Page 109 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Oct 15, 2011 6:46 pm
by estla
MINOTAUR wrote:A tebe to tiež tak debilne ide :?:

No ja som ticho... Okrem toho zamrznutého posuvu obrazovky ( aj to iba občas) mi to šlape dobre, sťahovanie aj s patchom cca 30 min., spustenie bez problémov a to mám iba obyčajnú verziu, ale možno ako budem hrať ďalej, niečo objavím... idem na to :wink:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Oct 15, 2011 6:59 pm
by Montezuma3
Udělejte printscreen bossů a nahoďte to sem.
Dostali jste v balení i nějaký manuál? Jako byly ty na Heroes 5 ?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Oct 15, 2011 7:35 pm
by concobara
Tak...vyzkoušel jsem to i na 2. desktopu a (zatím...a snad na pořád) nemám vůbec žádný problém. Což je paradox, protože je to slabší sestava. Takže pro nějaké optimální shrnutí.

Desktop 1:
Win 7 64bit
Intel core2duo
ATI HD 4770 (ovladače 11.8 )

Poblikává kurzor, jinak vše jede v pořádku (zatím...) a velice plynule i na nejvyšší detaily

Desktop 2:
Win XP 32bit
AMD Athlon X2
ATI HD 3870 (ovladače nějaké strašně staré snad 10.4 nebo tak nějak...)

(Zatím...) Absolutně bez problémů, jede zcela plynule i na nejvyšší detaily

Na NTB jsem to zatím nezkoušel a podle reakcí to asi nemá ani smysl, ale demo mi na něm jelo mnohem lépe než na Desktpu 2

Mám obyč verzi Heroes 6 s tím prvním patchem

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Oct 15, 2011 7:47 pm
by Altair8
Prošel jsem prolog a zatím jsem na konci 1. mise za skřety....za celou hru mi asi 3x spadla hra a štěstí funguje jen při odvetném útoku... jinak jsem ale nezaznamenal žádný bug a vše jede jak má :wink: :)

V jakém pořadí pojedete kampan ? ja si to dám Skřeti>Azyl>Peklo>Polka>Nagy ( ti nejlepší na konec :D )

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Oct 15, 2011 8:13 pm
by Elesar
Altair8 wrote:Prošel jsem prolog a zatím jsem na konci 1. mise za skřety....za celou hru mi asi 3x spadla hra a štěstí funguje jen při odvetném útoku... jinak jsem ale nezaznamenal žádný bug a vše jede jak má :wink: :)

V jakém pořadí pojedete kampan ? ja si to dám Skřeti>Azyl>Peklo>Polka>Nagy ( ti nejlepší na konec :D )


No měl jsem velké dilema káým začít, tak jsem se rozhodl, že pojedu v pořadí v jakém nám to tvůrci seřadili do nabídky. Alespoň zjistím, jak to bylo s tou vraždou hned na začátku. :)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Oct 15, 2011 9:35 pm
by concobara
Jsem na tom stejně :) ... nemrtve na začátek a pak pěkně popořadě :)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Oct 16, 2011 1:23 am
by estla
Ja idem podľa obľúbenosti - začala som azylom (nech ich mám z krku :D ) potom nekro alebo peklo, nagy a nakoniec orkovia :lol: mňam

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Oct 16, 2011 5:22 am
by BoB
Ja si asi necham to nejlepší na konec takže azyl

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Oct 16, 2011 7:00 am
by BoB
Nechapu proč u grifu nefunguje střemhlaví utok děla to ještě někomu? Grif jen proletí ale utok žadnej.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Oct 16, 2011 8:04 am
by Dave_Jame
BoB wrote:Nechapu proč u grifu nefunguje střemhlaví utok děla to ještě někomu? Grif jen proletí ale utok žadnej.
Dle mých zkušeností gryf funguje normálně.. alespoň základní, S vylepšeným jsem se ještě nesetkal, ale taky jsem ještě nehrál za ně, jen proti nim.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Oct 16, 2011 9:39 am
by BoB
Dave_Jame wrote:
BoB wrote:Nechapu proč u grifu nefunguje střemhlaví utok děla to ještě někomu? Grif jen proletí ale utok žadnej.
Dle mých zkušeností gryf funguje normálně.. alespoň základní, S vylepšeným jsem se ještě nesetkal, ale taky jsem ještě nehrál za ně, jen proti nim.


No ja zas zkoušel vylepšený a nic,
ještě jeden dotaz hrdinové a jednotky vydavají po vítězné bitvě misto jasotu takoví infantilní zvuky

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Oct 16, 2011 9:51 am
by Dave_Jame
BoB wrote:
Dave_Jame wrote:
BoB wrote:Nechapu proč u grifu nefunguje střemhlaví utok děla to ještě někomu? Grif jen proletí ale utok žadnej.
Dle mých zkušeností gryf funguje normálně.. alespoň základní, S vylepšeným jsem se ještě nesetkal, ale taky jsem ještě nehrál za ně, jen proti nim.


No ja zas zkoušel vylepšený a nic,
ještě jeden dotaz hrdinové a jednotky vydavají po vítězné bitvě misto jasotu takoví infantilní zvuky


Obecný problém, nejsi sám.... taky v řešení

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Oct 16, 2011 10:05 am
by BoB
No doufal jsem že když posunuly vydaní hry kvůli doladění detailu tak tím myslely tohle :x

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Oct 16, 2011 10:06 am
by Elesar
BoB wrote:No doufal jsem že když posunuly vydaní hry kvůli doladění detailu tak tím myslely tohle :x


No jak jsem zmiňoval v jiném topicu, H6 má spoustu zbytčných chyb. Buďme ovšem optimisté - většina z toho jsou opravdu maličkosti, které vyřeší jeden patch. Je to otázka dní, kdy se nashromáždí dostatečné množství chyb a udělá se nějaký větší balík.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Oct 16, 2011 10:53 am
by BoB
Elesar wrote:
BoB wrote:No doufal jsem že když posunuly vydaní hry kvůli doladění detailu tak tím myslely tohle :x


No jak jsem zmiňoval v jiném topicu, H6 má spoustu zbytčných chyb. Buďme ovšem optimisté - většina z toho jsou opravdu maličkosti, které vyřeší jeden patch. Je to otázka dní, kdy se nashromáždí dostatečné množství chyb a udělá se nějaký větší balík.


No nevím co dělaly betatesteři asi dost blbě svoji praci ,jinak před vydáním jsem byl trochu skeptickej ale po třídenním hraní jsem nadšenej možná až na ty hnusný města a trochu lehčí obtížnost :mrgreen: