Page 108 of 342

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Nov 05, 2008 2:12 pm
by Raelag
Asi po třech letech zjistil Arantir, že celou dobu sedí na dračí kostře

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Nov 05, 2008 4:22 pm
by StreetX38
a tak ji oživil a proklel všechnu vodu v Karthalu amísto ní byl v Karthalu mrkvový džus pak se schoval do věže a rychle smazal všechny nahrávky Zehirovy a Findanovi reality show a zehirovy peníze byly záhadně rozkousány šváby.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Nov 05, 2008 4:37 pm
by Raelag
A tak, aby mu to vrátil šel Zehir s obrovskou armádou do Hereshe ukrást vše co bylo Arantirovo

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Nov 05, 2008 4:42 pm
by StreetX38
jenže tam narazil protože voda v Hereshi byla taky otrávená a tak nemohli Zehir ani vojáci jít dál a tak radši šli vykrást wulfstana který měl vodky víc než vody.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Nov 05, 2008 5:36 pm
by Raelag
Ale zjistili, že Wulfstan měl včera velkolepou pařbu a pozval i démony, kteří mu vše šlohli, ale přežil jen jeden, zbytek vybuchl, když potkal nalité elfy, kteří na ně dýchli svým alkoholickým dechem

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Nov 05, 2008 5:38 pm
by StreetX38
Takže právníci kteří k trpaslíkům taky pčřišli pro poálenku ho obžalovali z ukradení všeho i toho co vůbec neukradl.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Nov 05, 2008 6:30 pm
by Raelag
Ale Zehir šel s právníky přímo do srdce trpasličího města a tam je přeměnil na vodku

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Nov 05, 2008 6:46 pm
by StreetX38
jenže v právnickém podání umí i vodka obžalovávata tak měl démon který vypil všechnu vodku stejně smůlu

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Nov 05, 2008 8:00 pm
by Raelag
Takže se setkaly u soudu 2 strany - Démoni a Právníci a každý v Ashanu si vsadil na to, jak to dopadne, Zehir vsadil 100 gremlinů, Findan 100 flašek alkoholu a Wulfstan celé trpasličí království, všichni na právníky

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Nov 05, 2008 8:07 pm
by StreetX38
kteří se činili a po vyhraném případu se jmenovali nejsilnějšímy bojovníky Ashanu a založili nový národ: Právnickou fakultu! 1. stupeň byl student 2. absolvent 3. sekretářka 4. právník 5.vládce právníků 6.zástupce soudce a 7. lvl soudce

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Nov 06, 2008 3:22 pm
by Raelag
Jenže začal být problém dát Wulfstanovi, který měl právo na další trpasličí království, výhru

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Nov 06, 2008 4:07 pm
by Zehir
Raelag wrote:Jenže začal být problém dát Wulfstanovi, který měl právo na další trpasličí království, výhru

a protože navíc mohli právníci jednotky jenom obžalovat a ne napadnout, tak je naprosto lhostejní trpaslíci napadli a království právníků rozbořili dřív, než právníci ..............

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Nov 06, 2008 4:48 pm
by Raelag
Stihli vystavět své město, tj. soud na nejvyšší úroveň, nenašli Ashinu slzu na budovu Socha Jen Trochu Úplatné Spravedlnosti

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Nov 06, 2008 5:30 pm
by StreetX38
jenže sečetli škody a dali je Wulfstanovi k úhradě takže nová rasa nebyla ale trpaslíci byli na dně.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Thu Nov 06, 2008 7:05 pm
by Raelag
Takže se musel udělat nový proces