digitalni verze od Playmana je mit nejspis bude

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Oct 14, 2011 3:59 pm
by Dave_Jame
Jsou ale i lidi co si kupují na zahraničních onlinech, nebo přímo na Ubishopu.. Je otázka Playmanů, jak moc budou ochotni svou práci dat veřejně k dispozici.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Oct 14, 2011 4:01 pm
by Jeremiasz
mno...otazka playmenu...spis bych rekl, ze to je otazka casu nez ty cesky soubory nekdo poskytne :wink:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Oct 14, 2011 4:02 pm
by Griffin
Jeremiasz wrote:Steamova verze ceece asi nema, vcera jsem to stahnul a jen z rychliku skouknul a nevsiml jsem si, ze by tam byla nabidka. Nicmene digitalni verze od Playmana je mit nejspis bude


Ona existuje digitální verze od Playmana? edit: tak vidím že to jde.

Teď je otázka co je lepší pro MP hry a následné patche, addony, protože mi jde hlavně o tohle. Né všechno musí být přeložené následně do češtiny.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Oct 14, 2011 4:04 pm
by Dave_Jame
Griffin wrote:Ona existuje digitální verze od Playmana?

Přímo na jejich shopu
http://www.playman.cz/store/product/list-by-game/slug/might-magic-heroes-vi